Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip tobulėja technologijos, daro live video iš pačio kosmoso ir tai jau įprastą, o pagalvokite kas laukia mūsų ateityje? Kas laukia jūsų būsimų vaikų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

žinai tu šiaip maladėc, bet pasižiūrėk į temos tikslą, diskusija apie technologijas ne intelektą. 

O kaip veikia dirbtinis intelektas? Kas jį "varo"? Žmogaus intelektas nėra dirbtinis. Dirbtinį intelektą turi mašinos, šiuo metu kompiuteriai. O tai ir yra technologijos. Juk narys Nemix apie robotų išjungimą ir kalbėjo, o šituose vaizdo įrašuose kalbama, kaip visa tai veikia ir, kad išjungti mes galime ir nespėti...

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

O kaip veikia dirbtinis intelektas? Kas jį "varo"? Žmogaus intelektas nėra dirbtinis. Dirbtinį intelektą turi mašinos, šiuo metu kompiuteriai. O tai ir yra technologijos. Juk narys Nemix apie robotų išjungimą ir kalbėjo, o šituose vaizdo įrašuose kalbama, kaip visa tai veikia ir, kad išjungti mes galime ir nespėti...

My error atsiprašau, peržiūrėsiu šituos video paskui.

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

Pastebėjau, kad kai tik kas nors sukuria normalią temą iš kart atsiranda būrys atraufavusių debiliukų kurie čia ateina tik paachujelinti ir pafreepostinti. Nemanau ar čia vietą tokioms temoms  kai pusė šio forumo žmonių yra nesubrendėliai, senojo gerojo sa:mp aukos be jokios savo nuomonės ir kalba kuri susideda vien tik iš atmazų, tavo mamų/tėvų ir kito. Dėkui už dėmesį :)

 

Jeigu kažką įžeidžiau, nepykit. Tokia jau ta realybė :)

Redaguota , nario Nemix

OVnJhvf.png

Pastebėjau, kad kai tik kas nors sukuria normalią temą iš kart atsiranda būrys atraufavusių debiliukų kurie čia ateina tik paachujelinti ir pafreepostinti. Nemanau ar čia vietą tokioms temoms  kai pusė šio forumo žmonių yra nesubrendėliai, senojo gerojo sa:mp aukos be jokios savo nuomonės ir kalba kuri susideda vien tik iš atmazų, tavo mamų/tėvų ir kito. Dėkui už dėmesį :)

 

Jeigu kažką įžeidžiau, nepykit. Tokia jau ta realybė :)

Taip ir yra šia temą bandžiau sukurti tokiems labiau subrendusiems žmonems kurie galėtu pasakyti kažką protingo, tačiau nusivyliau eilini kartą. 

Technologijos gerėja, žmonių socialinis gyvenimas prastėja. Planuok neplanavęs, vis tiek ateities nenuspėsi. Gal jau prieš tūkstančius metų jau buvo mūsų Žemei numatytas asteroidas, kuris sunaikintų šitą planetą ir tai nutiktų velnias žino kada ir tos ateities lyg nebūtų buvę. Tai tas kalbėjimas apie ateitį yra privedantis prie nieko.

SHFitnE.jpg

Kalbėjau apie tą YT vaizdo įrašą, kur buvo temoje.

Man labiausiai apie ateitį pasako ši citata:

"I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones" - A. Einšteinas

Tas geras, gali ir taip būti.

Kažkur girdėjau kad mūsų žvaigždė gali dar porą šimtų metų išgyvent, bet pagal kitas iki sprogimo dar keli milijardai metų manau.

e04d4df8b9e8509721d1b960f83045e0162.png

 

6'4

 

(redaguota)

Kur gi ne tu gerai tai žinai gi tu mokslininkas. :D

Priklauso apie ką tu šnekėjai čia, jei apie citatą ta, šiuo momentu jeigu vyktu WW3 tai būtu tikriausiai branduolinis karas, ir bombų vos keletos (didesnio galingumo +/- 4) jau būtu pakankamai, kad nebegražinti žemės į pradinę padėtį. Tuolabiau jau ir taip žemę labai užteršėme.

O jei apie saulę tai tiesiog domiesi įdomiais dalykais ir tiek

Redaguota , nario Dr. Arnas

Priklauso apie ką tu šnekėjai čia, jei apie citatą ta, šiuo momentu jeigu vyktu WW3 tai būtu tikriausiai branduolinis karas, ir bombų vos keletos (didesnio galingumo +/- 4) jau būtu pakankamai, kad nebegražinti žemės į pradinę padėtį. Tuolabiau jau ir taip žemę labai užteršėme.

O jei apie saulę tai tiesiog domiesi įdomiais dalykais ir tiek

Žemė atsigaus po kelių šimtų tūkstančių metų na, bet mūsų tai tikrai čia nebebus iki to laiko kol ji visiškai atsiregeneruos nuo patirtos žalos, radiacijos ir t.t

OVnJhvf.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...