Peršokti į turinį

! Build iki 500 eurų !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pagaliau po daug temų kūrimų na tai buvo prieš kelis mėnesius, pagaliau atėjo šansas ir man nusipirkti naują kompiuterį iki 500 eurų na gali kaina viršiti iki 550 bet jau ne ant 600. Naudosiu tokiem ne ypač naujausiems žaidimams, GTA 5 filmavimui [pakaktų man ir ant high filmuot jei ne ant medium] ETS2[neplanuoju filmuoti tik žaisti] na ir ATS[irgi neplanuoju filmuoti]

Nu tai siūlykit buildus iš 1a arba skytecho. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta pirkti nusenusio AMD FX serijos procesoriaus.

 

Temo autoriau, štai: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwl2hBofr%2FXyJbhhBSHFzAyvCxQq6BsAeZtGwQ5fEz6b6r8QA%3D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta pirkti nusenusio AMD FX serijos procesoriaus.

 

Temo autoriau, štai: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwl2hBofr%2FXyJbhhBSHFzAyvCxQq6BsAeZtGwQ5fEz6b6r8QA%3D.

Šiek tiek per brangus, kadangi dar skubiai reikia, laiko nelabai turiu dar taupyt, gal pigiau būtų įmanoma? Girdėjau GTX 1050 yra, tai gal palaukt jų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek per brangus, kadangi dar skubiai reikia, laiko nelabai turiu dar taupyt, gal pigiau būtų įmanoma? Girdėjau GTX 1050 yra, tai gal palaukt jų? 

 

Vakar jau twitch'e aiškinau, jog tokį imt reikia, kažką pažaist norint normaliai :D Jeigu perbrangiai, bandyk per kilobaitą rinktis, gal kokį 15-20 eurų sutaupysi, bet kiek iš draugų girdėjas, jų atisiliepimai apie kilobaitą ne aukso verti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vakar jau twitch'e aiškinau, jog tokį imt reikia, kažką pažaist norint normaliai :D Jeigu perbrangiai, bandyk per kilobaitą rinktis, gal kokį 15-20 eurų sutaupysi, bet kiek iš draugų girdėjas, jų atisiliepimai apie kilobaitą ne aukso ve

Zn, zn... bet man pilnai užtektų ir GTX 1050 kadangi, nu ką čia, pvz Darius, su savo GTX 660 net streamint ant medium sugeba su  tokiu senuku, tai kodėl GTX 1050 negali? + Ultra grafikų tikrai nenoriu, nebūtina spaust man iki max grafikų, o iš naujesnių žaidimų nieko išvis nesiruošiu filmuot ar žaist, tiesiog euro truck sim 2 ir american truck sim žadu filmuot full hd rezoliucija, todėl užtektų man laisvai GTX 1050, tik dbr reik palaukt kol atsiras 1a svetainėje, gal pigiau bus nei skytech'e o jei vienodai, pirksiu iš 1a. Nu aš suprantu GTX 1060 žymiai geresnė, bet tiesiog man nebus kur jos išnaudot, as GTA 5 net nesiruošiau ultra filmuot, man pakaks kad ir high, jei vistiek lagins, užteks ir medium, nors su high problemų neturėtų būt, + Edvisss jei žinai tokį jis taipogi su GTX 750 Ti, filmuoja high arba medium nežinau tiksliai, tad tikrai užteks GTX 1050, o GTX 1060 nebus man kur pilnai išnaudot jos. + pinigų nedaug yra, o i3 6100 nenoriu, kadangi i5 6400 man ilgiau bus naudingas nei i3 6100 o maitblokis 450w kurį siūlei per twitch'a tai jį tikrai pasiliksiu, nes kiek sakei didesnio lygio nei mano pasiūlytas 550w maitblokis

Redaguota , nario SN4KE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zn, zn... bet man pilnai užtektų ir GTX 1050 kadangi, nu ką čia, pvz Darius, su savo GTX 660 net streamint ant medium sugeba su  tokiu senuku, tai kodėl GTX 1050 negali? + Ultra grafikų tikrai nenoriu, nebūtina spaust man iki max grafikų, o iš naujesnių žaidimų nieko išvis nesiruošiu filmuot ar žaist, tiesiog euro truck sim 2 ir american truck sim žadu filmuot full hd rezoliucija, todėl užtektų man laisvai GTX 1050, tik dbr reik palaukt kol atsiras 1a svetainėje, gal pigiau bus nei skytech'e o jei vienodai, pirksiu iš 1a. Nu aš suprantu GTX 1060 žymiai geresnė, bet tiesiog man nebus kur jos išnaudot, as GTA 5 net nesiruošiau ultra filmuot, man pakaks kad ir high, jei vistiek lagins, užteks ir medium, nors su high problemų neturėtų būt, + Edvisss jei žinai tokį jis taipogi su GTX 750 Ti, filmuoja high arba medium nežinau tiksliai, tad tikrai užteks GTX 1050, o GTX 1060 nebus man kur pilnai išnaudot jos. + pinigų nedaug yra, o i3 6100 nenoriu, kadangi i5 6400 man ilgiau bus naudingas nei i3 6100 o maitblokis 450w kurį siūlei per twitch'a tai jį tikrai pasiliksiu, nes kiek sakei didesnio lygio nei mano pasiūlytas 550w maitblokis

