Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LinkoManai,

Turbūt daugelis iš Jūsų girdėjote paskutinėmis dienomis sklandančias naujienas, kad norima užblokuoti mūsų visų mylimą LinkoManiją, pasinaudojus Interneto paslaugų tiekėjų rankomis ( http://it.lrytas.lt/ismanyk/linkomanija-nori-smaugti-svetimomis-rankomis.htm ). Norime paraginti ir priminti, kad su vienu tinklapiu blokavimai nepasibaigs ir bus sukurti precedentai tolimesniems žodžio laisvės ribojimams. Šiuo metu jau blokuojamos lošimų svetainės, o dabar norima pradėti blokuoti ir informacijos dalinimosi bendruomenes kaip LinkoManija. 

Situacija daėjo iki to, kad po pateikto interviu ( http://it.lrytas.lt/ismanyk/blokuoti-linkomanija-uzsimojusi-latga-padare-dide...klaida.htm ), LATGA išsiuntė grasinantį laišką žurnalistui, kad jis ištrintų mūsų duotą interviu, kuriuo nori apriboti jau ir žurnalistų laisvę. O šiandien paskelbta naujiena rodo, kad Interneto paslaugų teikėjai pasiduoda ir nepasiruošę kovoti už laisvą internetą ( http://it.lrytas.lt/ismanyk/interneto-teikejai-pasiduoda-blokuos-nors-ir-visa...erneta.htm )

LATGA advokatas yra tas pats advokatas, kuris konsultavo ir kovojo prieš mus su LANVA vadovu Vytu Simanavičiumi iki tol kol LANVA buvo visiškai sužlugdyta, o V. Simanavičius buvo pasodintas į kalėjimą už narkotikų platinimą. Dabar advokatas rado kitą agentūrą, per kurią vėl bando mus uždaryti. 

LinkoManija visada kovojo už žodžio laisvę ir žinių, bei informacijos laisvą plitimą. LinkoManija jau daugiau nei 13 metų yra su Jumis ir visada kovojome už kiekvieną vartotoją. Kreipiamės į Jus ir raginame, kad parašytumėte, rašytumėte, o gal ir paskambintumėte savo interneto teikėjui ir paragintumėte juos ginti laisvą ir nepriklausimą Lietuvos internetą. Prašykite pagarbiai, įtikinamais argumentais, paaiškinkite, kad mokate pinigus už Internetą ir, kad nenorite, jog jis būtų blokuojamas ir ribojamas. Paprašykite, kad Interneto teikėjai gintų savo vartotojus ir laisvę laisvai naudotis internetu. Kiekvienas iš jūsų mokate pinigus už internetą ir tikitės gauti pilną paketą, o ne ribotą prieigą prie interneto. Neleiskime riboti Interneto ir uždaryti LM!


Jūsų,
LM Komanda

 

--------

 

Ką manote į tokį laišką ? Kokios nuotaikos, nuomonė ? :D

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Aš pilnai sutinku su jais, internetas turi būti informacijos dalinimuisi, tam jis ir išrastas. Jei uždarys LinkoManiją, niekam nebus gerai.

 

Taip, bet be Linkomanijos yra dar daug šaltinių gerų. Torrent... Bet kaip ir minėjo ties Linkomanija nežada sustoti.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

(redaguota)

when-the-person-you-re-calling-doesn-t-a

 

Linkomanijos visų pirma neuždarytų tiesiog reiktų į ją eiti įsijungus vpn, o šiaip rytoj turbūt skamtelsiu prisidėsiu prie išsipildymo akcijos. @užlaisvalietuvainetnete

Redaguota , nario deffoster

Smile, because it confuses people. Smile, because it's easier than explaining what is killing you inside.

Intel Core i3-4330 CPU @ 3.50GHz, 9,0GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 750

 

O ir šiaip, dar kai ką pamiršau paminėti kur susijusi ne viena Lietuva bet visas pasaulis! Ankščiau kažkada visi kovojo už žodį "laisvė" bet dabar jį visi tiesiog tikraja ta žodžio prasmė - naikina.


HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Mes deep webe priimame visus ir visada :)

 

Tik jau ne filmai.in Iš kur tokią informaciją ištraukei ?

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

 

Jie pasakė gryna tiesa, mes mokam už internetą ir jie dar drįsta mus nuo kažko apriboti. 

