Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
Hackeriai gali dabar galvoti ,kad bus man pavojinga ir pnš ne man tikrai nebus pavoginga aš nebijau užsiimti tokiais dalykais aš net pats meginu juo tapti bent nežinau nuo ko pradėti ir pnš.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Mano nuomonė yra, kad tu prisižiūrėjęs per daug filmų, kad galvoji išmoksi ten keletą komandų ant linux'o (kaip pavizdys) ir būsi kaip watch doge, kad vaikščiosi ir galėsi nulaužinėt visus, NOT EVEN FUCKING CLOSE. Manau ieškok kažko kito, ko galėtum išmokti, nes matau tikriausiai nesupranti kas išvis yra 'hackinimas'

 

žiūrint ką jei web nulaužti nori tau prireiks: python, php, mysql žinių, bei žinoti web struktūra, jei tai yra kažkoks TVS, tai gali išnagrinėti per source kodą, o jei unikalus, sekmės dirbant :)

iframe <...> xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Redaguota , nario Ethno
Moderatoriaus redaguotas pranešimas
(redaguota)

Mano nuomonė yra, kad tu prisižiūrėjęs per daug filmų, kad galvoji išmoksi ten keletą komandų ant linux'o (kaip pavizdys) ir būsi kaip watch doge, kad vaikščiosi ir galėsi nulaužinėt visus, NOT EVEN FUCKING CLOSE. Manau ieškok kažko kito, ko galėtum išmokti, nes matau tikriausiai nesupranti kas išvis yra 'hackinimas'

Exactly mano mintys. Visuose filmuose, žaidimuose (ypač Watch Dogs) ir kitur hack'inimas gan absurdiškai yra parodomas, tad nieko neišmanantys mano, tai, ką tu ir parašei - viena komanda ir vsio tampi h4xxxx0r1337 :D.

Redaguota , nario Tautedorus

Na ir? Jei išmoksti programuoti tai nereiškia ,kad išmoksti ir 'hackinti'.

"hacking" praktiškai yra žaidimas. Kur bandai pažeisti kodą ir įsibrauti į sistemą, o tam padaryti reikia programavimo skill'ų.

Exactly mano mintys. Visuose filmuose, žaidimuose (ypač Watch Dogs) ir kitur hack'inimas gan absurdiškai yra parodomas, tad nieko neišmanantys mano, tai, ką tu ir parašei - viena komanda ir vsio tampi h4xxxx0r1337 :D.

Na biški tiesos yra :D

Nes visgi yra scriptai ir tarkim naudoji perl tai tik viena eilute gali įvesti :D

"hacking" praktiškai yra žaidimas. Kur bandai pažeisti kodą ir įsibrauti į sistemą, o tam padaryti reikia programavimo skill'ų.

Šeis laikais yra daug toolų su kuriais gali hackinti ir dirbti su jais visiškai nereikia programavimo žinių. Aišku rimtesniam 'hackinimui' reikėtu ir tu programavimo žinių ,bet tai nereiškia ,kad jei išmoksi kokią kalbą gerai 'hackinsi'... 

Šeis laikais yra daug toolų su kuriais gali hackinti ir dirbti su jais visiškai nereikia programavimo žinių. Aišku rimtesniam 'hackinimui' reikėtu ir tu programavimo žinių ,bet tai nereiškia ,kad jei išmoksi kokią kalbą gerai 'hackinsi'... 

Svajok kažką nuhackint su kažkokiu toolu, nebent koks programuotojas pardavinėtų nepigiai, bet mažai atveju taip.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...