Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

<<RPG-LIFE.LT>> || NEW WIPE + NEW STARTAS 2017.01.07 19val. ||


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

f7cc43750210221c4de1c39d5079d083165.png


Jau rytoj Projekto naujasis Startas pagaliau su jūsų sulaukta XP sistema. Tad laukiami visi jūsų ir linkime gerai praleisti laiką pas mus projekte.


 


Tai pat vyksta atrankos į direktorius, ir yra puiki proga jums tai išmėginti mūsų projekte.


 


Tikslus projekto STARTAS 2017.01.07 19VAL.


 


PROJEKTO INFORMACIJA:


 


Svetainė: http://RPG-LIFE.LT


Serverio Ip: samp.rpg-life.lt


Ts: ts.rpg-life.lt 


 


 Mūsų Valdžia:

Savininkas - Kęstutis_Ramanauskas

Administratoriai - Koste_Zasibys, Stan_Slim

DPKT - Cannabis_Dreamer

 

Lauksim jūsų!!!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimas apie projektą iš mano lūpų:

Taigi! Apie projektą galėčiau sakyti tik gerą! Tiek dėl mapp darbų, tiek dėl sistemų! Administracija stengiasi dėl žaidėjų.. Yra žinomą ir klaidų.. nes Kurgi jų nėra! Uhh? Ną žinomą yra ir ką dar tobulinti.. Yra kažkas kopijuoto.. *Visur yra (ta prasme kituose servuose *nekalbu jau apie justhosterius*) taigi visiems siūlau užsukti kol dar yra laisvų direktorių ir bandyti užimti jų vietas!!!!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
53 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Jau šita projekta turi metus laiko, eSFG turėjai ten apie 6 metus ar kiek. Ir vistiek rezultatas - 0. Jau tikrai kažkokias išvadas turėtum daryt su savimi :oho:

eSFG dar zaisdavo o dabar ateini i serva, tai vos uzkrauna pati login :D , ne jam kurti tuos projektus tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pakankamai negaliu dar skirti tiek laiko nes esu kariuomenei dėl to taip ir yra. O dėl projektų tai juk ne iš tavo kišenės aš laikau juos, o iš savo laikau tai tau išvis nereik pergyventi dėl to. Kas susija su projektais ateis laikas kaip juosia žais kažkiek ir aš vis tiek nenustosiu tai daryti nes tai yra mano hobis kūrimui dėl to tesiu darbus. Ir dar aš ne dėl pelno tai darau ir viskas tuo pasakyti.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...