Peršokti į turinį

[DIZAINAS] Nobody.us.lt - Pirmas dizainas!


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kaip drasiai tu kalbi, tu gal aiškiaregys busi ? 

Gal ką galiu žinot, bet tikrai ne tavo lygio. Nors palauk, koks ten iš tavęs aiškiaregys, tu ten išvis ateitį matai kelis metus į priekį tokio aiškiaregio dar paieškot reikia ar kaip jį pavadint :o 

 

čia sarkazmas buvo jei nesupratai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu vien is situ zodziu, galima suprast ant kiek nesubrendes vaikas tu esi, kad megint argumentuot tavo klausimus, neidomus esi, eik savo amziaus pacukams metyk tokius legit zodzius. 

Gerbiu tave, už tai ką pradėjai, bet manau, kad jeigu nebūtum tu nupiešęs flat'inio dizaino, po kurio laiko vistiek būtų atėję į Lietuvą tas būmas, ir vistiek kažkas būtų pradėjęs piešt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerbiu tave, už tai ką pradėjai, bet manau, kad jeigu nebūtum tu nupiešęs flat'inio dizaino, po kurio laiko vistiek būtų atėję į Lietuvą tas būmas, ir vistiek kažkas būtų pradėjęs piešt.

as ne esu joks innovator ar creator, as tsg pasharinau .psd file, kuris labai aiskiai padare itaka siu forumu dizaineriams, bet kodel gi niekas dabar naujo nebenupiesia ? kodel taip ? esu tikras tai pasikeistu jeigu pasharinciau dar viena .psd ir tai tik irodo visu situ dizaineriu iniciatyva ir nora tapt kazkuo nei tsg 0. Cia renkasi tie kurie nuo spalvinimo knygeliu perejo prie dizainu spalvinimo ,ir poziuris pas juos lygiai toks pat i tai.

ir situo pasakymu pasakau tai, kad visiem cia pohuii ant dizaino, nera cia rimtai nusiteikusiu, tsg random uzkiles noras gyvenime ismegint ka nors naujo, bet tikrai abejoju ar cia sutiksiu busimu profesionaliu dizaineriu, ne rimta cia viskas, todel ir kritika i jusu puse ne rimta ;)

Redaguota , nario Svetlakov13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as ne esu joks innovator ar creator, as tsg pasharinau .psd file, kuris labai aiskiai padare itaka siu forumu dizaineriams, bet kodel gi niekas dabar naujo nebenupiesia ? kodel taip ? esu tikras tai pasikeistu jeigu pasharinciau dar viena .psd ir tai tik irodo visu situ dizaineriu iniciatyva ir nora tapt kazkuo nei tsg 0. Cia renkasi tie kurie nuo spalvinimo knygeliu perejo prie dizainu spalvinimo ,ir poziuris pas juos lygiai toks pat i tai.

ir situo pasakymu pasakau tai, kad visiem cia pohuii ant dizaino, nera cia rimtai nusiteikusiu, tsg random uzkiles noras gyvenime ismegint ka nors naujo, bet tikrai abejoju ar cia sutiksiu busimu profesionaliu dizaineriu, ne rimta cia viskas, todel ir kritika i jusu puse ne rimta ;)

Aš tavo vietoj čia iš vis kritikos tuomet neskleisčiau jokios. Jau geriau jokia kritika, nei nerimta ar neargumentuota. No offense.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...