Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

del Turniko.


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mielas :D Mada sportuot... Aišku , jei matiniesi sveikai to užtenką , bet žinai nesuprantu kodėl tu prieš sportą taip nusistatęs...

Juokauju :D aš sportuoju bet rezultato nematau tai supykau :D gal kokių video numesit kokius pratimus atlikti ir kokia mityba turėtu būti pas sportuojanti žmogu? kažkaip rankos per plonos ždž kūdas biški esu :D pagal savo amžių neatrodau lyg 20 o koksai 16 metis :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokauju :D aš sportuoju bet rezultato nematau tai supykau :D gal kokių video numesit kokius pratimus atlikti ir kokia mityba turėtu būti pas sportuojanti žmogu? kažkaip rankos per plonos ždž kūdas biški esu :D pagal savo amžių neatrodau lyg 20 o koksai 16 metis :D

Norint priaugt svorio nereik rimtų mitybų :D surenki kcal, baltymų, angliavendių perteklių ir svoris auga :) Tiesiog susidėliok valgymus pvž

 

8:00 Pirmas valgymas

10:00 Antras valgymas

13:00 Trečias valgymas

13:30 Sportas

14:40 Kokteilis (Proteinas, papildai ir t.t)

15:10 Ketvirtas valgymas

18:00 Penktas Valgymas

21:00 Šeštas Valgymas

22-23 Septintas Valgymas

 

Pasižiūrai kiek tau reik baltymų ir kcal ir nuo to nusprendi kiek tau valgyt reiks norint surinkt tam tikra skaičių. Asmeniškai pas mane yra 7 valgymai per diena :) o augs svoris tau net mityba parašius kreiva ranka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint priaugt svorio nereik rimtų mitybų :D surenki kcal, baltymų, angliavendių perteklių ir svoris auga :) Tiesiog susidėliok valgymus pvž

 

8:00 Pirmas valgymas

10:00 Antras valgymas

13:00 Trečias valgymas

13:30 Sportas

14:40 Kokteilis (Proteinas, papildai ir t.t)

15:10 Ketvirtas valgymas

18:00 Penktas Valgymas

21:00 Šeštas Valgymas

22-23 Septintas Valgymas

 

Pasižiūrai kiek tau reik baltymų ir kcal ir nuo to nusprendi kiek tau valgyt reiks norint surinkt tam tikra skaičių. Asmeniškai pas mane yra 7 valgymai per diena :) o augs svoris tau net mityba parašius kreiva ranka.

O ką būtent valgyti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 dar nesenas  :D

Na taip bet su dantimis problema turiu jautrūs jie nuo to balinimo pasidarė ir šiaip sėdžiu be priekinių dantų, tvarko metų metus kol iškrenta :D vaikystei daug kas gira kad gražūs dantis o dabar šypsotis negaliu :D smagu :D blem nesusirasiu mergos :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip bet su dantimis problema turiu jautrūs jie nuo to balinimo pasidarė ir šiaip sėdžiu be priekinių dantų, tvarko metų metus kol iškrenta :D vaikystei daug kas gira kad gražūs dantis o dabar šypsotis negaliu :D smagu :D blem nesusirasiu mergos :D

Omg prajuokinai iki ašarų :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, bet užuojauta dėl dantų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omg prajuokinai iki ašarų :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, bet užuojauta dėl dantų.

Tai va būtent kad jaunas ir senis nes riešutų negaliu valgyti išvis kieto maisto negaliu, smagu labai smagi situacija mano :D o privačiai kainos tai kosminės čia metų metus dirbčiau dėl dantų o kaip pačiam pragyventi?.. ždž :DD iš pradžių nervavausi bet laikui bėgat pripatau bet va klausimas kaip man merga suvilioti kai aš be dantų? mano nuomonė niekaip vienišas ir nugyvensiu :D net užkalbinti bijau, kai su dantim problemos :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va būtent kad jaunas ir senis nes riešutų negaliu valgyti išvis kieto maisto negaliu, smagu labai smagi situacija mano :D o privačiai kainos tai kosminės čia metų metus dirbčiau dėl dantų o kaip pačiam pragyventi?.. ždž :DD iš pradžių nervavausi bet laikui bėgat pripatau bet va klausimas kaip man merga suvilioti kai aš be dantų? mano nuomonė niekaip vienišas ir nugyvensiu :D net užkalbinti bijau, kai su dantim problemos :D

Nu jo su dantų priežiūra kainos didžiulės. Nieko susidėsi kada nors :D

o jei nori mest svori? :D Belly fat

Metant svorį maistas išlieka toks pat kaip auginant mase, tiesiog mažinamas kcal kiekis, o baltymų kiekis laikomas, kad neirtų raumenys nes būna tokių atvėjų, kad metant svorį kartu degini ir raumenis. Kitas labai svarbus dalykas labai mažint angliavendenius nes kaip žinai anglys gamina energija tai jei sumažini juos automatiškai imama energija iš riebalų ir taip vyksta riebalų degimo procesas.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo su dantų priežiūra kainos didžiulės. Nieko susidėsi kada nors :D

Metant svorį maistas išlieka toks pat kaip auginant mase, tiesiog mažinamas kcal kiekis, o baltymų kiekis laikomas, kad neirtų raumenys nes būna tokių atvėjų, kad metant svorį kartu degini ir raumenis. Kitas labai svarbus dalykas labai mažint angliavendenius nes kaip žinai anglys gamina energija tai jei sumažini juos automatiškai imama energija iš riebalų ir taip vyksta riebalų degimo procesas.

Tai žodžiu trint iš valgiaraščio viską kas iš cukraus? Bet kaip be ledų iškentėt visą vasarą ... :D Tai pagrinde valgyti varškę ir kitus pieno produktus, duoną tik juodą (?), liesą mėsą (vištieną)? O ne treniruočių dienomis patartina vartot l-carnitiną? 

Nes kiek žinau carnitinas ne tik suteikia jėgų tuo momentu, bet  skaido riebalus ir perneša juos į raumenis, kur jie panaudojami energijos gamybai, taip pat mažina nuovargį?

Redaguota , nario MadLife
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai žodžiu trint iš valgiaraščio viską kas iš cukraus? Bet kaip be ledų iškentėt visą vasarą ... :D Tai pagrinde valgyti varškę ir kitus pieno produktus, duoną tik juodą (?), liesą mėsą (vištieną)? O ne treniruočių dienomis patartina vartot l-carnitiną? 

Cukraus patarčiau pacheatint tik karta per savaite paskui grieštint rėžima ir daryt kas 2 savaites paskui kas 3 savaites. Nemaišyk lėto įsisavinimo baltymų ir angliavendenių nes viršikina juos skirtingai tai duosiu pavizdį kada geriausiai vartoti lėto ir greito įsisavinimo baltymus ir angliavandenius.

1.Tai greito įsavinimo anglis būtų geriausiai vartoti anksti ryte,dienos bėgį, ir po treniruotės.

2.Lėto įsisavinimo anglis tai prieš treniruote, akd organizma aprūpintum energija ir neimtų jos iš raumenų

3.Baltymai lėto geriausiai būtų tik vakare tai ji būna varškėja tai valgyk grynai prieš miega

4.Greito įsisavinimo baltymai visada gerai iškyrus vakare.

 

Jei degini riebalus tai taip patartina nes skatina riebalų metabolizma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...