Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ka manot apie Microsoft tobulinant Minecraft?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Minecraft zaidziu mazdaug nuo 1.6.4 versijos bet netoli jau buvo 1.7.2. Buvo ir blogu nuotykiu ir geru. Pries metus ar kelis Microsoft nusipirko Mojang pirmieji update buvo kaip ir neblogi, 1.9 atrode dar normaliai. Bet paskui tas Minecraft Windows 10 Edition, wutttt??? Kam gadinti originalu zaidima? Uztenka 1 versijos ant PC o jie dar viena isleido OMG... Na gerai cia dar netaip ir baisu bet 1.10 Update? Nu ten tai jau biski nesamone, Auto-Jump'as? Kazkokie Bone Block (gal ir neblogas Quartz pakaitalas bet tekstura tai man nelabai...), magma block? ne fanas tu nauju bloku nes nelabai man kazkokia ju tekstura. Paskui MC:PE 0.15.0 versijos update patiko tai kad normaliai galesim isnaudoti redstone bet ideti mokamus texture pack'us? Ten tikrai ne patis protingiausi zmones dirba, juk turetu suprast kad vis vien kas nors gales nukopijuoti ju teksturas ir patalpinti internete ir visi jas gales naudoti nemokamai. Paskui labai gaila kad jie nepadare originaliu achievment is originalaus Minecraft o idejo juos su Xbox Live ir man ju isvaizda kai tas bar'as islenda nelabai, aisku visai nice kad tu achievement yra daugiau.


 


Tai ka jus manot apie Microsoft tobulinant Minecraft? Savo nuomone isreiskiau.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

minecraftas nuo b1.8.1 nebe minecraftas o kažkoks šūdas. vaikam šventė su protection X šarvais lakstyt

 

pamenu b1.7.3 serverius kur būdavo vieni plotai ir shopas - serveris baigtas :D nei jokių apsaugų nebūdavo, nieko, jokių VIP ir t.t :D chestshop + iconomy all the way

Redaguota , nario Adomaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žaidžiu užsieny, kur žaidėjai normalūs, o ne 11mečiai su max itemais ir supervipais :D kompanija draugiška ir žaidi ramiai be rage

Uzsieny bent jau man masofkes didziules, neesu linkes zaist kai serveryje po kokiu 100 zaideju nes zinau kad man arba *Myliu SuperGames.lt* arba busiu nugriefintas :D Privaciuose irgi buna kompanija draugiska, jeigu ir savininkas normalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esmė tame, jog didžioji dalis Mojang komandos išliko daug maš ta pati, po to kai Notchas parsidavė, tad nemanau jog MS turėjo labai daug įtakos originalios žaidimo versijos atnaujinimams ir viskas tuose atnaujinimuose man atrodo ganėtinai logiška, tiesiog žmonės kažkaip neeigiamai pradėjo į viską žiūrėt, ieškot kur tik prie MS būtų galima prisikabint. Na, bet visai kitas reikalas su kitomis žaidimo versijomis... Nelabai suprantu kokia prasmė iš to Minecraft Win 10 Edition, nebent tik kad pasirodyt kaip vienas jų žaidimas gali veikti visose platformose. MC PE? Kaip buvo skirtas vaikam kurių matytės neleidžia prie PC, taip ir liko. 

Esmė tame, jog didžioji Minecraft bendruomenės dalis sėdi originalios Minecraft versijos serveriuose ir jei MS ką nors pridirbs su ta versija, ar pridarys ko nors tiem serveriam, jie praras didžiąją dalį žaidėjų ir jie tai puikiai supranta, tad nėra čia prasmės dėl ko nors labai jaudintis. Kada nors galėsim pažaist Minecraft savo aplinkoje per holo lens, manau tai tik į gera... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uzsieny bent jau man masofkes didziules, neesu linkes zaist kai serveryje po kokiu 100 zaideju nes zinau kad man arba *Myliu SuperGames.lt* arba busiu nugriefintas :D Privaciuose irgi buna kompanija draugiska, jeigu ir savininkas normalus.

aš specialiai susirandu ten kur dienom būna apie 50 žaidėjų ir ramiai žaidžiu :D dabar towny tipo servery žaidžiu kur negalimas grief ir pvp, bet ir be to yra ko veikt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jūsų minecraft buvo šūdas ir bus šūdas, nebent padarytų realų pasaulį, t.y ne iš kubų visas pasaulis  :kuku:

O tu likai 0 vietoj ir liksi...

