Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

iPhone 7 be headphone jack nuomones ir klausimas


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką pasakyt galiu. Perskaičiau visus komentarus ir į kelis iš jų atsakant, kitus papildant. Tos wireless ausinės nebus komplektuojamos į dėžutę. Jas kaip sakė bus galima pirkti atskirai už 169 dolerius. Taip, kainos Lietuvoje bus ryškiai didesnės, vien Europoje didesnės jos bus, bet Lietuvoje super didesnės, dėl neaišku kodėl pas mus esančio 21% PVM, nei vienoj Europos šaly nėra jis toks didelis... Šeip kalbant, galima bus pasidaryti wire-free tą iPhone 7 jei ne durnas esi. Arba galima bus Lightning docką nusipirkt ir pasidėt ant jo savo iPhone 7 kraut ir taip jau prarasti vieną laidą, nes jį bus galima paslėpti kurnors po stalu. Arba išvis nusipirkti adapterį kuris padaro, kad būtų galima krauti per wireless dock krovimo krauti telefoną. Ausinės be laidų, viskas, laidus bus galima pamiršti. Apple niekada nesitaikė ir nesitaikys į Lietuvos rinką, neturit pinigų - neperkat. Ir neverkiat, kad galėjo to ar ano nedaryt ir tai būtų pamažinę kainą, padarant ją labiau prieinamą lietuviams. Neįdomūs esat jūs Apple kompanijai, jei turi pinigų - perki, neturi - neperki. 

 

Mano nuomonė apie iPhone 7:

Kadangi turiu pats iPhone 6s, asmeniškai net nekeisčiau savojo į naują 7, nes beveik niekas nepakito. Dingo antenos nuo galo, jos man niekada nemaišė. Dingo 3.5mm jackas dėl stereo muzikos. Useless dalykas, liksiu prie savo ausinukų, lengviau viskas taip ir pigiau. Naujas CPU,GPU chipas ? Manasis pakankamai greitas dar yra, nepasijustų vistiek tas "upgraded" performansas. Kameroj didelio atnaujinimo nebuvo, nebent Plus modelyje. Kamera labiausiai turbūt ir sudomino, daugiau niekas, nes dizainas liko nepakitęs praktiškai, dingo viena jungtis ir viskas. Ekrano neatnaujino kaip ir paskutinius 4-5 metus (?). Vienintelis dalykas tai kamera, ji sudomino. Ant Plus modelio.

 

 

Nežinau ar viską suformulavau aiškiai, suprantamai jums, vakaras, išrašiau kas mintyse ir viskas. Peace, android fanboy neškit subines iš čia, neįdomūs su savo stūmimais ant Apple.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką pasakyt galiu. Perskaičiau visus komentarus ir į kelis iš jų atsakant, kitus papildant. Tos wireless ausinės nebus komplektuojamos į dėžutę. Jas kaip sakė bus galima pirkti atskirai už 169 dolerius. Taip, kainos Lietuvoje bus ryškiai didesnės, vien Europoje didesnės jos bus, bet Lietuvoje super didesnės, dėl neaišku kodėl pas mus esančio 21% PVM, nei vienoj Europos šaly nėra jis toks didelis... Šeip kalbant, galima bus pasidaryti wire-free tą iPhone 7 jei ne durnas esi. Arba galima bus Lightning docką nusipirkt ir pasidėt ant jo savo iPhone 7 kraut ir taip jau prarasti vieną laidą, nes jį bus galima paslėpti kurnors po stalu. Arba išvis nusipirkti adapterį kuris padaro, kad būtų galima krauti per wireless dock krovimo krauti telefoną. Ausinės be laidų, viskas, laidus bus galima pamiršti. Apple niekada nesitaikė ir nesitaikys į Lietuvos rinką, neturit pinigų - neperkat. Ir neverkiat, kad galėjo to ar ano nedaryt ir tai būtų pamažinę kainą, padarant ją labiau prieinamą lietuviams. Neįdomūs esat jūs Apple kompanijai, jei turi pinigų - perki, neturi - neperki.

Mano nuomonė apie iPhone 7:

Kadangi turiu pats iPhone 6s, asmeniškai net nekeisčiau savojo į naują 7, nes beveik niekas nepakito. Dingo antenos nuo galo, jos man niekada nemaišė. Dingo 3.5mm jackas dėl stereo muzikos. Useless dalykas, liksiu prie savo ausinukų, lengviau viskas taip ir pigiau. Naujas CPU,GPU chipas ? Manasis pakankamai greitas dar yra, nepasijustų vistiek tas "upgraded" performansas. Kameroj didelio atnaujinimo nebuvo, nebent Plus modelyje. Kamera labiausiai turbūt ir sudomino, daugiau niekas, nes dizainas liko nepakitęs praktiškai, dingo viena jungtis ir viskas. Ekrano neatnaujino kaip ir paskutinius 4-5 metus (?). Vienintelis dalykas tai kamera, ji sudomino. Ant Plus modelio.

