Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TKG.LT - Tikras Kaimelių Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Wow :D Nori pasakyt kad jau sužinojai mano pavarde (nors ner ką ten žinot pažiūrėjus po mano avatarų) aš jau įsižeidžiau? Nejuokauk.. Aš durnų neieškau, tiesiog perspėju narius kad jie paskui neverktu kad liko apgauti.

 

Labiausiai verki tai čia tu. Neberašyk, nes nieko gero nebeparašai jau čia. :/ :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir taip elgiasi serverio savininkas. Elgiasi visiškai vaikiškai. Atkirtinėja visiems. Jau įsivaizduoju situacija, kai koks nors parašo nusiskundimai dėl projekto. O tu vietoj pagalbos ji iškolioji. Nerodai jokio subrendimo lygio.

Atkirtinėju ką man  sako, o ne dėl projekto. P.s ne vaikas aš ir ne vaikiškai elgiuosi. Linksmų vėlykų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šventų nėra. Aš bent ne taip kaip tu, iš mamos piniginės šmanalini pinigus, nors ji tave išlaiko, ir dar užpakalį nuvalo kai tu didelį reikalą padarai. Suprantu jog ant neįgalių žmonių negražu "stumt" bet toks kaip tu bajori to nusipelnė. Eik išreklamuok vlrg (ne reklama) vistiek išmes po kelių dienų, tada jau kitam projekte būsi, ligoniuk.

As jau seniai gyvenu praktiskai is savo kisenes ir niekas man pinigu neduoda. Bet tai nereiskia kad reikia apgaudineti kad uzsidirbtum, yra daug kitu budu uzsidirbt internete, o apgaudinejimaals yra zemo lygio uzdarbis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...