Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kiek pasižiūri forume,tai kaip diena - taip naujas savininkas atsiranda.. Nežinau ar tai į naudą projektui,jeigu taip savininkai keičiasi ?

pats pagrindinis is savininku iesko kuo didesnes naudos, kad zaistu daug zaideju pas ji, matosi, kad tas savininkas nebepritraukia zaideju, iesko kito, kuris pritrauktu daug zaideju, visokius tokius, kaip nuluptus zinau, senas bajeris ( jeigu taip galima pavadint ) :)

✉ Email; [email protected]

 

Apgavimas čia geresnis būdas suktis gyvenime? Nejuokauk...

 

 

Na žmogus prisiduria gana neblogai, o jūs čia verkiat.. Žinoma, apgaudinėti negalima ir pats to niekam nerekomenduoju daryti, bet nereikia čia kai jums verkti kelis metus dėl jo. Daugelis ir iš pavydo čia zyzia, pavyzdžiui paimkime jo projektus. Vos editinta modifikacija, tačiau aplenkia tuos projektus, kurie kūrėsi mėnesių mėnesius. Toks gyvenimas, užteks čia verkšlent, kas kaip moka tas taip ir gyvena. 

(redaguota)

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

Tai darė Karolis'H manau pažysti.

Redaguota , nario BrainAxe

GG :D Projektas parduodamas :D

"Laba ryta. Visų norėčiau atsiprašyti bet sampui laiko skirti tikrai negaliu. Nuo pirmadienio einu į naują darbą, kuriame dirbsiu nuo 10-22h taigi visiškai nėra nei laiko nei noro apsiimti sampu. Man 21 metai, reikia į viską rimtai pradėti žiūrėt, o ne pro pirštus ir į žaidimą. Galu galia prasideda vasara, būkite su draugais, o ne sėdėkit ir pūkit prie kompo! Sėkmės, ačiū visiems kurie buvo su manim nuo 2012 metų.
 

Visas projektas parduodamas už simbolinę kainą

Norintys pirkti susisiekite kontaktais (skype) defoxlt

 

P.S galima atsiskaityti ir CS:GO gift'ais!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...