 

Esmė tame, jog didžioji dalis Mojang komandos išliko daug maš ta pati, po to kai Notchas parsidavė, tad nemanau jog MS turėjo labai daug įtakos originalios žaidimo versijos atnaujinimams ir viskas tuose atnaujinimuose man atrodo ganėtinai logiška, tiesiog žmonės kažkaip neeigiamai pradėjo į viską žiūrėt, ieškot kur tik prie MS būtų galima prisikabint. Na, bet visai kitas reikalas su kitomis žaidimo versijomis... Nelabai suprantu kokia prasmė iš to Minecraft Win 10 Edition, nebent tik kad pasirodyt kaip vienas jų žaidimas gali veikti visose platformose. MC PE? Kaip buvo skirtas vaikam kurių matytės neleidžia prie PC, taip ir liko. 

Esmė tame, jog didžioji Minecraft bendruomenės dalis sėdi originalios Minecraft versijos serveriuose ir jei MS ką nors pridirbs su ta versija, ar pridarys ko nors tiem serveriam, jie praras didžiąją dalį žaidėjų ir jie tai puikiai supranta, tad nėra čia prasmės dėl ko nors labai jaudintis. Kada nors galėsim pažaist Minecraft savo aplinkoje per holo lens, manau tai tik į gera... 

Tas tiesa, bet ar kartais Microsoft vadovybe pavyzdziui ten nenurodineja ar kaip tai pasakius kokius atnaujinimus daryti? Kalbant apie MC:PE as prie PC galiu tiesiog mano PC is just piece of shit that can't run minecraft... Del hololens, man irgi idomu bet as ju vis vien neipirksiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jūsų minecraft buvo šūdas ir bus šūdas, nebent padarytų realų pasaulį, t.y ne iš kubų visas pasaulis  :kuku:

Aš galėčiau tau paaiškinti, kad pavyzdžiui šitas žaidimas ir buvo telktas sukurti pixeliuota aplinką iš kubų, bet net neabejoju, kad būsi vienas iš tų kurie "OMG KOKIOS BAISIOS GRAFIKOS" žmonių, kai čia yra pixel art

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O tu likai 0 vietoj ir liksi...

 

Tas tiesa, bet ar kartais Microsoft vadovybe pavyzdziui ten nenurodineja ar kaip tai pasakius kokius atnaujinimus daryti? Kalbant apie MC:PE as prie PC galiu tiesiog mano PC is just piece of shit that can't run minecraft... Del hololens, man irgi idomu bet as ju vis vien neipirksiu :D

 

 

Turint galvoje jog jie dirba prie tų pačių idėjų prie kurių dirbo dar beta versijoje (kalbu apie 1.9 atnaujinimą, the end patobulinimą), tai manau jog matosi, kad MS per daug nelenda ten kur nereikia, nors kita vertus, 1.10 atnaujinimo aš visiškai nesuprantu. Baisiai jis mažas, nereikšmingas ir naujovės - be ryšio, tačiau mano nuomone tas atnaujinimas nedaro jokios blogos įtakos pačiam žaidimui. Ko dar nesuprantu, tai jog po 1.9 versijos, turėjo būt 2.0 versija (kitaip tariant Minecraft 2)...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš galėčiau tau paaiškinti, kad pavyzdžiui šitas žaidimas ir buvo telktas sukurti pixeliuota aplinką iš kubų, bet net neabejoju, kad būsi vienas iš tų kurie "OMG KOKIOS BAISIOS GRAFIKOS" žmonių, kai čia yra pixel art

Neesu grafikos vergas, mane labiau domina tai žaidimo eiga, azartas ir pnš. 

