Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 7 be headphone jack nuomones ir klausimas


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nenaudoju apple produkcijos, bet jau apie metus naudoju Bluetooth ausines, ir masinoje per Bluetooth viskas jungiasi o ne per 3.5mm. Taip kad nemanau kad baisiai zmones pasiges to porto. Aisku jei jis yra tai nemaiso, pvz selfie stick ir pan:)jei jau perki apple tai turi but pasiruoses kisenes pakratyt, ne naujiena gi cia. Pirks ir tas ausinkes 100 per brangias:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nemanau kad apsimoka pirkt jai megsti klausyt muzika, ziureti filmus, zaisti zaidimus su ausinemis. PFF jai prideda tas ausines belaides vistiek jai pavogtu arba pamestum jas tuomet jau kazin ar pigei iseitu naujos.Mano nuomone samsunga geriau nusipirkt arba 6 iphone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenaudoju apple produkcijos, bet jau apie metus naudoju Bluetooth ausines, ir masinoje per Bluetooth viskas jungiasi o ne per 3.5mm. Taip kad nemanau kad baisiai zmones pasiges to porto. Aisku jei jis yra tai nemaiso, pvz selfie stick ir pan:)jei jau perki apple tai turi but pasiruoses kisenes pakratyt, ne naujiena gi cia. Pirks ir tas ausinkes 100 per brangias:)

Na brolis irgi mano galvoja savo iPhone 6s iskeist i iPhone 7 bet kai paklausiau ka jis darys be 3.5mm jack tai pasake kad tiesiog bluetooth ausines nusipirks.

Na nemanau kad apsimoka pirkt jai megsti klausyt muzika, ziureti filmus, zaisti zaidimus su ausinemis. PFF jai prideda tas ausines belaides vistiek jai pavogtu arba pamestum jas tuomet jau kazin ar pigei iseitu naujos.Mano nuomone samsunga geriau nusipirkt arba 6 iphone.

geriau jau be muzikos negu su istaskyta koja :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man vienintelis dalykas užkliuvo dėl tos jungties tai kad kraudamas telefoną negalėsi ausinėmis naudotis, nebent reikės pirkti airpodsus. Apie tas pačias naujas ausines mano nuomone jos įspudingos, tikrai daug gali tik gal šiek tiek per brangios. Pats iphone 7 kaip visada paliko įspūdį, mielai pirkčiau, tačiau norai beribiai o galimybės ribotos. Šiuo metu turiu iphone 5 kuris jau sunkiai veža iOS 10 , kurį šiuo metu jau esu pasikrovęs, taigi jeigu kadanors naujinsiu telefoną į naujasnį , priklausomai kada tai bus pirksiu arba iphone 7 arba iphone 6s.

 

 

Na nemanau kad apsimoka pirkt jai megsti klausyt muzika, ziureti filmus, zaisti zaidimus su ausinemis. PFF jai prideda tas ausines belaides vistiek jai pavogtu arba pamestum jas tuomet jau kazin ar pigei iseitu naujos.Mano nuomone samsunga geriau nusipirkt arba 6 iphone. 

 

Airpods ausinės turi tam tikrą savo case dėl to nemanau ar jas lengva bus pamesti,tame dėkle jos kraunasi. Man asmeniškai jos labai patinka tik kaina per didelė. o lietuvoje kaip ne stebūklas kaina bus dvigubai didesnė ir ne doleriais o eurais.

 

Mano nuomone jeigu iphone 6 ir samsung s7 kainuotų tiek pat vistiek pirkčiau apple gaminį, tiesiog nepripažįstu androido ir jį palaikančių įrenginių, visgi apple paleido į prekybą pirmą tokį šaunų telefoną (2G) ir aš jį turėjau kadaise, po to turėjau apple 3GS, 4S , 5 dabar turiu. Manau kad taip ir liksiu iki galo su iphonais :D

Redaguota , nario povilasl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man vienintelis dalykas užkliuvo dėl tos jungties tai kad kraudamas telefoną negalėsi ausinėmis naudotis, nebent reikės pirkti airpodsus. Apie tas pačias naujas ausines mano nuomone jos įspudingos, tikrai daug gali tik gal šiek tiek per brangios. Pats iphone 7 kaip visada paliko įspūdį, mielai pirkčiau, tačiau norai beribiai o galimybės ribotos. Šiuo metu turiu iphone 5 kuris jau sunkiai veža iOS 10 , kurį šiuo metu jau esu pasikrovęs, taigi jeigu kadanors naujinsiu telefoną į naujasnį , priklausomai kada tai bus pirksiu arba iphone 7 arba iphone 6s.

