Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ka manot apie Microsoft tobulinant Minecraft?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turint galvoje jog jie dirba prie tų pačių idėjų prie kurių dirbo dar beta versijoje (kalbu apie 1.9 atnaujinimą, the end patobulinimą), tai manau jog matosi, kad MS per daug nelenda ten kur nereikia, nors kita vertus, 1.10 atnaujinimo aš visiškai nesuprantu. Baisiai jis mažas, nereikšmingas ir naujovės - be ryšio, tačiau mano nuomone tas atnaujinimas nedaro jokios blogos įtakos pačiam žaidimui. Ko dar nesuprantu, tai jog po 1.9 versijos, turėjo būt 2.0 versija (kitaip tariant Minecraft 2)...

Na va butent ta ir norejau pasakyt kad tas 1.10 yra be rysio.

 

Neesu grafikos vergas, mane labiau domina tai žaidimo eiga, azartas ir pnš. 

Bet kiek teko žaisti tą mc jis greit atsibosta, statai ta pati per ta pati. Dar turėjau projektą, jezz, net šiurpas krato. Bet matai klausė nuomonių tai ir pasakiau :D

bet pagalvoju, jog pats žaidimas būtų ne pixeliai, o realūs objektai, grafika nebloga. tai būtų osum game.

Matyt kazkam reikia lavinti savo fantazija ir dometis daugiau apie minecraft... Statyti galima daug ka, automatizuotas fermas, didziulus ir grazius pastatus, kai kurie is redstone beveik kaip gyvuneli sau pasidaro.

 

Niekas nesako kad keis, bet galėtu pasirodyti koks minecraft modas su story modu (real world) :/

Jei tave domina zaidimai su storyline - ju pilna jei nezinojai... Ir siaip yra - Minecraft Story Mode zaidimas...

 

Tie, kas sako, kad Minecraft šūdas, tai metas pakeisti savo nuomonę. Jei loši MP tuose serveriuose, kur vaikigaliai trokšta galios, tai taip, jums MC yra šūdas. Bet Minecraft žaidime galima PUIKIAI praleisti laiką. Man, pavyzdžiui, labai patinka statyti. Tad įsijungiau Creative mode ir statau miestą. :D Žinau, gal ir juokingai skamba, bet man labai patinka.. :D

As nesakau kad sudas, labiausiai nepatiko tas tiesiog kad jie isleido atskira PC versija ir kazkoki suknista Xbox Live idejo i MC:PE - del draugu gal ir patogus dalykas bet achievement as pasigedau originaliuju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...