Peršokti į turinį

[DIZAINAS] Nobody.us.lt - Pirmas dizainas!


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nzn, as cia vps rimtu nematau, nematau cia unikalu kurie piestu savaip, megintu eksperementuot ir pns, visi tik tupai kopijuoja greenside dizaina, arba greenside'o kopija... Keli pameginta ipist gradient'a ar pakeist headeri, sumetyt vietom paneles ir pns, kad tik atrodytu kitaip, bet pagrindas ir ideja ta pati ;) Nenoriu cia saves girt ar iskelt i virsu, bet tai yra tiesa ir kiek vienas cia naujokas dizaineris tai zino. Ne butu atsirades greenside dizainas, jusu visi sitie ipb atrodytu 10x prasciau. Ir apskritai sitas stilius pagal kuri jus paisot buvot madoj tada kada as ta greenside nupiesiau, dabar tai jau pasenes ir pabodes as fuck. Esu tikras jeigu dabar ipisciau nauja IPB forumo dizaina su nauju stilium, visi pradetu ji pizdint, ir atsirastu jo 1000 hibridu...

 

Man nuoširdžiai juokinga, koks tu esi susireikšminęs. Jeigu tu taip didžiuojiesi tuo greenside dizainu, sakai koks jis unikalus ir šaunus, tai kokio velnio pačiame jame reikėjo naudot jau premade headerį? Taip šitas dizainas toli gražu ne įspūdingas, bet ką tu čia matai susijusio su greenside dizainu, apart tipiško ipb šablono, neįsivaizduoju. 

Čia taip tu visus su žemėm vartai, nors prieš kelis metus tie patys tavo darbai buvo to paties ar net žemesnio lygio. Keista, tik, kad tavo visi darbai, kurie buvo daryti pagal pamokas ir įkelti į deviantartą, dingę.

Paskaičius tavo komentarus, darosi įvaizdis, kad tu tiesiog perversmus gali padaryti grafinio dizaino srityje ir viso lietuviško dizaino pagrindas yra tavim paremtas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man nuoširdžiai juokinga, koks tu esi susireikšminęs. Jeigu tu taip didžiuojiesi tuo greenside dizainu, sakai koks jis unikalus ir šaunus, tai kokio velnio pačiame jame reikėjo naudot jau premade headerį? Taip šitas dizainas toli gražu ne įspūdingas, bet ką tu čia matai susijusio su greenside dizainu, apart tipiško ipb šablono, neįsivaizduoju. 

Čia taip tu visus su žemėm vartai, nors prieš kelis metus tie patys tavo darbai buvo to paties ar net žemesnio lygio. Keista, tik, kad tavo visi darbai, kurie buvo daryti pagal pamokas ir įkelti į deviantartą, dingę.

Paskaičius tavo komentarus, darosi įvaizdis, kad tu tiesiog perversmus gali padaryti grafinio dizaino srityje ir viso lietuviško dizaino pagrindas yra tavim paremtas. 

Nejuokink, dar karta perskaityk ka parasiau :D Esme ne tame, kad as dydziuojuos greenside dizainu, o kad po mano ikelimo, visu dizainai praktiskai tokie patys, ir max kas skirasi tai spalvos arba basic paneliu vietu sukeitimas, ir iki dabar niekas dar neikele kazko idomesnio ar unikalesnio, bet kad niekas net ir nemegina, tame yra mano pagrindine mintis  O, kad tu vps paiemei greenside dizaina ir permetei ant mobile, su 0% ziniu apie responsive mobile design manes nepisa, much skills seni  ;)

 

 

 

tik, kad tavo visi darbai, kurie buvo daryti pagal pamokas ir įkelti į deviantartą, dingę.