na ios 10 dar nera pilnai isleistas tai :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauji standartai ir tiek. Gali mėgt, gali nekęst, tačiau visa tai ne veltui, o ir galutinis rezultatas (kai pagaliau visi adaptuosis) bus geresnis už dabartinį 3.5mm. Toli gražu neesu Apple fanboy, tačiau dėl inovacijų "hatint" tikrai nederėtų. O ir tai pat, gi bus tų adapterių į 3.5mm ir tiek. Dar neverta senų ausinių mest lauk...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauji standartai ir tiek. Gali mėgt, gali nekęst, tačiau visa tai ne veltui, o ir galutinis rezultatas (kai pagaliau visi adaptuosis) bus geresnis už dabartinį 3.5mm. Toli gražu neesu Apple fanboy, tačiau dėl inovacijų "hatint" tikrai nederėtų. O ir tai pat, gi bus tų adapterių į 3.5mm ir tiek. Dar neverta senų ausinių mest lauk...

Na siaip kaip ir vienas minejo, dabar reiks rinktis muzika ar krauti telefona nebent turi bluetooth ausines. Man idomu kaip dabar bus su power case :D Siaip speju sita "inovacija" skirta pagrinde tam kad is apple fanboy'u po 150 doleriu ar kiek ten is "AirPods" pasipelnyt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kekvienas vis naujas iPhone'as vis geresnis - vienas didelis pliusas, kad jis atsparus vandeniui 7, ta prasme tobulėja tokia rinki, bet manau čia po keletas metų ar daugiau iš viso nežinau kas per telefonai bus.. :D Galėtų dar kokią galingesnę bateriją idėti, nes kiek girdėjau iPhone'ai nelabai laiko, aišku pradžioje faktas, kad laiko - bet paskui tai greit išsikrauna, visi power bank'us nešiojasi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple „inovacijos“ - kelionės laiku atgal. :D Prisimenu, prieš 8 metus turėjau LG (KP500 man atrodo :D ) be to ausinių lizdo, ir kai pagaliau tikrą smarfauną nusipirkau, tai čia best feature buvo, kad paprastas ausines be jokių adapterių prijungt galėdavau. :funny:

Dude, mes broliai :D As irgi LG KP500 turejau tik brolis suskalde :D Siaip as tiesa net nezinojau kad tada toks dalykas kaip ausines egzistuoja :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dude, mes broliai :D As irgi LG KP500 turejau tik brolis suskalde :D Siaip as tiesa net nezinojau kad tada toks dalykas kaip ausines egzistuoja :D

 

Sugebat plastmasinį ekraną suskaldyti. :D Maniškis buvo išmaudytas ir 2 metus mašinos durelėse prasitrynęs. Ir nenustebčiau, kad vis dar įsijungtų (aš jį vis dar turiu) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sugebat plastmasinį ekraną suskaldyti. :D Maniškis buvo išmaudytas ir 2 metus mašinos durelėse prasitrynęs. Ir nenustebčiau, kad vis dar įsijungtų (aš jį vis dar turiu) :D

Ai tai brolis tuo metu turejo Huawei U8650 rodos, ir tada naujieji buvo tai brolis pasiule apsikeist telefonais (nes pas ji zaidimau geresni buvo :D) nu tai tas paskui su draugu isejo ir sake kad ant ledo paslido ir suduzo. Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na siaip kaip ir vienas minejo, dabar reiks rinktis muzika ar krauti telefona nebent turi bluetooth ausines. Man idomu kaip dabar bus su power case :D Siaip speju sita "inovacija" skirta pagrinde tam kad is apple fanboy'u po 150 doleriu ar kiek ten is "AirPods" pasipelnyt.

 

Vienas žodis - adapteris. Ausinėms ir krovimui. Manau savaime suprantama, jog su "sena" įranga visada atsiranda atitinkamų sunkumų. Tačia aš manau jog šaunu, kad Apple juda prie wireless garso sprendimų. Mane jau taip senai užkniso visi tie laidai... Nieko čia baisaus, jog kažkas galiausiai išdryso imtis drąstiškų veiksmų, jog tai pakeistų... Bet kaip ir savaime suprantama - Apple nesitaiko į Lietuvos rinką. Ne jų bėdos jog mes "bomžai" negalim nusipirkt wireless ausinių... Bet ir tam gi bus sprendimų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...