Bet kiek teko žaisti tą mc jis greit atsibosta, statai ta pati per ta pati. Dar turėjau projektą, jezz, net šiurpas krato. Bet matai klausė nuomonių tai ir pasakiau :D

bet pagalvoju, jog pats žaidimas būtų ne pixeliai, o realūs objektai, grafika nebloga. tai būtų osum game.

Redaguota , nario Dark Side
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neesu grafikos vergas, mane labiau domina tai žaidimo eiga, azartas ir pnš. 

Bet kiek teko žaisti tą mc jis greit atsibosta, statai ta pati per ta pati. Dar turėjau projektą, jezz, net šiurpas krato. Bet matai klausė nuomonių tai ir pasakiau :D

bet pagalvoju, jog pats žaidimas būtų ne pixeliai, o realūs objektai, grafika nebloga. tai būtų osum game.

minecraftas liks koks liko nemanau ,kad kažkas keis tuos kubelius į ką nors kitą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neesu grafikos vergas, mane labiau domina tai žaidimo eiga, azartas ir pnš. 

Bet kiek teko žaisti tą mc jis greit atsibosta, statai ta pati per ta pati. Dar turėjau projektą, jezz, net šiurpas krato. Bet matai klausė nuomonių tai ir pasakiau :D

bet pagalvoju, jog pats žaidimas būtų ne pixeliai, o realūs objektai, grafika nebloga. tai būtų osum game.

Kai nebuvo gerų žaidimų kaip GTA V arba CS:GO tada tas MINECRAFT atrodė žiauriai idomus, žaisdavau belenkai, nolaifindavau serveriuose, bet atsirado nauji žaidimai ir teko leavinti tą MINECRAFT, vpš neidomus kažkoks dabar atrodo, seniau viskas idomiau budavo su default itemais, dabar kažkokių pievų privėlė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie, kas sako, kad Minecraft šūdas, tai metas pakeisti savo nuomonę. Jei loši MP tuose serveriuose, kur vaikigaliai trokšta galios, tai taip, jums MC yra šūdas. Bet Minecraft žaidime galima PUIKIAI praleisti laiką. Man, pavyzdžiui, labai patinka statyti. Tad įsijungiau Creative mode ir statau miestą. :D Žinau, gal ir juokingai skamba, bet man labai patinka.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jūsų minecraft buvo šūdas ir bus šūdas, nebent padarytų realų pasaulį, t.y ne iš kubų visas pasaulis  :kuku:

Nenusišnekėk. Nori realaus pasaulio - laukas. O jei nori realistiško open-world žaidimo - GTA V. Problemų nėra. Minecraft yra sudarytas iš kubelių, nes tai atveria visišką žaidėjo kontrolę. Gali visą pasaulį nugriauti iki bedrock'o ir perstatyti taip, kaip nori. O pasaulio dydis yra gan milžiniškas. Kūrimo galimybės yra beveik beribės. Tai viena iš priežasčių, kodėl jis tapo toks populiarus. Pavyzdžiui šitame vaizdo įraše, man, kaip besidominčiam/besimokančiam IT, tikrai sužavi Minecraft'o žaidėjo laisvė ir galimybė išeikšti save:

 

Šiaip tai nuo tos dienos kai microsoft nupirko MC jau nes turėjau nuojauta kad suknis kažką... 

Ir nieko nesukniso. Net gi Microsoft'as nusipirkęs Minecraft'ą pagrindinių Mojang'o darbuotojų nepakeitė.

 

Šiaip, ProGreen viską gan teisingai ir pagrįstai atsakė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...