Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

del Turniko.


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

tai per laika ilgiau galesi iskabet pirstai sustipres ka tu daugiau ten iskabesi ka mes tau patarsim ? :D

jau kabeju apie puse metu tik ne kiek viena diena, ir neina ilgiau, tik mazoliu padaugeja.

Redaguota , nario Tony_Whitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni, tai šiais laikais sporto salė yra, jei neturi galimybių nueit, darykis namų salygomis, atsispaudimai, į kuprinę prisidėk plytų ir daryk pritupimus. Norint daugiau iškabėti - pradėk rimčiau žiūrėti į šią sporto šaika, ir ja kiekviena diena užsiiminėti, t.y pradėti daryti prisitraukimus, per prievartą kabėti [taip padidinsi savo ištvermė].

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni, tai šiais laikais sporto salė yra, jei neturi galimybių nueit, darykis namų salygomis, atsispaudimai, į kuprinę prisidėk plytų ir daryk pritupimus. Norint daugiau iškabėti - pradėk rimčiau žiūrėti į šią sporto šaika, ir ja kiekviena diena užsiiminėti, t.y pradėti daryti prisitraukimus, per prievartą kabėti [taip padidinsi savo ištvermė].

nu as kaip kabeju per delna toks jautrumas jauciasi nemalonus ir sunku daugiau iskabet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista mada sportuoti, jei žmogus svaikai maitinasi užtenka nebent jis nori raumeningas būti ir maivytis prieš merginas, esu mielas ir man to užtenka :)

kabejimas ne del raumenu jei ka :)

 

Visada tam yra sprendimai :)

4cf36a66c4502.jpg

 

Toki turiu tik nezinau ar jis padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista mada sportuoti, jei žmogus svaikai maitinasi užtenka nebent jis nori raumeningas būti ir maivytis prieš merginas, esu mielas ir man to užtenka :)

Jeigu turi atletiška kūna tai iškart dėl to, kad pasimaivyt? :D I feel sad for you.

kabejimas ne del raumenu jei ka :)

Toki turiu tik nezinau ar jis padeda.

Nesijaudink padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista mada sportuoti, jei žmogus svaikai maitinasi užtenka nebent jis nori raumeningas būti ir maivytis prieš merginas, esu mielas ir man to užtenka :)

Mielas :D Mada sportuot... Aišku , jei matiniesi sveikai to užtenką , bet žinai nesuprantu kodėl tu prieš sportą taip nusistatęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...