O kam man kelt ir publikuot dabar ne savo idejos darbus ? Cia tik tu gali publikuot toki shit, tik del " darbu skaiciaus "savo portfolio  ;)

Redaguota , nario Svetlakov33
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokink, dar karta perskaityk ka parasiau :D Esme ne tame, kad as dydziuojuos greenside dizainu, o kad po mano ikelimo, visu dizainai praktiskai tokie patys, ir max kas skirasi tai spalvos arba basic paneliu vietu sukeitimas, ir iki dabar niekas dar neikele kazko idomesnio ar unikalesnio, bet kad niekas net ir nemegina, tame yra mano pagrindine mintis  O, kad tu vps paiemei greenside dizaina ir permetei ant mobile, su 0% ziniu apie responsive mobile design manes nepisa, much skills seni  ;)

 

O kam man kelt ir publikuot dabar ne savo idejos darbus ? Cia tik tu gali publikuot toki shit, tik del " darbu skaiciaus "savo portfolio  ;)

 

Manęs prašė reskino, tai tą ir dariau, nei jaučiau pareigą kažką naujo prikurt, nei to reikėjo.

 

Kas greensaide yra visiškai išskirtinio, apart premade headerio, ko nėra paprastame, net ir defaultiniame, ipb dizaine? Jo, tai gal buvo vienas pirmųjų flat stiliaus dizainų, pritaikytų sampui, bet ar tai jau padaro draudimą kitiems piešt stiliumi, kuris jau prieš kelis metus visame internete vyravo?

Tai ko dabar iš visų šitų save vadinančių „gfxeriais“ nori, jei taip pat pats darei anksčiau?

Redaguota , nario vegal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs prašė reskino, tai tą ir dariau, nei jaučiau pareigą kažką naujo prikurt, nei to reikėjo.

 

Kas greensaide yra visiškai išskirtinio, apart premade headerio, ko nėra paprastame, net ir defaultiniame, ipb dizaine? Jo, tai gal buvo vienas pirmųjų flat stiliaus dizainų, pritaikytų sampui, bet ar tai jau padaro draudimą kitiems piešt stiliumi, kuris jau prieš kelis metus visame internete vyravo?

Tai ko dabar iš visų šitų save vadinančių „gfxeriais“ nori, jei taip pat pats darei anksčiau?

Dar karta perskaityk ka parasiau, kad ne kiltu minciu rasyt zodziu " Drausti ", nes ziuriu skaitai taip kaip nori kad tai skambetu xd 

Sakai taves prase ? bet as asmeniskai tokio net i portfolio nekelciau, jeigu prasytu perkonvertuot kazkieno dizaina i mobile, bet ir tiap jasna, kad pas tave portfolio tustokas ir reiktu gi kazkaip paildyt, todel nesiparink, viskas ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta perskaityk ka parasiau, kad ne kiltu minciu rasyt zodziu " Drausti ", nes ziuriu skaitai taip kaip nori kad tai skambetu xd 

Sakai taves prase ? bet as asmeniskai tokio net i portfolio nekelciau, jeigu prasytu perkonvertuot kazkieno dizaina i mobile, bet ir tiap jasna, kad pas tave portfolio tustokas ir reiktu gi kazkaip paildyt, todel nesiparink, viskas ok

Taip, jis tuščias, nes dizainas nėra mano pagrindinė veikla, bet nematau čia nieko gėdingo ar dar ko nkrs dėl ko parintis turėčiau. Beviltiška su tavim ką nors čia diskutuot, viskas tavo komentaruose atsiremia į tai, koks esą tu profesionalas esi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, jis tuščias, nes dizainas nėra mano pagrindinė veikla, bet nematau čia nieko gėdingo ar dar ko nkrs dėl ko parintis turėčiau. Beviltiška su tavim ką nors čia diskutuot, viskas tavo komentaruose atsiremia į tai, koks esą tu profesionalas esi. :)

nepavydek ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau, patylėtum. Iš tavęs dizaineris, kaip iš manęs kosmonautas.

Praslysk tu vpš kosmonaute :D , pats ankščiau šūdą maldavai ir dar čia p*sa protą jog kažkas su manim neįšeis. 

 

O tai galiu paklaust nuo kada trys žmonės susikuria forumą ir ten portfolio kas čia per mada nauja ? Nėra kitų CMS'ų ? Dabar žmogus ateis liks nesupratęs, ar jis IT pagalbos forume ar portfolio žiūri.

Kodėl gi nedarius kitaip? Kaip jiem gėriau ir patogiau taip ir daro. 

