Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

<<RPG-LIFE.LT>> || NEW WIPE + NEW STARTAS 2017.01.07 19val. ||


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tavo darkstreets uždarymas planuojamas po mėnesio, kai hostas baigsis.

 

40 metų ir sampą žaisti? Nebent jis šeimos, draugų neturi.

gerai ne aptarinėti čia tema ką aš turiu ko ne.Tau asmeniškai turiu ir nuosavą namą ,ir mašina ne viena, darbą gerai apmokama.Šeima ir dar laiko daug laisvo.Duktė žaidė pasiūlė, patiko užsikabinau. Samp ne naujokas TGP virš 1 metų priž. buvau ,išėjo Kesa_Sport kiti sav.

su naujais susipykus.Buvo sukurtas savo projektas ,pas man atėjus Kestui skriptint nusprendėm sukurti ši projektą .Sori bet manau daugiau ne grįžime diskutuoti mano metu, o vertinsim projekte nudirbtus darbus. :D  

Redaguota , nario Ramas_Gipsonas
  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tavo darkstreets uždarymas planuojamas po mėnesio, kai hostas baigsis.

 

40 metų ir sampą žaisti? Nebent jis šeimos, draugų neturi.

Na jis turi šeima, turi gerą darbą, labai darbštus žmogus, Pilnai mastantis. Jis prie samp sedi kai ilsėsi po darbo. Ir nesijaudink su šeima praleidžia laika.

 

Gerai kalbam apie serveri, o ne apie asmeninius reikalus :D !

Redaguota , nario Slumpy
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 Užėjau į forumą tai forumas nelabai patiko. Bet iš darbų tikrai stengiatės ir dirbate kruopščiai. Pasikeiskite forume dizainą, ir daugiau žmonių ateis į projektą. Užeisiu per startą.  :taika:

 

mums nereikia tokio dizaino kaip kiti naudoje is internetu paeditintus ir t.t visokio sudo neapkrausim tikrai forumas juk reikalingas informacija kokia sužinoti o ne ten žaisti. Po kiek laiko pakeisim dizaina bet dabar mes tokį pasiliksim.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 Užėjau į forumą tai forumas nelabai patiko. Bet iš darbų tikrai stengiatės ir dirbate kruopščiai. Pasikeiskite forume dizainą, ir daugiau žmonių ateis į projektą. Užeisiu per startą.  :taika:

 

Na mano manymu forumo spalvos ir dizainas yra pritaikytas prie vasaros. Nes spalvos pasirinktos šviesios. Man tai labai patiko.

 

Redaguota , nario Dovis_Tornado
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprasymas grazus, tikrai ateisu per starta ir patariu kitiems ateiti, pasiziureti, jeigu patiks pasiliksit.

ačiū lauksim

 

Na mano manymu forumo spalvos ir dizainas yra pritaikytas prie vasaros. Nes spalvos pasirinktos šviesios. Man tai labai patiko.

jis keičiamas koreguojamas, tankiai vyksta atnaujinimai 

 

Sekmes jum uzsuksiu ir rekomendacija sekmes su serveriu 

lauksim visu

 

Gražus aprašymas ! (ir spalvos patiko)

Dekui

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kęsti, sėkmės. :)

AČIŪ šiandien buvo įleisti žaidėjai turintis pareigas jie apako darbų kokybė. Ne veltui dirbom su kitų šalių savininkais, maperiais .Gal ir nerasite to cinkėlio  ,bet čia 100proc rpg serveris su savo sistemom vien map darbai čia kaip paroda ir tikrai pamatysit kiek įdėta savininkų darbo..

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AČIŪ šiandien buvo įleisti žaidėjai turintis pareigas jie apako darbų kokybė. Ne veltui dirbom su kitų šalių savininkais, maperiais .Gal ir nerasite to cinkėlio  ,bet čia 100proc rpg serveris su savo sistemom vien map darbai čia kaip paroda ir tikrai pamatysit kiek įdėta savininkų darbo..

Jau taip projektą išgyrei, kad... žiūrėk, kad nebūtum persistengęs girdamas :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AČIŪ šiandien buvo įleisti žaidėjai turintis pareigas jie apako darbų kokybė. Ne veltui dirbom su kitų šalių savininkais, maperiais .Gal ir nerasite to cinkėlio  ,bet čia 100proc rpg serveris su savo sistemom vien map darbai čia kaip paroda ir tikrai pamatysit kiek įdėta savininkų darbo..

Negaliu nepakomentuot, noriu paklaust  :mucha:

Dirbot tai čia nuėjot i sa-mp.com (nereklama.) ir pasiemet sistemas/mappus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Negaliu nepakomentuot, noriu paklaust  :mucha:

Dirbot tai čia nuėjot i sa-mp.com (nereklama.) ir pasiemet sistemas/mappus?

Galėsi pats pažiūrėti per starta ar tai paimta iš tenai  mapp darbai ar sistemos, ir tada įsitikinsi kad tikrai mums padėjo žmonės iš užsienio.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negaliu nepakomentuot, noriu paklaust  :mucha:

Dirbot tai čia nuėjot i sa-mp.com (nereklama.) ir pasiemet sistemas/mappus?

Pirmoj eilei kaip Kęstas ir sakė įsitikinsi užsukęs .mes ne veltui dėjom pastangas kad paleisti  eilinį projektą .Kaip ir minėjau mes nekonkuruojam su kitais projektais mes pateikiam ta, ką sukuriame ir kiekvieno žaidėjo teisė žaisti ten kur jam patinka.Mes tik pristatom

Redaguota , nario Ramas_Gipsonas
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...