Peršokti į turinį

Iš kur geriausia pirkt PS3


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kokį ebay ką jūs kalbat:DD ebay daugiausia apgaudinėja žmonės, mano kiek pažystami, giminės pirkę, vis kažką neto atsiunčia. pats kortas užsisakiau bicycle tai atsiuntė ne plastikines o iš popieriaus padarytas.

 

+ gi daug video yra kai specialiai perka iš ebay ir žiūri ar neapgavo

Redaguota , nario FRANCE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

eBay čia jau pagal sėkme.. Daug video esu žiūrėjas kur daug žmonių buvo apgauti būtent eBay bet kartais ir pasisekdavo. Dar mano brolis mamai naują telefoną iš eBay užsakinėjo, tai kaip ir atsiuntė veikianti be problemų. Tai geriausia spėju skelbiu.lt ieškotis pagal savo miestą ir kad leistu apžiūrėt pačia konsolė dar jos nenusipirkus.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

eBay čia jau pagal sėkme.. Daug video esu žiūrėjas kur daug žmonių buvo apgauti būtent eBay bet kartais ir pasisekdavo. Dar mano brolis mamai naują telefoną iš eBay užsakinėjo, tai kaip ir atsiuntė veikianti be problemų. Tai geriausia spėju skelbiu.lt ieškotis pagal savo miestą ir kad leistu apžiūrėt pačia konsolė dar jos nenusipirkus.

Tu juokauji nu matos nemoki pirkti ar dar ka perku stuff iš i Ebay ir kitu užsienietišku shopu jau daugeli metu ir nieko viskas patikima yra ar iš Kinijos ar USA galvoju toks milžiniškas website kaip ebay leistu buti tau apgautam ir viskas . Yra Money Back Guarantee jei kas plius Accept Returns nu ir jai vistiek neitikintas pirkt i reitinga pasižiuri 97%-100% . Greičiau apgaus iš kažkokio skelbiu lt negu iš ebay

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu juokauji nu matos nemoki pirkti ar dar ka perku stuff iš i Ebay ir kitu užsienietišku shopu jau daugeli metu ir nieko viskas patikima yra ar iš Kinijos ar USA galvoju toks milžiniškas website kaip ebay leistu buti tau apgautam ir viskas . Yra Money Back Guarantee jei kas plius Accept Returns nu ir jai vistiek neitikintas pirkt i reitinga pasižiuri 97%-100% . Greičiau apgaus iš kažkokio skelbiu lt negu iš ebay

Tu grįžk į realybę ir mažiau skaityk kas parašyta ant etikėtes, o realybė tokia jei tau atsiuntė specialiai šūdą tai ir negrąžinsi tu juo niekam, ir pinigų neatgausi, nes tą šūdą tau ir siuntė tam kad sutaupyti. O tokių žmonių patikikėk manimi yra daug, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu juokauji nu matos nemoki pirkti ar dar ka perku stuff iš i Ebay ir kitu užsienietišku shopu jau daugeli metu ir nieko viskas patikima yra ar iš Kinijos ar USA galvoju toks milžiniškas website kaip ebay leistu buti tau apgautam ir viskas . Yra Money Back Guarantee jei kas plius Accept Returns nu ir jai vistiek neitikintas pirkt i reitinga pasižiuri 97%-100% . Greičiau apgaus iš kažkokio skelbiu lt negu iš ebay

Įsitikinęs? :D Greičiau apgaus ebay nes ten prekės apžiūrėti negalėsi, nebent sumokėsi tiek pat kiek už naują konsolė..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką jus spangstat , ebay niekada nėra manes apgaves perku daigtus kiek vieną dieną , jei kažkas ne to atidarai byla atgauni pinigus greit. neprisigalvokit nesąmonių.

Šansas atgauti pinigus - laikinas. Man rods gal mėnesis koks o gal ir mažiau tai atsitiks toks prikolas kad prekė siųs būtent mėnesį ir gausi kokį šudą tada jau sakyk bye bye pinigams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu grįžk į realybę ir mažiau skaityk kas parašyta ant etikėtes, o realybė tokia jei tau atsiuntė specialiai šūdą tai ir negrąžinsi tu juo niekam, ir pinigų neatgausi, nes tą šūdą tau ir siuntė tam kad sutaupyti. O tokių žmonių patikikėk manimi yra daug, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Turbut idiotas esi pirkai iš žmogaus kur vien negative review ir tik kelis daigtus pardaves bet jei ir neklystu būsi žlibas jei rašo Money Back Guarantee ir Accept Returns tai taip yra . Gal net netyčia nu ėjai į EbayYouBeenFooled.com ir iš ten pirkai savo tušinukus kokius ;D .

Šansas atgauti pinigus - laikinas. Man rods gal mėnesis koks o gal ir mažiau tai atsitiks toks prikolas kad prekė siųs būtent mėnesį ir gausi kokį šudą tada jau sakyk bye bye pinigams.

Sakai menesiai aš kiek žinau perku iš Ebay daugiau kaip 3 metus nei karto nepgavo nes aš moku pirkti plius nežinai ka reiškia Money Back Guarantee ir Accept Returns o jai ir atsitinka kas nors toks kaip tu aišku Bye Bye pinigeliams sakys aš tai bent žinau kad Ebay pats sutvarkys visa problema jie bus priversti gražint pinigus draugui iš Prancuzijos taip buvo ir tai parašyta ju User Agreement turbūt to eigi neskaitiai . Tai tu ir geriau nesiartink prie Ebay nes tu ten juo labiau apgausi negu jie tave .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...