AFXqL

Narys
 • Pranešimų skaičius

  373
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  23 +Pervesti

Reputacijos taškai

32 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie AFXqL

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Miestas
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

636 profilio peržiūros
 1. AFXqL

  DropShipping 2019

  Sveikas,ačiū tau už gerà klausimà.Jo apie tai galvoju,renkuosi informacija ir domiuosi viskuom, kas mano manymù yra naudinga.Manau prekę ir kainà rasiu ankščiau ar vėliau.Bet kiek dabar teko domėtis - E-bay platforma apribojo dropshipperiu veiklà.Man kaip naujokui tai konkreti siena.Tikrai žinau, jog turi būti būdas kaip šià problemà išspręsti nekeičiant platformos. Gal čia skaitantys žmonės gali man padėti pasidalindami mintimis? Jeigu klydau tuo labiau prašau pataisykite. Ačiū
 2. AFXqL

  DropShipping 2019

  Tokiu požiūriu į mano keliamà temos prašymà neatsakysi.Siūlyčiau tiesiog praeiti šį postà.Beje ačiū už išsakytà nuomonę.
 3. AFXqL

  DropShipping 2019

  Gerbiu tavo subjektyvę nuomonę. Bet kodėl tai yra laiko švaistymas, jeigu tai gali atnešti pelnà ?
 4. Sveika liaudis, Pastaruoju metu vis galvoju apie dropshipping verslo modelį.Ar yra žmonių ta veikla nusimanančių ir užsiimančių? Turiu gan banalių klausimų, reikalinga patyrusio žmogaus konsultacija.
 5. Sveiki žmonės,gal kiek banaliai skambės,bet ieškau kas galėtų mane užvesti ant kelio.Norėčiau pradėti web developming'a.Žinau kas yra tie HTML/CSS,front-end,back-end dalykai.Bet pasigilinus daugiau atrandu tokius dalykus kaip WordPress,PHP-Fusion,IPS community suite.Kiek esu pasimetęs ir nežinau kas yra trenduose šiuo metu ir su kuo žmonės dirba,jog padaro labai geros kokybės puslapius.Paprastai tariant,norėčiau sužinoti nuo ko pradėti ir kokia kryptimi eiti toliau,mažai tikėtina,bet gal atsirastu ir mentorius,kuriuo galėčiau kreiptis esant klausimui ar problemai. Ačiū už dėmesį.
 6. AFXqL

  csgo edit

  Sveikas,dėkui už pastabą.Gal kiek nepavyko realizuoti savo idėjos
 7. AFXqL

  Ieškau SA-MP projekto

  Snargliau , visų pirmą pradėkim nuo to,kad tavo siūlomą pagalbą gali atlikti,bet kas kitas.For example : Projekto reklamavimas, Projekto tvarkos prižiūrėtojas + atsakingas už visa forumą (Tau atrodo,kad nepažįstama žmogu prileis būti atsakingu už forumą? ) - perdaug fantazuoji .Važiuojam toliau ! Web kūrimas (Dizainu nekoduoju) ( Dizainu nekoduoji - viskas suprantama gerai.Tai ka tada sugebi? Jeigu tik HTML - tai sveikinu.Realiai nieko apie tai dar neišmanai ir jeigu planuoji eiti toliau tuo keliu - laukia ilgas ir sunkus kelias.Tik ties ta vieta manau gali ir verta tobulėt.Nes ties kitom vietom kur ten patobulėsi aš neįsivaizduoju.) Taigi pagalbininke projekto prieš rašant,pagalvok ar logiška lengvai padaromas veiklas siūlytis i pagalbą.Tuo labiau,kai projektas niekada nebūna ant vieno žmogaus,rimti projektai turi savo komandas.
 8. AFXqL

  Ieškau SA-MP projekto

  Dar ant tiek nusirovusio neteko matyt
 9. Kreipiuosi į tuos,kuriems reikia steam paskyros kurioje yra payday2.Kam reikia atsiliepkite komentarose su savo kontaktais,susisieksiu.
 10. AFXqL

  csgo edit

  nesinaudoju
 11. vienas iš pirmesnių darbų po labai ilgos pertraukos
 12. Protingai cia "nauja spydika nusipirkt" :DD kam man naujas, kai pacio geras? Biski negalvoji logiskai;D tai ir klausiu kokiu tu led ir reikia....
 13. Sveiki iskilo tokia problema.. Naudojausi kompiuteriu ir isniekur nieko issijunge pats kompiuteris, as ji ijungiu ir man meta tai: Reboot and Select proper device or insert Boot Media in selected Boot device and press a kay Beleka paspaudus vel meta tapati.. Cia sakes HARDUI ar kitokia problema?
 14. AFXqL

  Galbut žinote informacijos apie Honda ns1 80cc 1996

  Esi turejas Honda ns1 80cc grupes, ant dokumentu taip pat 80cc buvo ir 1996 metu?
 15. AFXqL

  Galbut žinote informacijos apie Honda ns1 80cc 1996

  Laukiu kitos savaites viduri turetu is vokieciu ateiti pazesiu, tik sakau gal kas tureja tai pasakytu is anksto