Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

74 balsai

  1. 1. Kuris iš naujų moderatorių manot pirmas kris iš pareigų?

    • Ethno
      13
    • Alchemikas
      13
    • Reklameris1
      32
    • Str33t
      12
    • Galardas
      4


Recommended Posts

O ką be ispėjimų dėjimo moderatoriai daro? :D

Patikėk labai daug, tiesą sakant ne už kiekvieną nusižengimą tenka dėti įspėjimą, todėl kai kur mes tik redaguojame pranešimą ar temą ir parašome kodėl ji redaguota, taip pat perkelinėjam temas, esant reikalui jas užrakinam. Patikėk yra ką veikti ir be įspėjimų dėjimo. Ai ir bent jau aš tai dar daug atsakinėju žmonėm į žinutes kurie yra nepatenkinti, jog jiems uždėjau įspėjimą.

O ką be ispėjimų dėjimo moderatoriai daro? :D

Tigi yra žmogau taisyklės, moderatorių. Jeigu naujas narys, jam negalima dėti iškarto ispėjimo ten kažkiek mėnesių ar 5 ar kiek, jam į PM parašoma, kad klaidų nekartotu. Jeigu vistiek taspats tada dedamas ispejimas. Arba pakeičia temos pav jei kitas nemoka ar paprašo, nevisada moderatoriai deda ispejimus, jų darbas čia ne vien iš ispejimu yra. Turi jie daugiau čia ką veikt.

Aš net nežinau kuris kris, mažai čia stebiu moderatorių darba. Ateinu čia pasižiūrėti kažką naujo arba dėl savęs tema pakurti ar kažką kito.

Balsuoju už Alchemika, nežinau kodėl jis, bet man atrodo jis čia bus kolkas silpnoji vieta. :D viską sužinosime ateityje kas pirmas pasiduos, neatlaikys įtampos.

Nesimato moderatorių darbo visiškai (apart Str33t ir Ethno) tad tiesiog visiems naujiesiems (ir seniesiems) moderatoriams reikėtų pasistengti (pasekti lukonic pėdom). P.S Manau kad iškris Reklameris1, nes jo darbo VISIŠKAI nesimato.

Gal ir nesimato, bet patikėk jis padaro tikrai daug, tiesą sakant niekam nelinkiu pasitraukti, nes man ši moderatorių komanda tikrai patinka. Visi draugiški, malonūs, nesipykstam(bent kolkas), tiesiog smagu dirbti tokoje komandoje. O dėl pastangų tai visi stengiasi kiek gali.

Gal ir nesimato, bet patikėk jis padaro tikrai daug, tiesą sakant niekam nelinkiu pasitraukti, nes man ši moderatorių komanda tikrai patinka. Visi draugiški, malonūs, nesipykstam(bent kolkas), tiesiog smagu dirbti tokoje komandoje. O dėl pastangų tai visi stengiasi kiek gali.

Aš ir nesakau kad jūs visiškai nesistengiat, bet trūksta dar šiek tiek pastangų, nes naršant forume, galima rasti ir freepost'ų, ir kitų taisykles pažeidinėjančių narių. Na laikas parodys jūsų darbo veiksmingumą.

 

 

 

Aš ir nesakau kad jūs visiškai nesistengiat, bet trūksta dar šiek tiek pastangų, nes naršant forume, galima rasti ir freepost'ų, ir kitų taisykles pažeidinėjančių narių. Na laikas parodys jūsų darbo veiksmingumą.

 

Jeigu jūs matote daug freeposterių, pažeidimų forume visada reportinkit.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Dabar klausimas tiems kurie sako kad nesimato darbo. Tai protinguoliai kaip jus pamatysit jų darbą ? Ta prasme kaip jūs galit žinot kas daugiau dirba, o kas mažiau ?

 

Atsidaro temą, pamato, kad vieną kitą pranešėją ispėją 1 moderatorius ir taip nusprendžia, kad likusiejį nedirbą :D

 

O šiaip aš nesuprantu žmones čia atėjot diskutuotį ar sukti galvas dėl moderatorių? Jei jau sakot, tai savo žodžius pagrįskitę, linkais kur ir kokio posto nėrą ištrinę ar įspeje, dabar tik tiek ir galit pasakytį "daug freepostų ir nusižengimų".

Eik Namo

Atsidaro temą, pamato, kad vieną kitą pranešėją ispėją 1 moderatorius ir taip nusprendžia, kad likusiejį nedirbą :D

 

O šiaip aš nesuprantu žmones čia atėjot diskutuotį ar sukti galvas dėl moderatorių? Jei jau sakot, tai savo žodžius pagrįskitę, linkais kur ir kokio posto nėrą ištrinę ar įspeje, dabar tik tiek ir galit pasakytį "daug freepostų ir nusižengimų".

Tai tokie bšk ką žinau.... Keisti tada jūs visi jei pagal tai sprendžiat kad kiti nedirba :D

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

(redaguota)

Tiesa, bet, kad tie verksmai knisa, o ir pačius moderatorius manau demotyvuoja.

 

Tai siūlau rakintį tokias temas, nes nei vieno apskritai argumentuoto čia pasisakymo nematau, gal atpras verkšlianti. Juk savo norų atėjo padėti čia o ne blevizgu apie juos pačius klausytis :D

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3618 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...