Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TKG.LT - Tikras Kaimelių Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Matyt jau esi rudnosiukas.

Sveikinu pasirinkus šį kelia !

 

 

Kas perka sarg milijonus, o kas apgaudinėja kiekvieną vaiką.

Nu ka rudnosiuk, agirdž ir kiek tu ten projektu kuriai ? apie koki 20 manau, ir kiekvienas labai greitai žlugdavo kažko? Vos ateini į koki projekta ir jis žlunga. GG ir gl tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ka rudnosiuk, agirdž ir kiek tu ten projektu kuriai ? apie koki 20 manau, ir kiekvienas labai greitai žlugdavo kažko? Vos ateini į koki projekta ir jis žlunga. GG ir gl tau.

e ma**as kas tu toks k** vpš esi na**i id***tas? Gi pats esi tuo įsitikinęs, kad pagalio projektas užsidarys po savaitės ar dviejų, kai hostas baigsis. Kas dar neaišku? Ką jūs čia bandot įrodyti gindami tą pagalį? Pi**u aš ant jūsų, jeigu norit aš galiu jus apipisinėt parašykit į skype, laisvai. Tik poto neverkit sg forume nes ir taip čia daxuja temų apie tas lentas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

e ma**as kas tu toks k** vpš esi na**i id***tas? Gi pats esi tuo įsitikinęs, kad pagalio projektas užsidarys po savaitės ar dviejų, kai hostas baigsis. Kas dar neaišku? Ką jūs čia bandot įrodyti gindami tą pagalį? Pi**u aš ant jūsų, jeigu norit aš galiu jus apipisinėt parašykit į skype, laisvai. Tik poto neverkit sg forume nes ir taip čia daxuja temų apie tas lentas

Klausyk, niekas nekaltas, kad tavo gyvenimas nenusisekė, ir turi daug nuoskaudų, kurias raštu bandai parodyti kitiems forumiečiams. Mokykis, stenkis nes būsi duobkasys užaugęs. Jei esi mušamas, negauni meilės, tai nereikia čia ant kitų išsilieti. Užjaučiu, kad netikęs tavo gyvenimas, bet gyvenk toliau. Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk, niekas nekaltas, kad tavo gyvenimas nenusisekė, ir turi daug nuoskaudų, kurias raštu bandai parodyti kitiems forumiečiams. Mokykis, stenkis nes būsi duobkasys užaugęs. Jei esi mušamas, negauni meilės, tai nereikia čia ant kitų išsilieti. Užjaučiu, kad netikęs tavo gyvenimas, bet gyvenk toliau. Peace

Visus tu cia pravardziuoji, kad jie bomzais ir dobkasiais bus, nors pats esi nevykelis is vaiku pinigu gyveni, kaip tavo bobai negeda su tokiu but, cj ji tokia pati, kaip tu tik, kad stotelej

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, mano mama padeda jai atsistot ant koju, nes jai gaila pasidare tavo bobos, viena karta kazka teisingai parasei

Nia, tavo mama savo pinigų uždirbimo būdo bandė mokyti, bet atsisakė, nesinori ant kelių uždarbiauti ir žiemą ir vasarą, kad bajori išlaikyt. :/// 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu? Negynė žmonės dar nepasimokė.. Kelinta karta jau šabalis kūrė projekta per fucking pusė metų? 5-6? O paskui forume temos - Šabalys manę apipiso, tai aš nesuprantu ko jūs ten vpš einat jeigu paskui verskit kad jūs likote apgauti..


 


O tau Šabali noriu pasakyt kad nestumk ant tėvų nes tik taip parodai savo dar žemesnį lygį negu dabar esi, ir nepisk kitiems proto kad jiems tėvai padėda tame aš nematau nieko blogo jie bent neapgaudineja kitų ką darai tu.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats turiu pinigu ir nereik manes islaikyt, kaip tu sakai. :)

Eik tu geriau projektą susirask rezervui kitą, kai išmes iš vlrg, užteks čia rėkaut tau. :s

 

Aš nesuprantu? Negynė žmonės dar nepasimokė.. Kelinta karta jau šabalis kūrė projekta per fucking pusė metų? 5-6? O paskui forume temos - Šabalys manę apipiso, tai aš nesuprantu ko jūs ten vpš einat jeigu paskui verskit kad jūs likote apgauti..

 

O tau Šabali noriu pasakyt kad nestumk ant tėvų nes tik taip parodai savo dar žemesnį lygį negu dabar esi, ir nepisk kitiems proto kad jiems tėvai padėda tame aš nematau nieko blogo jie bent neapgaudineja kitų ką darai tu.

 

Eik kunigui patarnauk, žmogau be nuodėmių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...