Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Deja tai yra nelegalu o kas yra nelegalu ta galima uždrausti.

 

Tai jei ginklas išrastas, gynybai ir žudymui tai tuomet tu jau gali bet ką ir bet kur šaudyti? Mano pavyzdys toks pats bukas kaip ir tavo pasisakymas apie interneto naudojimą

 

Nes anie puslapiai legalus o linkomanija  ne legalus puslapis

 

Youtubes niekas nesiruošia uždarinėti.

 

 

 

Pats manau, kad Lietuvoje tokie puslapiai turi būti legalus, nes jei ne jie tai 50-70% liaudies(tik gyvenantis Lietuvoje) būtu buka ir nežinotu apsoliučiai nieko( kalba eina apie jaunimą, nes senoji karta tik telike sėdi ir žiūri propogandas ir caro laikų filmus). Lietuva per daug ūbagiška kad išgalėtu viska pirkti, kaip normalių valstybių piliečiai, nors ir ten yra tas piratavimas tik ne toks jau didelis... O dėl uždarymo tai jie užsidarys tik savo noru o ne kažkieno priversti o taip bus tikrai ne greit .

Sugalvojai ką lyginti, žudymo įranki ir tai kas atims iš kitų kažkiek pinigų... Na o dėl nelegalumo, tada tai turėtu būti legalu nes tai kad kiti piratauja nieko nenužudo o atima palyginus tik centus iš kūrėjų.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Sugalvojai ką lyginti, žudymo įranki ir tai kas atims iš kitų kažkiek pinigų... Na o dėl nelegalumo, tada tai turėtu būti legalu nes tai kad kiti piratauja nieko nenužudo o atima palyginus tik centus iš kūrėjų.

 

 

Gerai būtų jei centus tik, niekas tada nerėkautų ir griežtai nesaugotu visokių gautas iškvietimas :D

Eik Namo

 

Sugalvojai ką lyginti, žudymo įranki ir tai kas atims iš kitų kažkiek pinigų... Na o dėl nelegalumo, tada tai turėtu būti legalu nes tai kad kiti piratauja nieko nenužudo o atima palyginus tik centus iš kūrėjų.

 

Bet tai vagyste ir žudymas yra nusikaltimas. Piratavimas = vagystei,o  kas yra vagystė jau mes žinom. Centas prie cento ir jau euras, be to ne tokie ir maži ten centai:D

Bet tai vagyste ir žudymas yra nusikaltimas. Piratavimas = vagystei,o  kas yra vagystė jau mes žinom. Centas prie cento ir jau euras, be to ne tokie ir maži ten centai:D

Palyginus su tuo ką jie gauna iš tu kurie nepiratauja tai ten tikrai centai būtų. Taip tai nusikaltimai bet kuris žiaurenis? Vagystė ar žudymas? O ir šiaip, kodėl iškarto piratavimas yra vagystė? Gal papraščiausiai kažkas nori išbandyt žaidimą prieš nusiperkant, gal jam nepaveš, gal jam nepatiks o ir pavyzdžiui tam kad priverst daugiau žmonių pirkt tuos žaidimus tai kodėl nepadarius kaip ir su GTA V? Jie padarė kad online būtų tik tiem kas pirko, ir taip yra su dauguma žaidimų dabar. Arba naudot Denuvo apsaugas, nors aišku jas jau nulaužia.

 

Gerai būtų jei centus tik, niekas tada nerėkautų ir griežtai nesaugotu visokių gautas iškvietimas :D

Na tai nelyginam lietuvių kompanijų ir užsienio :D 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Palyginus su tuo ką jie gauna iš tu kurie nepiratauja tai ten tikrai centai būtų. Taip tai nusikaltimai bet kuris žiaurenis? Vagystė ar žudymas? O ir šiaip, kodėl iškarto piratavimas yra vagystė? Gal papraščiausiai kažkas nori išbandyt žaidimą prieš nusiperkant, gal jam nepaveš, gal jam nepatiks o ir pavyzdžiui tam kad priverst daugiau žmonių pirkt tuos žaidimus tai kodėl nepadarius kaip ir su GTA V? Jie padarė kad online būtų tik tiem kas pirko, ir taip yra su dauguma žaidimų dabar. Arba naudot Denuvo apsaugas, nors aišku jas jau nulaužia.

 

Na tai nelyginam lietuvių kompanijų ir užsienio :D 

 

Taigi tai vis tiek yra piratavimas, nebent yra demo versija, ir jei ja bandai tai nėra piratavimas, o jei tai yra mokama o tu gauni nemokamai tai jau yra nelegalu ir yra nusikaltimas ir tiek. ;)

nesupratau ką čia pasakei, čia turėjo būt jouk meit

 

 

Tokio "juokelio" aš taip pat nesupratau kaip ir tu nesupratai mano posto. Visiškai nesuprantu ką tu galėjai nesuprasti ? Aš paklausiau, o tu nesupratai klausimo ? Blogai, labai blogai... Be to tokie "juokeliai" visiškai nedera arba kitaip tariant jie mediniai - nes net nejuokinga.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Tokio "juokelio" aš taip pat nesupratau kaip ir tu nesupratai mano posto. Visiškai nesuprantu ką tu galėjai nesuprasti ? Aš paklausiau, o tu nesupratai klausimo ? Blogai, labai blogai... Be to tokie "juokeliai" visiškai nedera arba kitaip tariant jie mediniai - nes net nejuokinga.

Aś turėjau omenyje sukurti linkomaniją deep webe, o ką tu ten nusispangai apie filmai.in taip ir nesupratau

Aś turėjau omenyje sukurti linkomaniją deep webe, o ką tu ten nusispangai apie filmai.in taip ir nesupratau

 

Tiesa, dabar pats pasitikrinau ir pamačiau jog ne tą postą pacitavau. Virš tavęs esančio postą norėjau pacituoti :) Įvyko klaida.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...