Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iki ~€300+


Donathas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Taigi pastebėjau, kad telefonai labai greitai tobulėja, o tokiu atveju - mano telefonas labai sparčiai senėja ir atsilieka nuo naujovių. Todėl ant rudenio/vasaros pabaigos nusprendžiau nusipirkti nauja telefoną, nes su senu jau nieko gero labai ir nenuveikiu ir jam pačiam jau virš dviejų metų.

 

Norėčiau, kad pasiūlytumėte variantus kokie šiuo metu man išeitų už maždaug €300 (gali būti ir šiek tiek daugiau, jei apsimoka).

 

Telefonus siūlykit iš e. parduotuvių, beje norėčiau, kad siūlytumėte kažką iš SAMSUNG ar LG.

P. S: žinau, kad iki rudens atsiras kitų telefonų, bet dabar norėčiau pasižiūrėti kas gero išeitų dabar.

 

Telefonas labiausiai bus naudojamas žaidimams. (Nesiūlykit planšečių, nes jau turiu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Huawei p8 lite neblogas

 

Huawei nepatinka, galit net nesiūlyti.

 

 

kol ta vasaros pabaiga ateis atsiras ir nauju telefonu dar kiek o kiti atpigs tai nemanau kad dabar jau reiketu tau zetis kas iseitu gero..

 

Taigi jau rašiau, kad per tą laiką atsiras geresnių, bet norisi pasižiūrėt kas dabar išeitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori, gali pataupyt dar 140 eurų ir pasiimt S6 32GB.


 


http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/samsung_smg920f_galaxy_s6_32gb_black


 


Arba gali dar 85 eurus pataupyt ir pasiimt iPhone 5S 16GB


 


http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/apple_iphone_5s_16gb_space_grey


 


O jei taupyt daug nenori tai Z3


 


http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/sony_d5803_xperia_z3_compact_black


 


Irgi nėra naujas bet pagal spec'us dar vis high-end.


 


Jei šie variantai netenkina tai kai siūlė STEAM žaidimai LG Nexus 5X geras variantas.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai siūlyčiau iš Sony telefonų. Truputi pasitaupytum ir išeitu Sony Xperia Z2 arba Sony Xperia Z3. Pas šiuos telefonus didžiausias minusas - stiklinė nugarėlė, gali gan greitai sudužti, tad iškart nusipirkus telefoną reikėtu nusipirkti įdėklą.   

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai siūlyčiau iš Sony telefonų. Truputi pasitaupytum ir išeitu Sony Xperia Z2 arba Sony Xperia Z3. Pas šiuos telefonus didžiausias minusas - stiklinė nugarėlė, gali gan greitai sudužti, tad iškart nusipirkus telefoną reikėtu ir nusipirkti įdėklą.   

Z2 šiaip aš rekomenduočiau ten kiek žinau šonai kiek tvirtesnį tai ant šono nukritęs telefonas ne taip greit duž kaip mano Z3..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Z2 šiaip aš rekomenduočiau ten kiek žinau šonai kiek tvirtesnį tai ant šono nukritęs telefonas ne taip greit duž kaip mano Z3..

 

Apskritai Z2 yra daug tvirtesnis telefonas nei Z3 (palei atsiliepimus sprendžiu) ir apskritai tarp šių modelių mažas skirtumas. Dar geriausiai būtų prie to pačio nusipirkti apsauginį grūdintą stiklą. 

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...