 

Jeigu norėsi žaist kažką iš naujesnių žaidimų po metų, teks mokėti vėl kokį 300 eurų, jog tą galėtum padaryt. Vakar sakei susirinkai 1050 ir i5 6400 uz 633, o aš tau ženkliai gerensį variantą siūlau už ~583 euro ir sakai perbrangu? Fuck the logic... Vienu žodžiu, kvailai darai, neprimokėdams ~30 eurų (iš kilobaito tokį susirinkus, su lėtesniais ramais, ko tu nepajusi) tikrai gali susirinkt už ~530-540 euro. O dėl to proco, tai kvailai darai, tas i3 vienu žingsniu atsilieka nuo i5 6400, tad jo mainyti į 3 kartus prastesnę vaizdo plokštę yra tikrai durnas pasirinkimas, renderindamas tu praktiškai nieko nepajusi, o juolab žaisdamas, nes GPU turi didžiausią lemtį ar žaidimą pavilks ir ant kiek frames per seconds'ų.

Redaguota , nario Domehh 私
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu norėsi žaist kažką iš naujesnių žaidimų po metų, teks mokėti vėl kokį 300 eurų, jog tą galėtum padaryt. Vakar sakei susirinkai 1050 ir i5 6400 uz 633, o aš tau ženkliai gerensį variantą siūlau už ~583 euro ir sakai perbrangu? Fuck the logic... Vienu žodžiu, kvailai darai, neprimokėdams ~30 eurų (iš kilobaito tokį susirinkus, su lėtesniais ramais, ko tu nepajusi) tikrai gali susirinkt už ~530-540 euro.

Na, jei norės filmuoti, tai automatiškai, jam reikės edit'inti ir render'inti viską, ką nufilmavo. Dėl to reikėtų jam to geresnio procesoriaus.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu norėsi žaist kažką iš naujesnių žaidimų po metų, teks mokėti vėl kokį 300 eurų, jog tą galėtum padaryt. Vakar sakei susirinkai 1050 ir i5 6400 uz 633, o aš tau ženkliai gerensį variantą siūlau už ~583 euro ir sakai perbrangu? Fuck the logic... Vienu žodžiu, kvailai darai, neprimokėdams ~30 eurų (iš kilobaito tokį susirinkus, su lėtesniais ramais, ko tu nepajusi) tikrai gali susirinkt už ~530-540 euro.

Tikrai nenorėsiu naujesnių žaidimų žaist, kadangi nelabai išlaidauju pinigų žaidimams, užtenka ETS2 ATS ir GTA 5, todėl tikrai nesiruošiu naujų žaidimų žaist, + nemėgstu žaidimų kur reikia vien šaudyti, o tokie žaidimai dažniausiai ir būna daugiausiai reikalaujantys gero PC, o dėl kainos, rasiu tikrai pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na, jei norės filmuoti, tai automatiškai, jam reikės edit'inti ir render'inti viską, ką nufilmavo. Dėl to reikėtų jam to geresnio procesoriaus.

Na šeip nelabai moku editint, tad editų nelabai, bus, bet ir filmavimui reikia procesoriaus galingesnio.

Redaguota , nario SN4KE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, iš tiesų nežinau, ką rinktis. Taip, GTX 1060 yra žymiai geresnė ir turi geresnį kainos/performanso santykį. Vis dėlto, i5-6400 turės juntamą pranašumą render'inimo laike:

e91784cdcbd84555928090f273cea938.png

Nu aš viską suprantu, bet i3 6100 net nenoriu, O su i5 6400 su GTX 1060 man per brangu, ir + man dabar reikia kompiuterio, taip, kad pats nebežinau ką daryt, aš viska suprantu kuri geresnė vaizduškė, bet tiesiog man su GTX 1060 ir i5 6400 perdaug brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš viską suprantu, bet i3 6100 net nenoriu, O su i5 6400 su GTX 1060 man per brangu, ir + man dabar reikia kompiuterio, taip, kad pats nebežinau ką daryt, aš viska suprantu kuri geresnė vaizduškė, bet tiesiog man su GTX 1060 ir i5 6400 perdaug brangu.

 

nejaugi pačiam nebus smagu lošt su didesniu fps'u? Jeigu jau žiūri netgi i5 ir 1060 iš kilobaito su prastesniais ramais tikrai išteitų net mažiau manau negu 600e, o su i3 turėtų būt kažkur ~520 euro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2741 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...