Mano dizainas, smagu jog kažkas jį perdarinėja KAPPA  :song:

5b323ea7b3c676745c7bb9c58add3731671.pngTai kad panašu o.O

Mano dizainas, smagu jog kažkas jį perdarinėja KAPPA  :song:

5b323ea7b3c676745c7bb9c58add3731671.pngTai kad panašu o.O

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praslysk tu vpš kosmonaute :D , pats ankščiau šūdą maldavai ir dar čia p*sa protą jog kažkas su manim neįšeis. 

 

Kodėl gi nedarius kitaip? Kaip jiem gėriau ir patogiau taip ir daro. 

5b323ea7b3c676745c7bb9c58add3731671.pngTai kad panašu o.O

5b323ea7b3c676745c7bb9c58add3731671.pngTai kad panašu o.O

Kurioj vietoj? Prisijungimo migtukai? Logo vieta? :D Nu jmj, visi jie panašūs kažkuoo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praslysk tu vpš kosmonaute :D , pats ankščiau šūdą maldavai ir dar čia p*sa protą jog kažkas su manim neįšeis. 

 

Maldavau,  bet ne tokį kaip tu teikia supistas paslaugas, kai net elementarių dalykų nemoki. Dar + pisi visiems protą,mat plagijuoja tavo darbą nors niekas neplagijuotu tokio šūdo : )

Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maldavau,  bet ne tokį kaip tu teikia supistas paslaugas, kai net elementarių dalykų nemoki. Dar + pisi visiems protą,mat plagijuoja tavo darbą nors niekas neplagijuotu tokio šūdo : )

Tegul teikia tas paslaugas, bet vyresniu nei 13 metu klientu kazin ar sulauks, vaikai piesia vaikams - viskas ok

Redaguota , nario Svetlakov33
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tegul teikia tas paslaugas, bet vyresniu nei 13 metu klientu kazin ar sulauks, vaikai piesia vaikams - viskas ok

Aš nesuprantu? Tu kas žmogus iš ateities ar šiaip kosmonautas? Nes šneki taip lyg žinotum ateiti, tie 13 mečiai vaikai už tavę gali daugiau pasiekt jei tik turės noro ir vilties... O dar kalbant apie greenside dizainą kodėl tu toks įsitikinęs kad jeigu tu nebūtum įkelęs visų dizainai būtų 10x prastesni? Tu nevienintelis kuris sugeba atsidaryt google ir sekt naujausias taip pasakius dizainų madas. Tai kad neiškelk savęs perdaug į paviršiu, nes mano nuomonė tu toks kaip kaip ir visi - niekuo neišsiskiri. Tavo patirtis tai nereiškia kad tu dabar kažkoks išskirtinis nes kiekvienas ją gali įgauti. Tai kad nusileisk jau iš dangaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nes mano nuomonė tu toks kaip kaip ir visi - niekuo neišsiskiri. Tavo patirtis tai nereiškia kad tu dabar kažkoks išskirtinis nes kiekvienas ją gali įgauti.

 

Nu vien is situ zodziu, galima suprast ant kiek nesubrendes vaikas tu esi, kad megint argumentuot tavo klausimus, neidomus esi, eik savo amziaus pacukams metyk tokius legit zodzius. 

Redaguota , nario Svetlakov13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu vien is situ zodziu, galima suprast ant kiek nesubrendes vaikas tu esi, kad megint argumentuot tavo klausimus, neidomus esi, eik savo amziaus pacukams metyk tokius legit zodzius. 

O aš ir nesigyriu kad esu kažkoks suaugęs ir subrendęs... Tai kad žinok nei kiek neįsižeidžiau. Tame ir esmė, kad te ir sugebi su savo photoshop'ų dirbt apie kažką kita jau nekalbu... Kas yra kiek liudnoka žinok :)

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O aš ir nesigyriu kad esu kažkoks suaugęs ir subrendęs... Tai kad žinok nei kiek neįsižeidžiau. Tame ir esmė, kad te ir sugebi su savo photoshop'ų dirbt apie kažką kita jau nekalbu... Kas yra kiek liudnoka žinok :)

 

kaip drasiai tu kalbi, tu gal aiškiaregys busi ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...