Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

.... :DDDDDDDD ta juoda merga kai pradėjo nusišnekėt Xddd sako palaukit,pagalvosiu nuo kelių metų reikia gimdyti vaikus,sako 12 Xddddddd pašol tu n* su tokiais video Xdd sdž ir žvengiu,abra kadabra bum bum bum,abra kadabra bum bum bum,nu n* ;DD spaudžiu žalia ;D (Y)

Instagram: robytis_rks

4c2b30571fcad8418246be0c7b06f9b079.png

.... :DDDDDDDD ta juoda merga kai pradėjo nusišnekėt Xddd sako palaukit,pagalvosiu nuo kelių metų reikia gimdyti vaikus,sako 12 Xddddddd pašol tu n* su tokiais video Xdd sdž ir žvengiu,abra kadabra bum bum bum,abra kadabra bum bum bum,nu n* ;DD spaudžiu žalia ;D (Y)

Šeip, tai viduramžiais 12-14 metų mergaitės kurdavo šeima ir gimdydavo vaikus, tai iš dalies gal ir atspėjo.

goldas..png

Ar as sakiau, kad durnas? As sakiau, jeigu jau tokiu metu (o jei 9 man atrodo), ir kalba kad nuo 10 metu reikia berna tureti, tai galvoji pakeis savo poziuri?

 

Tu juos vadinai degradavusiais. Degradacija ir durnumas galima sakyt tas pats. O tu pirma paklausk tos mergaitės ar čia nesurežisuota. Nes elgiesi kaip turgaus boba - nieko pilnai neišsiaiškina ir jau skleidžia pletkus.

SHFitnE.jpg

(redaguota)

Taigi jie tik vaikai :D. Aš iki 9 metų pats tikėjau kad vaikus gandrai nešioja, tai ką dabar aš koks protiškai atsilikęs? Užaugs jie tokie patys kaip ir visi, su laiku supras kaip gyvenime viskas vyksta, degraduojantis jaunimas tai visokie septintokai-devintokai kurie gatvėmis laksto ir diedams į galvą duot siūlosi. O tai kad mergaitė sakė, jog vaikiną reikia turėti nuo dešimties metų tai kažkas blogo? :D. Pažiūrėk kaip maži vaikai suprantą tą meilę, sesės dukrai buvo gal keturi metukai, ji bučiuodavosi su kitu keturių metukų berniukų ir nebūdavo ten nieko blogo, vaikai kažkaip įdomiai tai supranta, bet paskui tai praeina, ždž velnias žino kas ten darosi jų galvose. 

Redaguota , nario cCheerSs

Tu juos vadinai degradavusiais. Degradacija ir durnumas galima sakyt tas pats. O tu pirma paklausk tos mergaitės ar čia nesurežisuota. Nes elgiesi kaip turgaus boba - nieko pilnai neišsiaiškina ir jau skleidžia pletkus.

As pasiziurejau daug video, kai ja kalbina, ir 80% tikiu, kad ji bus tokia, kaip sioja temoje rasoma: https://www.supergames.lt/topic/277279-xxi-a-adaptuoti-lietuviai/

Ir nevadinu ja degradavusia, as sakau "degraduoja" - tai reiskia po biski eina ne tuo keliu, ir duok dieve, kad ji suprastu kad reikia daryti priesingai nei toje temoje "adaptuoti lietuviai"

 

Taigi jie tik vaikai :D. Aš iki 9 metų pats tikėjau kad vaikus gandrai nešioja, tai ką dabar aš koks protiškai atsilikęs? Užaugs jie tokie patys kaip ir visi, su laiku supras kaip gyvenime viskas vyksta, degraduojantis jaunimas tai visokie septintokai-devintokai kurie gatvėmis laksto ir diedams į galvą duot siūlosi. O tai kad mergaitė sakė, jog vaikiną reikia turėti nuo dešimties metų tai kažkas blogo? :D. Pažiūrėk kaip maži vaikai suprantą tą meilę, sesės dukrai buvo gal keturi metukai, ji bučiuodavosi su kitu keturių metukų berniukų ir nebūdavo ten nieko blogo, vaikai kažkaip įdomiai tai supranta, bet paskui tai praeina, ždž velnias žino kas ten darosi jų galvose. 

