Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atkurti visi wapmaster.lt wap skriptai


erikqs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi šiandien ieškojau wap skriptų kurie visada būdavo lengvai pasiekiami bet kokiu laiku tačiau teko nusivilti kadangi visos svetainės kurios juos laikė buvo pakeistos vygdyti kitą tikslą arba absoliučiai pradangintos.

Taip buvo iki dabar... 

naudodamasis sau gerai žinomais metodais aš sugebėjau atkurti visus wapmaster.lt laikytus scriptus...

juos galite atsisiūsti paspaudę čia https://mega.nz/#!YhNHUTyA!_A000PggKdDlZ5MHVSerORFiY0SP5vFFncrgQ616PAY (visi wap failai)

Neleiskite klasikai mirti dalindamiesi failus, ačiū :)

P.S priežastis kodėl juos prikeliu nėra tam kad matyčiau šimtus svetainių su failais kuriuos radote archyve tačiau tai buvo failai kurie padėjo man mokintis php ir kai dirbau ties wap projektu aš praleidau labai daug laiko kurdamas kažką naujo ir keisdamas juos kiek tik galėjau, prašau juos naudokite mokindamiesi php, mysql, html, keisdami sistemas ir kurdami gerus - unikalius projektus, ne kitą honor arba heroes.. Ačiū už dėmesį. Sekmės :)

Redaguota , nario erikqs
  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 metų...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Gal ir šaunu, kad pasidalinai. Man nostalgija irgi, nes pats iš to mokiausi pačioje pradžioje prieš daug metų, bet niekada gyvenime nerekomenduočiau kitiems žmonėms mokytis iš tokio šlamšto. Nebe 2000-tųjų pradžia, o ir tais laikais buvo daug geresnių šaltinių gauti žinioms, negu šitie scriptai, nes jie yra tragiškai baisūs ir padarytų blogą įtaką besimokant :) mokykitės iš online kursų, gerų youtube tutorialu, bet tik ne iš šitų script'ų, jeigu norite kokybiško programavimo suvokimo. Iki šiol jau dirbant programuotoju, turiu blogų įpročių ir kvailų sprendimų, kurie įaugę į kraują nuo tokių šlamštinių scriptų kaip šitie, bet ačiū dievui persilaužiau ir pradėjau imti geresnius sprendimus ir rašyti kokybiškesnį kodą. Peace. :)

Redaguota , nario eternalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Mantas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...