Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris iš naujų moderatorių manot pirmas kris iš pareigų?

euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

74 balsai

1. 1. Kuris iš naujų moderatorių manot pirmas kris iš pareigų?

• Ethno
      13
    • Alchemikas
      13
    • Reklameris1
      32
    • Str33t
      12
    • Galardas
      4

Recommended Posts

Kuris iš naujų moderatorių manot pirmas kris iš pareigų?
Balsuojam, pažėsim kokie jus ekstrasensai.

MODERATORIAI TIK PATYS NEIŠEIKIT IŠ PAREIGŲ JEI MATOT, KAD JUS NUBALSAVO, TIESIOG LABIAU RODYKITE SAVO DARBĄ :)

Pridėjome Galardą .lukonic` prašymu.

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Didžiausi statymai ant manęs girdėjau. Pasistengsim, kad taip nebūtų. Tikiuosi, kad nepralošit kebabo paštu :D

Ant taves tikrai nebus didžiausi statymai, nes bent kiek pastebėjau tavo vienintelio darbą matau ;) ir dar kažkiek Str33t

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą

• Ačiū .Schwartzai` už šią puikią temą. Dabar išreikšiu savo nuomonę. Kiek matau švarius ir puikius darbus gerbiamojo Ethno ir Str33t'o. Jie visadar padeda, parašiau Ethno į asmeninę žinutę iškarto atsakė. Ir šeip jie abu puikiai susibendrauja ir tenkina jų poelgis į šias pareigas. Kiek matau į šias pareigas žiūri labai rimtai, prižiūri kiekvieną temą ir deda įspėjimus. Pavyzdžiui buvo pareklaminę mano serverį per būsenos atnaujinimus iškarto įspėjo Ethno. Str33t taip pat prisideda prie įspėjimo balų. O Alchemikas su Reklameriu1 išviso net nesimato darbo. Pabūna forume ir išeina. Tai balsuoju už Alchemiką ir norėčiau Reklamerį, bet negalima dvėju balsų duoti tai daviau balsą - Reklameriui1.

Nuoroda į komentarą

Priimu statymus dėl moderatorių pasitraukimo : 

Str33t 

Koficientas : 752.4

Ethno 

Koficientas : 1.00000005

Alchemikas 

Koficientas : 234.974

Reklameris1 

Koficientas : 47.12

kaip matot ant manęs didžiausias koeficientas. o dirba galiu pasakyti visi, tiesiog jūs nematot, nes kartais moderatoriai neįspėja, o tiesiog pataiso nusižengimą, ir tiesiog to nepastebite.

P.S. balsuoju už save nes atsižvelgiant į šiuos koeficientus aš turiu daugiausiai šansų kristi :D

Redaguota , nario Str33t
Nuoroda į komentarą

Aš manau kad kaip tik Ethno ilgiausiai išbūs, nes labiausiai siekė ir labiausiai džiaugėsi pareigom :D Taipogi gavęs pradėjo kaip tik rodytis forume ir padėti žmonėms, daug kartų mačiau atsakantį būsenose, temose, šitas normalesnis toks iš visų, negaila kad toks bent gavo. Nu bent kol kas dar niekas nedilioja free įspėįjimų kaip BaubasPoLova atsimenu iš vis už nieką davė. 

O greičiausiai tai atrodo Reklameris iškris iš žaidimo, nes nei nesirodo čia labai nei ką, atrodo kad jam nusispjaut ant tų pareigų..

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą

O greičiausiai tai atrodo Reklameris iškris iš žaidimo, nes nei nesirodo čia labai nei ką, atrodo kad jam nusispjaut ant tų pareigų..

Ačiū už kritiką. Stengsiuosi pasikeisti, bet vargu ar kaip pasikeisiu nes mano nuožiūra ir kitų valdžios atstovų nuomonę esu pakankamai aktyvus, per tas pastarąsias 3 dienas atlikau kiek įmanoma daugiau darbų ir tų darbų skaičius nėra toks mažas kaip įsivaizduojate. (Žinoma jūs negalite matyti daugumą moderatorių darbų, jūs matote tik tai kad kas uždeda įspėjimus ir t.t.. o viso kito jūs nematote.) Pasikartosiu: Ačiū už kritiką.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą

Ačiū už kritiką. Stengsiuosi pasikeisti, bet vargu ar kaip pasikeisiu nes mano nuožiūra ir kitų valdžios atstovų nuomonę esu pakankamai aktyvus, per tas pastarąsias 3 dienas atlikau kiek įmanoma daugiau darbų ir tų darbų skaičius nėra toks mažas kaip įsivaizduojate. (Žinoma jūs negalite matyti daugumą moderatorių darbų, jūs matote tik tai kad kas uždeda įspėjimus ir t.t.. o viso kito jūs nematote.) Pasikartosiu: Ačiū už kritiką.

O ką be ispėjimų dėjimo moderatoriai daro? :D

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...