Ne durnas skaitaisi, skaitosi tevai geri ir darzelis/mokykla gera, jog nesake kaip vaikai daromi :D

O siaip tai, tikiu kad tapsi ji tokia kaip tu sakai "septintokai-devintokai kurie gatvėmis laksto ir diedams į galvą duot siūlosi.". 

na bet gal pasikeis (tikiuosi). 

Nes logiskai mastant, jeigu jau taip kalba, kaip dabar madoje (14 metu ir 25 metai porele)

As pasiziurejau daug video, kai ja kalbina, ir 80% tikiu, kad ji bus tokia, kaip sioja temoje rasoma: https://www.supergames.lt/topic/277279-xxi-a-adaptuoti-lietuviai/

Ir nevadinu ja degradavusia, as sakau "degraduoja" - tai reiskia po biski eina ne tuo keliu, ir duok dieve, kad ji suprastu kad reikia daryti priesingai nei toje temoje "adaptuoti lietuviai"

 

Ne durnas skaitaisi, skaitosi tevai geri ir darzelis/mokykla gera, jog nesake kaip vaikai daromi :D

O siaip tai, tikiu kad tapsi ji tokia kaip tu sakai "septintokai-devintokai kurie gatvėmis laksto ir diedams į galvą duot siūlosi.". 

na bet gal pasikeis (tikiuosi). 

Nes logiskai mastant, jeigu jau taip kalba, kaip dabar madoje (14 metu ir 25 metai porele)

 

Tai labai gerai, kad turim tokių optimistiškų žmonių kaip tu, kurie tikrai padeda su tokiom temom kaip "Lietuvos jaunimas degraduoja". Žmonės patys turi akis ir jie mato kas aplinkui vyksta. Nereikia jiem pasakot to pačio ką jie jau žino. Gal vietoj tokių temų pabandyk kažką pakeist, kažkam padėt?

SHFitnE.jpg

(redaguota)

Šie vaikai kalbinti yra iki 10 metų, paprastai tokiais metais vaikai pradėda bresti.  Nežinau kas čia tau graudaus, bet laida labiau skirta viresnio amžiaus žmonėms, mano mamai visai linksma pasiklausytį, kaip vaikai nusišneka ir viskas tai padaryta juoko forma, dar kitaip humoras, kurio tu nesupranti.

Žemas lygis rodytis aukštesnių už tuos vaikus, kad ir kiek tau metų būtų, tau rėikia dar paaugtį, kad suprasti.

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

Šie vaikai kalbinti yra iki 10 metų, paprastai tokiais metais vaikai pradėda bresti.  Nežinau kas čia tau graudaus, bet laida labiau skirta viresnio amžiaus žmonėms, mano mamai visai linksma pasiklausytį, kaip vaikai nusišneka ir viskas tai padaryta juoko forma, dar kitaip humoras, kurio tu nesupranti.

Žemas lygis rodytis aukštesnių už tuos vaikus, kad ir kiek tau metų būtų, tau rėikia dar paaugtį, kad suprasti.

Mergaitės pradeda bresti 11-kos metų amžiaus.

Berniukai pradeda bresti tik nuo 12-13 metų ir visas brendimas vyksta iki 17, mokykloje dvi savaites mokinausi to. :)

Taigi jie dar nėra ” jaunimas ”

e04d4df8b9e8509721d1b960f83045e0162.png

 

6'4

 

As pasiziurejau daug video, kai ja kalbina, ir 80% tikiu, kad ji bus tokia, kaip sioja temoje rasoma: https://www.supergames.lt/topic/277279-xxi-a-adaptuoti-lietuviai/

Ir nevadinu ja degradavusia, as sakau "degraduoja" - tai reiskia po biski eina ne tuo keliu, ir duok dieve, kad ji suprastu kad reikia daryti priesingai nei toje temoje "adaptuoti lietuviai"

 

Ne durnas skaitaisi, skaitosi tevai geri ir darzelis/mokykla gera, jog nesake kaip vaikai daromi :D

O siaip tai, tikiu kad tapsi ji tokia kaip tu sakai "septintokai-devintokai kurie gatvėmis laksto ir diedams į galvą duot siūlosi.". 

na bet gal pasikeis (tikiuosi). 

Nes logiskai mastant, jeigu jau taip kalba, kaip dabar madoje (14 metu ir 25 metai porele)

Na tai tau daugiau už miesto reik išvykt... Nes mažesniuose miesteliuose tikrai tokių degradavusių lietuvių kaip tu sakai nėra tiek daug.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...