Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iki ~€300+


Donathas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas. Gan geras telefonas tiek savo parametrais tiek kaina - Samsung galaxy grand prime. Pagal telefono specifikaciją tikrai kaina gera. Pavyzdžiui - http://www.balticmobiles.lt/preke/samsung-g530h-galaxy-grand-prime-lte-dual-sim. Gali nusipirkt pigesnį variantą http://pigu.lt/foto_gsm_mp3/mobilieji_telefonai/telefonas_samsung_galaxy_grand_prime_ve_g531_pilka?id=5825288 . Pats tokį turiu , dauguma žaidimų eina normaliai , keletas buvo pastriginėja. Telefono sparta tikrai gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas. Gan geras telefonas tiek savo parametrais tiek kaina - Samsung galaxy grand prime. Pagal telefono specifikaciją tikrai kaina gera. Pavyzdžiui - http://www.balticmobiles.lt/preke/samsung-g530h-galaxy-grand-prime-lte-dual-sim. Gali nusipirkt pigesnį variantą - http://pigu.lt/foto_gsm_mp3/mobilieji_telefonai/telefonas_samsung_galaxy_grand_prime_ve_g531_pilka?id=5825288 . Pats tokį turiu , dauguma žaidimų eina normaliai , keletas buvo pastriginėja. Telefono sparta tikrai gera.

gal tu geriau nenusisnekek. Lg g flex 2 paziurek geriau

http://www.rde.lt/products/lt/388/34133/sort/1/filter/0_0_0_0/H955-G-Flex-2-titan-silver-telefonas.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori naujo telefono, dėl to kad jie tobulėja imk Asus zenfone 2 su 4gb, tie 4gb dar kokius metus, o gal 2 bus kaip standartas(kaip šiuo metu 2GB telefonai). Pats už tokią sumą ruošiuosi pirkti telefoną ir žiūriu į didesnio ekrano telefonu tai rinkausi iš LG G3 ir LG G Flex 2 pasidomėjęs nusprendžiau imti LG G Flex 2, nors ekrano rezoliucija specifikacijose nurodoma prastesnė, tačiau žmonių nuomone LG G Flex 2 ekrano raiška geresnė. Žinoma Sony telefonai taip pat geri, bet asmeniškai aš žiūriu į kiek didesnius telefonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori naujo telefono, dėl to kad jie tobulėja imk Asus zenfone 2 su 4gb, tie 4gb dar kokius metus, o gal 2 bus kaip standartas(kaip šiuo metu 2GB telefonai). Pats už tokią sumą ruošiuosi pirkti telefoną ir žiūriu į didesnio ekrano telefonu tai rinkausi iš LG G3 ir LG G Flex 2 pasidomėjęs nusprendžiau imti LG G Flex 2, nors ekrano rezoliucija specifikacijose nurodoma prastesnė, tačiau žmonių nuomone LG G Flex 2 ekrano raiška geresnė. Žinoma Sony telefonai taip pat geri, bet asmeniškai aš žiūriu į kiek didesnius telefonus.

5.1 daug dar maža? Omg žmogau tau gal planšetafono reikia o ne telefono? (Kalbu apie Sony).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori naujo telefono, dėl to kad jie tobulėja imk Asus zenfone 2 su 4gb, tie 4gb dar kokius metus, o gal 2 bus kaip standartas(kaip šiuo metu 2GB telefonai). Pats už tokią sumą ruošiuosi pirkti telefoną ir žiūriu į didesnio ekrano telefonu tai rinkausi iš LG G3 ir LG G Flex 2 pasidomėjęs nusprendžiau imti LG G Flex 2, nors ekrano rezoliucija specifikacijose nurodoma prastesnė, tačiau žmonių nuomone LG G Flex 2 ekrano raiška geresnė. Žinoma Sony telefonai taip pat geri, bet asmeniškai aš žiūriu į kiek didesnius telefonus.

neverta pirkt asus zenfone 2, jeigu gali lg g flex 2 dar pigiau pasiimt.

O tu turi ta telefona, kaip pats ji vertini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

5.1 daug dar maža? Omg žmogau tau gal planšetafono reikia o ne telefono? (Kalbu apie Sony).

 

Nu aš tiesiog savo kompiuterio neturiu, būnu prie tėvų, 30min per dieną, o prie telefono praleidžiu daugiau laiko - naršau internete, žaidžiu žaidimus, klausau muziką, gal dar filmus pradėsiu žiūrėt, 5.5 colio nėra daug, draugas turi LG G3 tai man rankose gana gerai laikosi. O klasiokas turi Sony (kažkokį) Ultra nu įstrižainė 6.44 colio man atrodo tai tas tikrai perdidelis.

 

neverta pirkt asus zenfone 2, jeigu gali lg g flex 2 dar pigiau pasiimt.

O tu turi ta telefona, kaip pats ji vertini?

Ne dar tik ruošiuosi pirkti, manau balandžio mėnesį jau turėsiu jei viskas ok bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš tiesiog savo kompiuterio neturiu, būnu prie tėvų, 30min per dieną, o prie telefono praleidžiu daugiau laiko - naršau internete, žaidžiu žaidimus, klausau muziką, gal dar filmus pradėsiu žiūrėt, 5.5 colio nėra daug, draugas turi LG G3 tai man rankose gana gerai laikosi. O klasiokas turi Sony (kažkokį) Ultra nu įstrižainė 6.44 colio man atrodo tai tas tikrai perdidelis.

 

Ne dar tik ruošiuosi pirkti, manau balandžio mėnesį jau turėsiu jei viskas ok bus.

Pats turiu Z3 ir galiu pasakyti kad jis tikrai pakankamai didelis, aišku žaisti kai kuriuos žaidimus per didelį ekraną tikrai maloniau pats kai kuriuos žaidžiu per Tab 3 8.0 nu bet tai kai 5.5 colio per mažą tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Pats turiu Z3 ir galiu pasakyti kad jis tikrai pakankamai didelis, aišku žaisti kai kuriuos žaidimus per didelį ekraną tikrai maloniau pats kai kuriuos žaidžiu per Tab 3 8.0 nu bet tai kai 5.5 colio per mažą tai..

 

Nelabai suprati ką norėjau pasakyti :D 5.5 colio man kaip tik ir didesnio nereikia, aš žiūriu į didesnius nei Sony telefonai. O į Z3 taip pat bandžiau žiūrėt, jis ir gražus ir geras, bet nei man to fotoaparato reikia, nei to atsparumo vandeniui ir dulkems, tiesiog neleisiu pinigų ten kur nereikia ir pasiimsiu pigesnį variantą G Flex 2. O į Samsungus apskritai net žiūrėt nesinori, nes tiesiog išreklamuoti telefonai, kainos pakankamai didelės ir jau atsibodo tie samsungai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai suprati ką norėjau pasakyti :D 5.5 colio man kaip tik ir didesnio nereikia, aš žiūriu į didesnius nei Sony telefonai. O į Z3 taip pat bandžiau žiūrėt, jis ir gražus ir geras, bet nei man to fotoaparato reikia, nei to atsparumo vandeniui ir dulkems, tiesiog neleisiu pinigų ten kur nereikia ir pasiimsiu pigesnį variantą G Flex 2. O į Samsungus apskritai net žiūrėt nesinori, nes tiesiog išreklamuoti telefonai, kainos pakankamai didelės ir jau atsibodo tie samsungai.

Na Z3 ne vien tik tuom geras bet dar ir mini-žvėriukas. Gaila kad tik ne toks tvirtas kaip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...