Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

<<RPG-LIFE.LT>> || NEW WIPE + NEW STARTAS 2017.01.07 19val. ||


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tu tikrinai šiandien apie 20 su laiku daugiau dirbam tobulinam,dalinames patirtim su kitais užsenio serveriais `čia kaip paruoda ir iš užsienio gaunam investiciju. Čia verslas tai ne žaidėju skaičius viska pasako per diena sugebam  200 euru uždirbt tai kas bus kai žaidėju turesim

Tai kaip suprantu - iš užsienio gaunat pagalbos, nebereikia Kęstui imti mappus iš užsienio forumų.

Ir kam apie tuos pinigus giriesi? 200 € užsidirbat iš serverio ar ką? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

esme projektas gina savo vardą ,puikei žinau kad daug kam nepatinka ir linki bloga projektui bet jis nežlugs . esme dalinames patirtim su visais servais jei ten normali administracija .Mes nekonkurojame jeigu reikia padesim ir kitiem projektui ,tai yra partneryste

Redaguota , nario Ramas_Gipsonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

esme projektas gina savo vardą ,puikei žinau kad daug kam nepatinka ir linki bloga projektui bet jis nežlugs . esme dalinames patirtim su visais servais jei ten normali administracija .Mes nekonkurojame jeigu reikia padesim ir kitiem projektui ,tai yra partneryste

Būk geras, tu pirma parašyk į gmail tekstą ir panaudot klaidų korektorių, nes gal tu ir mldc, bet tavo tekstas su gramatinėm klaidom nesiskaito kaip norėtus :/ 

 

( pažįstu tave asmeniškai, todėl patariu draugiškai )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

esme projektas gina savo vardą ,puikei žinau kad daug kam nepatinka ir linki bloga projektui bet jis nežlugs . esme dalinames patirtim su visais servais jei ten normali administracija .Mes nekonkurojame jeigu reikia padesim ir kitiem projektui ,tai yra partneryste

Nepaaiškinai dėl tų kažkokoų "pinigų"

Įdomu kad iš niekur nieko, reikėjo sakyti kad uždirbat 200 € ar kas ten.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir geras projektas , tik viena problemą jis nebebus toks kaip buvo ;/, visgi tikriausiai yra dar žmonių kurie lošė sename RPGLIFE kai buvo Igelis ir Augis va ten buvo rpglife dabar tai šūdus kuriat..

Ir ką jie ten padare tokio gero kad buvo įdomu žaisti. Pagrinde turi būti gera kompanija, dėl to ir buvo įdomu žaisti manau.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepaaiškinai dėl tų kažkokoų "pinigų"

Įdomu kad iš niekur nieko, reikėjo sakyti kad uždirbat 200 € ar kas ten.

pamiršk ,tiesiog esam finansiškai stiprus

 

Gal ir geras projektas , tik viena problemą jis nebebus toks kaip buvo ;/, visgi tikriausiai yra dar žmonių kurie lošė sename RPGLIFE kai buvo Igelis ir Augis va ten buvo rpglife dabar tai šūdus kuriat..

Normaliai ten viskas sukurta ,ir mapp gražus ir sistemos neblogos.Dirbam keliam atnaujinimus ,kolektyvas draugiškas tiesa galėtu būti didesnis.

 

Būk geras, tu pirma parašyk į gmail tekstą ir panaudot klaidų korektorių, nes gal tu ir mldc, bet tavo tekstas su gramatinėm klaidom nesiskaito kaip norėtus :/ 

 

( pažįstu tave asmeniškai, todėl patariu draugiškai )

tai malonu ,kad pažįsti ,lietuviu kalba nebuvo mano arkliukas.Norint mintį galima pagauti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pamiršk ,tiesiog esam finansiškai stiprus

 

 

Tai gerai, tu būk finanisškai stiprus, bet tu nieko nepasieksi su pinigais.

Aišku nebent žaidėjam mokėsi kad žaistų serve - nes su tais pinigais nieko nedarot. 

 

P.s jai finansiškai stiprūs esat, galėtumėt reklamuotis, pirkti dizainą geresnį. O ne su 2 žaidėjais žaisti serve. 

Redaguota , nario -Right_Side-
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gerai, tu būk finanisškai stiprus, bet tu nieko nepasieksi su pinigais.

Aišku nebent žaidėjam mokėsi kad žaistų serve - nes su tais pinigais nieko nedarot. 

 

P.s jai finansiškai stiprūs esat, galėtumėt reklamuotis, pirkti dizainą geresnį. O ne su 2 žaidėjais žaisti serve. 

O tu ką buhalteriu dirbi pas mus kad sakai nieko nedarom. Reklamas pirkom dabar sustabdė ,bet artėjant rudeniui vėl pirksim .Projektas turi 4 Hostus .Naujas sistemas visa laiką pasiriže nupirkt .Pas mus serverį pripažinsiu sunku žaisti ,sunki ekonomika .Be to mes ir už kokybe geriau žaidžia 10 normaliu ,negu būna 50 ir iš jų dar 40 naudoja neleistinas programas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu ką buhalteriu dirbi pas mus kad sakai nieko nedarom. Reklamas pirkom dabar sustabdė ,bet artėjant rudeniui vėl pirksim .Projektas turi 4 Hostus .Naujas sistemas visa laiką pasiriže nupirkt .Pas mus serverį pripažinsiu sunku žaisti ,sunki ekonomika .Be to mes ir už kokybe geriau žaidžia 10 normaliu ,negu būna 50 ir iš jų dar 40 naudoja neleistinas programas .

