Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Between mountains" - Tradic Bench


Tradic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2883 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Helou, noriu pristatyt jums savo naujausia darbelį. Visgi norėčiau jog labiau dėmesį kreiptumėte į montažą, tačiau priimsiu ir statymo pastabėles. Tikiuosi bent kažkas kažkiek patiko!




Žemėlapis PARDUODAMAS UŽ SIMBOLINĘ KAINĄ (Kreiptis į skypę)


Kontaktai(skype) : tradicbench
  Redaguota , nario Tradic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būsiu blogiausias iš visų ir pažersiu "komplimentų": Darbas atliktas kruopščiai, bet yra perpildytas nereikalingų detalių. Mygtukai ant žemės? Pas ką jungikliai ant grindų? Iš spawno nereikia daryt mob spawnerio tad siūlau nusiimti tuos "fancy" shaderius ir apšviesti viską kolonas, žemę, aplinkines teritorijas. Prieš imant spawną visada apžiūrimas yra ir lago kiekis taigi ko mažiau interaktyvių blokų (mygtukai, pressure plates ir t.t.) tuo mažiau ir problemu su lagu. Mano nuomonė laukiu hate :) Bye draugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būsiu blogiausias iš visų ir pažersiu "komplimentų": Darbas atliktas kruopščiai, bet yra perpildytas nereikalingų detalių. Mygtukai ant žemės? Pas ką jungikliai ant grindų? Iš spawno nereikia daryt mob spawnerio tad siūlau nusiimti tuos "fancy" shaderius ir apšviesti viską kolonas, žemę, aplinkines teritorijas. Prieš imant spawną visada apžiūrimas yra ir lago kiekis taigi ko mažiau interaktyvių blokų (mygtukai, pressure plates ir t.t.) tuo mažiau ir problemu su lagu. Mano nuomonė laukiu hate :) Bye draugai.

Mano nuomone tai tie mygtukai yra dekoracija, atliekanti vaidmenį kaip akmuo ar kažkas panašaus. O kalbant apie tavo mynėtą lag'ą tai netūrėtų jo būt nuo interaktyvių blokų. No hate čia. Išsakiau savo nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abipusiškai patiko abu darbai: statinys ir pats filmuko montažas. Galbūt kaip, kad viršuje minėjo, reikėjo tik „shader'ių“ nenaudoti, bet jų panaudojimas tik sukelia dar geresnį įspūdį bežiūrint. Šauniai padirbėta :taika:

Dėkui, turbūt kitą kart teks įkelti nuotraukas be shaderių.

 

Būsiu blogiausias iš visų ir pažersiu "komplimentų": Darbas atliktas kruopščiai, bet yra perpildytas nereikalingų detalių. Mygtukai ant žemės? Pas ką jungikliai ant grindų? Iš spawno nereikia daryt mob spawnerio tad siūlau nusiimti tuos "fancy" shaderius ir apšviesti viską kolonas, žemę, aplinkines teritorijas. Prieš imant spawną visada apžiūrimas yra ir lago kiekis taigi ko mažiau interaktyvių blokų (mygtukai, pressure plates ir t.t.) tuo mažiau ir problemu su lagu. Mano nuomonė laukiu hate :) Bye draugai.

Viskas ok, priimu tai ką tu sakai, tik pats noriu šiek tiek paprieštaraut, kad ir dėl tų pačių mygtukų. Matai kaip, ne viskas kam skirtas blokas turi būti panaudotas tik jo konkrečiam tikslui. Susidariau nuomonę, kad tu manai, jog mygtukai skirti dirbti tik su redstone ar dar kažkokiu tai mechanizmu. Taip jie tam skirti, tačiau nesutinku kad tai tik jų pagrindinis tikslas. Man asmeniškai mygtukai ir visi tie pressure plates prideda kažkiek detalumo, tinka naudojant stone(ar kitus pilkos spalvos resursus). Matai, aš noriu pateikt statinį su konkrečia blokų spalvų palete, taip įterpdamas ir button'us ir pressure plate'us. O dėl lagų, galbūt tu ir teisus, bet iš asmenines patirties nesu patyręs kažkokių problemų su fps'u.

 

 

Abipusiškai patiko abu darbai: statinys ir pats filmuko montažas. Galbūt kaip, kad viršuje minėjo, reikėjo tik „shader'ių“ nenaudoti, bet jų panaudojimas tik sukelia dar geresnį įspūdį bežiūrint. Šauniai padirbėta :taika:

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Man patiko, nors gal viskas pernelyg susmulkinta, suskaldyta, gal kiek trūksta blokų išdėstymo dinamiškumo, bet šiaip šaunus rezultatas, man patiktų, jei kokiame nors serveryje išeičiau toliau nuo spawno ir kalnuose rasčiau tokį šedevrą. Ypač patiko idėja su button'ais, panaudojant juos kaip akmenukus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man patiko, nors gal viskas pernelyg susmulkinta, suskaldyta, gal kiek trūksta blokų išdėstymo dinamiškumo, bet šiaip šaunus rezultatas, man patiktų, jei kokiame nors serveryje išeičiau toliau nuo spawno ir kalnuose rasčiau tokį šedevrą. Ypač patiko idėja su button'ais, panaudojant juos kaip akmenukus :D

Dėkui;)

 

 

 

Arba man pasivaideno arba kartais galima matyti "bubbles" particles, ir gal reiketu kitokių shader'ių nes vietomis atrodo toks gal taip sakant per aštrus o vietomis tamsus. Pats statinys, man patiko.

 

Nesivaidena, nemokėjau išjungt. :D Kažką draugas buvo pridirbęs, bet dabar jau sutvarkiau. Ačiū.

 

 

 

 

 

Primenu : Statinys parduodamas už simbolinę kainą - kreiptis į skype : tradicbench

Redaguota , nario Tradic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2883 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...