 

Hmph, apriboti? Tu moki uz interneta, bet atsimink, kad (angl.) piracy yra nelegalu, todel ir bando uzdaryti torrent saitus, todel tavo postas yra gryna nesamone, jeigu jau moki uz interneta, nereiskia, kad gali but piratas ir galvot, jog tai yra legalu.

||ZALMAN Z9 PLUS||CORSAIR CX500M|||ASUS P8Z77-V LX||8GB RAM DDR3||I5-3570K||ASUS STRIX GTX 970||250GB SSD||


||RAZER GOLIATHUS CONTROL||RAZER BLACKWIDOW CHROMA||RAZER DEATHADDER 2013||STEELSERIES SIBERIA 200||


5235469362.png


 

Na taip sutinku, laisve turi buti internete. Vistiek, kad ir uzblokuos, atsidarys klonai, neimanoma to sustabdyti, ir kiek bendravau su uzsieniu jie pasiruosia kersyti :)


Youtube dar uzsimane blokuoti, jie vapse nusokia nuo proto :DDD

Neveltui Lietuva. Taip Lietuva nepriklausoma salis, nes nuo gyventoju niekas nepriklauso

Tiek seimas, vmi, ir kitos sudo permirkusios vietos yra korupcija ir nesamoniu kose

Hmph, apriboti? Tu moki uz interneta, bet atsimink, kad (angl.) piracy yra nelegalu, todel ir bando uzdaryti torrent saitus, todel tavo postas yra gryna nesamone, jeigu jau moki uz interneta, nereiskia, kad gali but piratas ir galvot, jog tai yra legalu.

Aš moku už internetą ir noriu pilnavertiškai jį išnaudot t.y siųstis ką noriu ir iškur noriu. Tiesa yra ta kad visus dabar valdo pinigai ne įstatymai, čia turi būti kūrėjų problema kad jie negali apsaugoti savo produktų. Kaip pavyzdys netgi ta pati Lietuva, kiek filmų išleista bet ar daug jų internete yra? Ne, nes jie sugeba apsaugot savo kūrinį tinkamai.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

 

Jie pasakė gryna tiesa, mes mokam už internetą ir jie dar drįsta mus nuo kažko apriboti. 

 

Deja tai yra nelegalu o kas yra nelegalu ta galima uždrausti.

 

Aš pilnai sutinku su jais, internetas turi būti informacijos dalinimuisi, tam jis ir išrastas. Jei uždarys LinkoManiją, niekam nebus gerai.

Tai jei ginklas išrastas, gynybai ir žudymui tai tuomet tu jau gali bet ką ir bet kur šaudyti? Mano pavyzdys toks pats bukas kaip ir tavo pasisakymas apie interneto naudojimą

 

Kodėl nieko nedaro su tonybet, onlybet? Kurie užima 10min tv3 reklamuose? Kandonus reklamuoja, sexo pažintys per tv rodo, bleha vaikas žiūri simpsonus ir pyst pažintysxxx.lt ką be sakysi?

Panoro jie uždaryt mažus puslapius kuriuos naudoja maža dalis žmonių.

Nes anie puslapiai legalus o linkomanija  ne legalus puslapis

 

Na taip sutinku, laisve turi buti internete. Vistiek, kad ir uzblokuos, atsidarys klonai, neimanoma to sustabdyti, ir kiek bendravau su uzsieniu jie pasiruosia kersyti :)

Youtube dar uzsimane blokuoti, jie vapse nusokia nuo proto :DDD

Neveltui Lietuva. Taip Lietuva nepriklausoma salis, nes nuo gyventoju niekas nepriklauso

Tiek seimas, vmi, ir kitos sudo permirkusios vietos yra korupcija ir nesamoniu kose

Youtubes niekas nesiruošia uždarinėti.

 

 

 

Pats manau, kad Lietuvoje tokie puslapiai turi būti legalus, nes jei ne jie tai 50-70% liaudies(tik gyvenantis Lietuvoje) būtu buka ir nežinotu apsoliučiai nieko( kalba eina apie jaunimą, nes senoji karta tik telike sėdi ir žiūri propogandas ir caro laikų filmus). Lietuva per daug ūbagiška kad išgalėtu viska pirkti, kaip normalių valstybių piliečiai, nors ir ten yra tas piratavimas tik ne toks jau didelis... O dėl uždarymo tai jie užsidarys tik savo noru o ne kažkieno priversti o taip bus tikrai ne greit .

Redaguota , nario Imprint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...