Peršokti į turinį

! Build iki 500 eurų !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu aš viską suprantu, bet i3 6100 net nenoriu, O su i5 6400 su GTX 1060 man per brangu, ir + man dabar reikia kompiuterio, taip, kad pats nebežinau ką daryt, aš viska suprantu kuri geresnė vaizduškė, bet tiesiog man su GTX 1060 ir i5 6400 perdaug brangu.

Ką tu čia nusišneki. Jei per brangu - Imi pigesni proca. Jei nori geresnio - taupaisi. Kaip nesupranta žmonės , kad tas GTA 5 jau nenaujas žaidimas , ir žvėrio jam nereikia. Sakai , kad laiko taupytis nėra , bet gali laukti kol atpigs gtx 1050 , kas tikriausiai užtruks kelis mėnesius. Tad imk i3 6100 ir gtx 1060.

Pasižėk testus ir suprasi , kad kompiuteris atliks tai ko ir norėjai , kad atliktų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...