Nežinau ar viską suformulavau aiškiai, suprantamai jums, vakaras, išrašiau kas mintyse ir viskas. Peace, android fanboy neškit subines iš čia, neįdomūs su savo stūmimais ant Apple.

Na siaip Apple ekrana atnaujino. 7 iphone turi wide color display kazkoki ir siaip ekranas sviesesnis yra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cia gali nors ir iphone 2003 isleist anyway pas ju nieko nepasikeis gal tik dizainas bet viskas tas pats liks same shit

Čia tai šovei labai protingą mintį, aiškiai matosi kad androidas tau labiau patinka bet dėl to pasišventimo nereikia šikti ant apple su tokiais 1/10 argumentais. Priešingai - apple 2007 metais pagamino pirmą smartphone , o kadangi gyvename kopijavimo amžiuje neilgai truko ir atsirado kiti "smartphone" kuriems dar buvo toli iki pirmo iphone modelio kokybės, po to tik dasivyjo su savo googliniu androidu , bet man vistiek jie antrarūšiai liks tie androidiniai telefonai. Pats turėjau ir samsungą ir lumia, sony, bet ilgiausiai esu naudojęs ir dabar naudoju apple, nes jie visvien gražiausio dizaino, geriausia OS ir šiaip šauniausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bšk pieva gaunasi kai norėsi pasikraut tel ir pvz mzk klausytis tuo pačiu metu.... :D

 Tam yra bluetooth ausinės. :)

 

Šiaip jei pirkčiau tai pirkčiau iPhone 7 PLUS, o jei norėčiau tiesiog iPhone 7 tai pirkčiau vistiek 6S, nes beveik niekuo nesiskiria.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tam yra bluetooth ausinės. :)

Šiaip jei pirkčiau tai pirkčiau iPhone 7 PLUS, o jei norėčiau tiesiog iPhone 7 tai pirkčiau vistiek 6S, nes beveik niekuo nesiskiria.

Bet normalios kokybes bluetooth ausines brangiai kainuoja...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai pats turiu 6s ir nesiruošiu jo iškeisti į 7, kaip ir skaičiau kažkurio komentarą pakanka pilnai 6s ir nėra reikalo keisti į 7. Neskaitau aš blogu sprendimu iPhone 7 dėl tos ausinių jungties kur visi verkia, seniai Apple kalbėjo dar berods prieš 6s jog šitą dalyką nori padaryt ir nematau čia nieko blogo, norėsit klausyt per ausines tai nusipirksit tas ausines kaip ir nusipirkot iphone 7 arba liksit prie senesnių modelių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Planuoju pirkti nauja telefoną išbandyti apple produkciją visada man atrodė jį geresnė nors neteko dar turėti jokio apple įrenginio,bei iš draugų puses pagal jų atsiliepimus apie apple produkciją pagal giminės žodžius tikrai skamba,kad geras dalykas,tad pagal komentarus susidariau nuomonė,kad geriausia būtų pirkti 6s nei 7, na taip kiek domėjausi didžiausias progresas tai kamerą,bet kodėl nei vienas nepaminėjot,kad jis atsparus dulkėms,vandeniui ar gi ne? ar tai visiškai nieko nereiškia,tad kas nusimanot prašau pagrįskit savo nuomonė ar tikrai iphone 7 yra neženkliai geresnis? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Na vizualiai tai iPhone 7 galima sakyt identiškas iPhone 6. Na specifikacijom skiriasi,daugiau naujoviu šiokiu tokiu yra. Aš galvoju gal palauksiu kitų metu kai pasirodyt turėtu iPhone 7s, tada žiūrėsim.

iPhone 7 2x galingesnis už iPhone 6

 

Planuoju pirkti nauja telefoną išbandyti apple produkciją visada man atrodė jį geresnė nors neteko dar turėti jokio apple įrenginio,bei iš draugų puses pagal jų atsiliepimus apie apple produkciją pagal giminės žodžius tikrai skamba,kad geras dalykas,tad pagal komentarus susidariau nuomonė,kad geriausia būtų pirkti 6s nei 7, na taip kiek domėjausi didžiausias progresas tai kamerą,bet kodėl nei vienas nepaminėjot,kad jis atsparus dulkėms,vandeniui ar gi ne? ar tai visiškai nieko nereiškia,tad kas nusimanot prašau pagrįskit savo nuomonė ar tikrai iphone 7 yra neženkliai geresnis? :)

iPhone 6s nuo 7, labai ypatingai nesiskiria, tačiau 6 nuo 7 2x galingesnis. Pats laukiu kol pagaliau atkeliaus į LT, mano 7 plusas : :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jeigu įkiši jungtį su ausinėmis tada dar p* sueina, bet šiaip manau nereikalingas, man užtenka pvz. iPhone 5s, dar naudoja tėvas 6s ir laimingi abudu sėdim, tai kas pasikeitė tame 7 tai, kad išėmė tą š ir bšk nereikalingų dalykų įmetė į telefono sistemą. (čia taip galvoju aš :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...