Tai anti hack ir adminu "normaliu" kaip sakai gaukit.

Pasiryžę nupirkt sistemas. Bet neperkat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu ką buhalteriu dirbi pas mus kad sakai nieko nedarom. Reklamas pirkom dabar sustabdė ,bet artėjant rudeniui vėl pirksim .Projektas turi 4 Hostus .Naujas sistemas visa laiką pasiriže nupirkt .Pas mus serverį pripažinsiu sunku žaisti ,sunki ekonomika .Be to mes ir už kokybe geriau žaidžia 10 normaliu ,negu būna 50 ir iš jų dar 40 naudoja neleistinas programas .

Sunku žaisti? ;DDD kai paskutini karta buvau už supista dėže gaudavau 5k.. Ateik į dB pamatysi kas yra sunkus žaidimas ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai anti hack ir adminu "normaliu" kaip sakai gaukit.

Pasiryžę nupirkt sistemas. Bet neperkat

anti hack programas yra ir jos veikia.O adminai irgi dirba pakolkas tvarkosi normaliai

Sunku žaisti? ;DDD kai paskutini karta buvau už supista dėže gaudavau 5k.. Ateik į dB pamatysi kas yra sunkus žaidimas ;/

5k čia mini eventas serverio ,bet pripažinkim tai nėra kad lakstytų žaidėjai ir dalintu kitiems .  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvykau į serverį, iškart prisistatė administratorius kuris paklausė ar reikia pagalbos. (Dėl šito dedu didelį pliusą) Atvežė mane į regitrą, mapp darbas pasirodė labai niūrus ir tamsus - nepatiko. (Kiti darbai taip pat nepatiko) Skaičiau, kad idomios sistemos, mano akimis nieko įdomaus nepamačiau. Taip pat iškart paklausė kokio noriu darbo su pakvietimu... (Jau panašėja į šūdserverį... Gavau teises free, gavau pakvietimą į darbą free...) Kaip ir prieš tai minėjau sistemos, tekstu spalvos, mapp darbai mane nuvylė pažaidžiau gal 10min, atsibodo išėjau... Nieko įdomaus ir viliojančio, kad ten žaisti galėčiau pastoviai... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvykau į serverį, iškart prisistatė administratorius kuris paklausė ar reikia pagalbos. (Dėl šito dedu didelį pliusą) Atvežė mane į regitrą, mapp darbas pasirodė labai niūrus ir tamsus - nepatiko. (Kiti darbai taip pat nepatiko) Skaičiau, kad idomios sistemos, mano akimis nieko įdomaus nepamačiau. Taip pat iškart paklausė kokio noriu darbo su pakvietimu... (Jau panašėja į šūdserverį... Gavau teises free, gavau pakvietimą į darbą free...) Kaip ir prieš tai minėjau sistemos, tekstu spalvos, mapp darbai mane nuvylė pažaidžiau gal 10min, atsibodo išėjau... Nieko įdomaus ir viliojančio, kad ten žaisti galėčiau pastoviai... :(

Ačiū už nuomone ,man tik įdomu kaip tu spėjai per ta laiką apžiūrėti visus mapp darbus ,atrakcijonus ,bilijardine ,dažasvydį, kazino ir apie kokias tu sistemas kalbi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Labas, man tikrai patiko tiek aprašymas ir kitokia serverio informaciją. Užėjau į serverį tikrai patiko asmeniškai degalinė ,,Lukoil''. Labiausiai patiko ir viskas kruopščiai padaryta atrakcionas ir visos kitos smulkmenos darbų. Truputį blogai kad žaidžia tiek žmonių mažai, bet negalvokite kad taip ir būs mažas skaičius 12 žmonių panašiai, vasara niekas nenori žaisti, šiltus orai atostogauja. Po rugsėjo mėnesio, manau didesnis žmonių skaičius būs, jeigu būs pastoviai daromi atnaujinimai. Šiuo momentų galiu pasakyti didžiausios jums sėkmės su projektų, bei išlaikyti projektą.  :)


  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 Labas, man tikrai patiko tiek aprašymas ir kitokia serverio informaciją. Užėjau į serverį tikrai patiko asmeniškai degalinė ,,Lukoil''. Labiausiai patiko ir viskas kruopščiai padaryta atrakcionas ir visos kitos smulkmenos darbų. Truputį blogai kad žaidžia tiek žmonių mažai, bet negalvokite kad taip ir būs mažas skaičius 12 žmonių panašiai, vasara niekas nenori žaisti, šiltus orai atostogauja. Po rugsėjo mėnesio, manau didesnis žmonių skaičius būs, jeigu būs pastoviai daromi atnaujinimai. Šiuo momentų galiu pasakyti didžiausios jums sėkmės su projektų, bei išlaikyti projektą.  :)

 

Ačiū. Atnaujinimai bugų tvarkymas bus ant rugpjučio didinsim investicijas.O bankrotas dar ilgai nenusimato :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...