Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TKG.LT - Tikras Kaimelių Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jai sulauksit starto bus okay, bet nemanau aš kad sulauksit, sėkmės.

Aš irgi nemanau kad broadway žlugusiu projektu sulauksite starto bei su dizu kuris paplatintas..

 

Apie vLRG:

 

Irgi žlugsit anyway. Neišbusit ilgai.

 

Tkg.lt :

 

Irgi žlugsit..

 

Šiais laikais nei vieno rimto projekto nematau gal tai reiškia kad žlugo sampas? Nebent ir sargas, lmg las-venturas, yra rimti projektai kur bent lošia žmonių.

 

O pagal mane kur gali patirti kaip tikra gyvenimą, tai butu lsgyvenimas.lt

Redaguota , nario #Elišhas!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi nemanau kad broadway žlugusiu projektu sulauksite starto bei su dizu kuris paplatintas..

 

Apie vLRG:

 

Irgi žlugsit anyway. Neišbusit ilgai.

 

Tkg.lt :

 

Irgi žlugsit..

 

Šiais laikais nei vieno rimto projekto nematau gal tai reiškia kad žlugo sampas? Nebent ir sargas, lmg las-venturas, yra rimti projektai kur bent lošia žmonių.

 

O pagal mane kur gali patirti kaip tikra gyvenimą, tai butu lsgyvenimas.lt

O musu protinguolis pasireiske, kuris viska zino ar nebusi tu ziniuonis, koks ? Jeigu noreciau dar surasciau, kai rasei del pareigu man i vlrg, o dabar sakai, jog zlugs.. Kokie idomus tie zmones

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi nemanau kad broadway žlugusiu projektu sulauksite starto bei su dizu kuris paplatintas..

 

Apie vLRG:

 

Irgi žlugsit anyway. Neišbusit ilgai.

 

Tkg.lt :

 

Irgi žlugsit..

 

Šiais laikais nei vieno rimto projekto nematau gal tai reiškia kad žlugo sampas? Nebent ir sargas, lmg las-venturas, yra rimti projektai kur bent lošia žmonių.

 

O pagal mane kur gali patirti kaip tikra gyvenimą, tai butu lsgyvenimas.lt

Juokingiausia, tai, kad tu prieš kelias savaites ant parašo buvai užsidėjęs vlrg :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idomu kuom zmones patikes, tavim ar kitais 20 kurie sako nepatikimas. Nebent esi tas rudnosiukas.

Įdomu kodėl tu toks protiškai neįgalus žmogus? Niekam neįdomi ta tavo nuomonė, baik čia vaidentis, eik projektą susirask, nes projektus keiti kaip kojines, iš vieno išmeta, eini kitur - ir taip pasaka be galo. Pats nieko nemoki sukurti, tai nyk iš temos, nes tikrai įdomus esi tik tarp savo amžiaus vaikų, kurie iš tėvelių pinigų perka saldainius. Laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SERVERIO STARTAS BALANDŽIO 1 DIENĄ - 20:00 VALANDĄ LIETUVOS LAIKU

 

Nauja dizaino išvaizda.

baam su balandžio pirmąja.

 

Įdomu kodėl tu toks protiškai neįgalus žmogus? Niekam neįdomi ta tavo nuomonė, baik čia vaidentis, eik projektą susirask, nes projektus keiti kaip kojines, iš vieno išmeta, eini kitur - ir taip pasaka be galo. Pats nieko nemoki sukurti, tai nyk iš temos, nes tikrai įdomus esi tik tarp savo amžiaus vaikų, kurie iš tėvelių pinigų perka saldainius. Laisvas.

Tu man papasakok savo stebuklingą vaikų traukimo galią. Kaip tu juos pritrauki? Savo išpuvusiu veidu ir sugadinta reputacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi nemanau kad broadway žlugusiu projektu sulauksite starto bei su dizu kuris paplatintas..

 

Apie vLRG:

 

Irgi žlugsit anyway. Neišbusit ilgai.

 

Tkg.lt :

 

Irgi žlugsit..

 

Šiais laikais nei vieno rimto projekto nematau gal tai reiškia kad žlugo sampas? Nebent ir sargas, lmg las-venturas, yra rimti projektai kur bent lošia žmonių.

 

O pagal mane kur gali patirti kaip tikra gyvenimą, tai butu lsgyvenimas.lt

Tu juokingas lmg/sarg iš viso gyvuoją ,nes ten vaikai sėdi dauguma rimtų jau išsilakstė ,o kas liko sėdi lsg arba gs dar truputi lv...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balandžio pirma? Srsly? Melagiu diena totali. Tinka tokiam. Fake rekordas cj bus starto pasiektas. Na, ką galiu pasakyti, išsireklamavot per kitus projektus. Išvedėt žaidėjus iš kitų smulkesnių projektu. Nusivils, kai prasidės jūsų tos atmaskės apie serveri ir jo populiaruma, bei pažadai kuriuos sau iškėlėte, išnyks po savaitės. GG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balandžio pirma? Srsly? Melagiu diena totali. Tinka tokiam. Fake rekordas cj bus starto pasiektas. Na, ką galiu pasakyti, išsireklamavot per kitus projektus. Išvedėt žaidėjus iš kitų smulkesnių projektu. Nusivils, kai prasidės jūsų tos atmaskės apie serveri ir jo populiaruma, bei pažadai kuriuos sau iškėlėte, išnyks po savaitės. GG

Taip, Balandžio pirmąją startas. GG tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...