Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TKG.LT - Tikras Kaimelių Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

19 valanda premijos. Užsukit samp.tkg.lt

 

Jau aiškus šitas projektas :D Reklamina, ir poto visi nariai gryš atgal ^^

DEMĖSIO:

 

SABALYS atemą jūsų duomenų bazės slaptažodžius ir naudoja reklamai, sabalys priduotas į vpsnet. Ir jo serveris bus įtrauktas į juodąjį sąraša.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaičius daugumos jūsų komentarus juokas ima. Žmonės, pradėkit į gyvenimą žiūrėti truputį kitaip. Šio žmogaus projektuose žaidžia daug daugiau žmonių, nei jūsų projektose. Nors ir belekokie ten medžiai susirenka, bet vistiek susirenka ir tai neša jam pelna. Ir galvojat, jog jis jus apgavo ar ten koks medis pareklamino ir jo projektas žlugs? Baikit juokus. Jūsų nuomonė ir " supergames reputacija " jam visiškai yra neįdomi, bei dėja jis daug geriau prasisuka gyvenime, nei daugelis iš jūsų/mūsų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pasiskaičius daugumos jūsų komentarus juokas ima. Žmonės, pradėkit į gyvenimą žiūrėti truputį kitaip. Šio žmogaus projektuose žaidžia daug daugiau žmonių, nei jūsų projektose. Nors ir belekokie ten medžiai susirenka, bet vistiek susirenka ir tai neša jam pelna. Ir galvojat, jog jis jus apgavo ar ten koks medis pareklamino ir jo projektas žlugs? Baikit juokus. Jūsų nuomonė ir " supergames reputacija " jam visiškai yra neįdomi, bei dėja jis daug geriau prasisuka gyvenime, nei daugelis iš jūsų/mūsų. 

Tru stori :D Jie iki šiol nesuprato, kad aš tik jokiuos iš jų :D O jie man pinigus moka nabagai :D

Redaguota , nario L.Sabas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tru stori :D Jie iki šiol nesuprato, kad aš tik jokiuos iš jų :D O jie man pinigus moka nabagai :D

 

Neikart neleidau ant tavo smegenų pinigų :D Nes tu iš savgo medis ir medžiu likai :D Ateina vaikai, ir vėl išeina, uždarai, po kelių menėsiu ateini vėl atidarai, vėl susirenka šiti maurai ir vėl lošia :D Aš irgi sukuręs belekokį servą surinkčiau 20žaidėjų ir tie 20 žaidėjų pakviestu iki 80. Ateitį galėsi jau nebeišdabiauti.

 

O dėl "žlugimo" pamatysi ką surengiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neikart neleidau ant tavo smegenų pinigų :D Nes tu iš savgo medis ir medžiu likai :D Ateina vaikai, ir vėl išeina, uždarai, po kelių menėsiu ateini vėl atidarai, vėl susirenka šiti maurai ir vėl lošia :D Aš irgi sukuręs belekokį servą surinkčiau 20žaidėjų ir tie 20 žaidėjų pakviestu iki 80. Ateitį galėsi jau nebeišdabiauti.

 

O dėl "žlugimo" pamatysi ką surengiau :D

Ok, sensėjau. Gud lak. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tipo atmaujinimas? Nu šudserverio tai jo :D.

 

Sėkmės Žlungant :))))

69bed56414f28aee1cfcb90d8fb14d35337.jpg

Spidometras ir tas platintas, Lietuvišku raidžiu neskaito serveris :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiskaičius daugumos jūsų komentarus juokas ima. Žmonės, pradėkit į gyvenimą žiūrėti truputį kitaip. Šio žmogaus projektuose žaidžia daug daugiau žmonių, nei jūsų projektose. Nors ir belekokie ten medžiai susirenka, bet vistiek susirenka ir tai neša jam pelna. Ir galvojat, jog jis jus apgavo ar ten koks medis pareklamino ir jo projektas žlugs? Baikit juokus. Jūsų nuomonė ir " supergames reputacija " jam visiškai yra neįdomi, bei dėja jis daug geriau prasisuka gyvenime, nei daugelis iš jūsų/mūsų. 

Apgavimas čia geresnis būdas suktis gyvenime? Nejuokauk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tipo atmaujinimas? Nu šudserverio tai jo :D.

 

Spidometras ir tas platintas, Lietuvišku raidžiu neskaito serveris :D

 

Spidometras pirktas iš CDemo, apie kokį dar platinimą kalbi? :D Lietuviškų raidžių? Dar vienas nusišnekėjimas :D Čia jau kalba reik nusistatyt lietuvišką. :D

 

[15:34:06] coDemo: as ji pasidariau ir jis man buvo graziausiai isejas tuo metu, jo tikrai niekas neturi 
[15:34:13] coDemo: kas taip sake, kad platintas?
[15:34:48] coDemo: neesu nei vieno savo darbo paplatines, apart include sukurto
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tipo atmaujinimas? Nu šudserverio tai jo :D.

 

Spidometras ir tas platintas, Lietuvišku raidžiu neskaito serveris :D

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

Redaguota , nario coDemo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tipo atmaujinimas? Nu šudserverio tai jo :D.

Spidometras ir tas platintas, Lietuvišku raidžiu neskaito serveris :D

Apie tavo ta "BroadWay" ( ne reklamą ), dar baisiau negu "Tkg" ( ne reklamą )

P.S. Sėkmės su projektu :)

Nepavesk Lukai ;)

 

....

Redaguota , nario `Galloway
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk, jie iš manęs pirko šitą spidometrą ir tu sakai, kad jis platintas? NEI VIENO savo spidometro, ar sistemos neesu platinęs, dar sugebi stumti ant žmonių, kurie kažką kuria, leidžia pinigus, bando bent kažką sukurti, o tu iškarto sakai, jog šūdservio atnaujinimai.. Taip ir įgyjima patirtis kuriant, darant, bandant, perkant ir pnš, jis jau daugiau už tave pasiekęs, nes turi noro dirbti ;)

 

 

Tavo broadway.lt yra pats šūdservis, bando kopijuoti mano idėjas, tačiau nesėkmingai ^^

 

Mano darbas (blogos kokybės, nes nuotrauka iš vaizdo įrašo):

Y9UQLBI.png

 

Tavo Darbas:

7rSTvtj.png

mhm, labai esu nustebes, kad neapgavo jis taves :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...