Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkite windows 10 ar windows 7?


Young

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mhm, o nebus papraščiau man persirašyti švariai į septintus jos aktyvuoti ir persikelti į dešimtus? Nes interneto draiveriu nesutvarkysi taip lengvai, nes keblokai pas mane.

Kaip aš instalinau instalino per 30 minučių

 

Nuo programos paleidimo iki Windows 10 dekstop pasirodymo praėjo 2h. (Turiu galvoje skaičiavau laiką nuo programos atidarymo iki tol kol pirma syk mano kompiuteris paleido windows 10.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

aš rinkčiausi window 7, dabar siunčiosi pas iso file, nes 10 window turiu lagginą virš 2mėn kaškur naudoju, ir šeip pilna bug tarp ju , rinkis 7 kaip aš ir vargo nematysi.

 

Ne Windows10 problema o tavo PC. Aš pvž , turiu Windows 10 nuo tos dienos kaip išleido. NEI VIENOS problemos! nieko apsoliučiai puikiai veikia!  Rekomenduočiau Windows 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatariu naudoti Windows 10. Pas mane ant laptopo 7 windows, o ant stacionaraus 10. Galingumas tas pats kompiuterio, o fps skiriasi. Stacionariame kompiuteryje CS:GO tik 100FPS, o laptope 150 kažkur FPS. Tai labai didelis skirtumas, lik su 7 windows.

Arba nemoki tvarkytis su OS, arba hardware'as skiriasi.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatariu naudoti Windows 10. Pas mane ant laptopo 7 windows, o ant stacionaraus 10. Galingumas tas pats kompiuterio, o fps skiriasi. Stacionariame kompiuteryje CS:GO tik 100FPS, o laptope 150 kažkur FPS. Tai labai didelis skirtumas, lik su 7 windows.

 

 

Arba kažkoks komponentas yra geresnis nei ant stacionaraus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau.. Dbr sėdžiu su 7. Pirmiau buvau su 8.1 užkrauna kompą per 5 sekundes, 7 užkrauna per 15sekundžių, o Windows 10 kad pilnai užkrautų man reikėtų 2minučių. Patariu išsirašyti Windows 7 nes kapoja mažiau resursų, 8.1 nes gražiau viską atrodo. Čia kam kaip kas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau.. Dbr sėdžiu su 7. Pirmiau buvau su 8.1 užkrauna kompą per 5 sekundes, 7 užkrauna per 15sekundžių, o Windows 10 kad pilnai užkrautų man reikėtų 2minučių. Patariu išsirašyti Windows 7 nes kapoja mažiau resursų, 8.1 nes gražiau viską atrodo. Čia kam kaip kas..

Prikolas tas kad Windows 10 yra Windows 7 ir Windows 8.1 derinys. Šiaip jei tau per 2 minutės užkrovė, blogai įsirašiai. Nes man kaip tik Windows 10 su viskuo greičiau užsikraudavo negu Windows 7.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežinau.. Dbr sėdžiu su 7. Pirmiau buvau su 8.1 užkrauna kompą per 5 sekundes, 7 užkrauna per 15sekundžių, o Windows 10 kad pilnai užkrautų man reikėtų 2minučių. Patariu išsirašyti Windows 7 nes kapoja mažiau resursų, 8.1 nes gražiau viską atrodo. Čia kam kaip kas..

Man Windows 10 užsikrauna per 5 sek. su SSHD ir hibridiniu shut down'u. Be jo, su SSHD užsikrauna per ~40 sek. Jei nemokat gerai naudotis OS, neaiškinat, kad Windows 10 blogi, o geriausi - Windows 7, kurie jau nebeturi pagr. palaikymo. Deja, Windows 10 geriau optimizuotas ir draugiškesnis resursams. So, neskleiskit erezijų ir iš išmokit pagaliau naudotis kompiuteriu normaliai.

 

P.S. Windows 10 turi atnaujinta interfeisą, kurio kai kurios dalys nuo WIndows VIsta buvo nepakitusios, tad sakyti, kad Windows 8.1 kažkodėl labai gražūs neteisinga. Nors visi skirtingai supranta tą grožį...

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatariu naudoti Windows 10. Pas mane ant laptopo 7 windows, o ant stacionaraus 10. Galingumas tas pats kompiuterio, o fps skiriasi. Stacionariame kompiuteryje CS:GO tik 100FPS, o laptope 150 kažkur FPS. Tai labai didelis skirtumas, lik su 7 windows.

Nors nemeluotum žmonėms, tavo stacionarus reiškias labiau pagyventas negu tavo nešiojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienareiksmiskai apsmoko jeigu bent 4g ram turi, su 2g ramu pamoinai vilks pradzioj pirmas boot up bus sveiziai viskas paskui prades lagint, atsiras ram usage didesnis. Windows 7 seniena jau graudu ziuret :D

Naudojau su 2GB ir didelių problemų neturėjau, problema buvo procesorius nes jau yra jis atgyvenęs labai stipriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

O dėl ko nepatinka ? Nes pvz asmeniškai man tai win7 yra bullshit palyginus su win10

tai, kad jie niekuom praktiskai nesiskiria. As pats win10 naudoju ir tejauciu, kad greiciau kompas uzsikrauna. Dar isvaizda skirias, bet gali temu atsisiust.

jeigu senas kompas, tai dar gali bedu turet su draiveriais

ir isvis, kam ta sena tema prikelet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...