Peršokti į turinį

Kaip sužinoti savo kompiuterio modelį?[Paaiškinta kas vyko]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Su Lietuvos policija turint proto galima neblogai pasismagint, o kai tai liečia IT sritį, tai tuo labiau... Tol kol jie neturi tavo kompiuterio, tu gali su juo daryti ką tik nori, taigi, gali susirašyti kokią nors Linux distribuciją (Win iš naujo įrašyt tai nepatarčiau, jei neturi legalios kopijos), kuria jie gali ir nemokėti naudotis. Gali išvis išimti HDD ir sakyt jog tau labai patinka BIOS'ais naudotis ar dar bala žino kokio šlamšto primalt. Anyway, taip kaip yra dabar palikt tai nesiūlau, nes tikiu jog pas tave daug daugiau "nelegalaus" šlamšto, nei vien kažkoks vienas žaidimas. Ir kelis kartus overwritinti visą hardą tuščiais atminties blokais tikrai apsimokėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Lietuvos policija turint proto galima neblogai pasismagint, o kai tai liečia IT sritį, tai tuo labiau... Tol kol jie neturi tavo kompiuterio, tu gali su juo daryti ką tik nori, taigi, gali susirašyti kokią nors Linux distribuciją (Win iš naujo įrašyt tai nepatarčiau, jei neturi legalios kopijos), kuria jie gali ir nemokėti naudotis. Gali išvis išimti HDD ir sakyt jog tau labai patinka BIOS'ais naudotis ar dar bala žino kokio šlamšto primalt. Anyway, taip kaip yra dabar palikt tai nesiūlau, nes tikiu jog pas tave daug daugiau "nelegalaus" šlamšto, nei vien kažkoks vienas žaidimas. Ir kelis kartus overwritinti visą hardą tuščiais atminties blokais tikrai apsimokėtų.

Pritariu. Atsiprašau už netyčinį -REP.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Lietuvos policija turint proto galima neblogai pasismagint, o kai tai liečia IT sritį, tai tuo labiau... Tol kol jie neturi tavo kompiuterio, tu gali su juo daryti ką tik nori, taigi, gali susirašyti kokią nors Linux distribuciją (Win iš naujo įrašyt tai nepatarčiau, jei neturi legalios kopijos), kuria jie gali ir nemokėti naudotis. Gali išvis išimti HDD ir sakyt jog tau labai patinka BIOS'ais naudotis ar dar bala žino kokio šlamšto primalt. Anyway, taip kaip yra dabar palikt tai nesiūlau, nes tikiu jog pas tave daug daugiau "nelegalaus" šlamšto, nei vien kažkoks vienas žaidimas. Ir kelis kartus overwritinti visą hardą tuščiais atminties blokais tikrai apsimokėtų.

Gali numėsti link iš kur ta owerwrite atsisiusti? Nes man jo reikia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Lietuvos policija turint proto galima neblogai pasismagint, o kai tai liečia IT sritį, tai tuo labiau... Tol kol jie neturi tavo kompiuterio, tu gali su juo daryti ką tik nori, taigi, gali susirašyti kokią nors Linux distribuciją (Win iš naujo įrašyt tai nepatarčiau, jei neturi legalios kopijos), kuria jie gali ir nemokėti naudotis. Gali išvis išimti HDD ir sakyt jog tau labai patinka BIOS'ais naudotis ar dar bala žino kokio šlamšto primalt. Anyway, taip kaip yra dabar palikt tai nesiūlau, nes tikiu jog pas tave daug daugiau "nelegalaus" šlamšto, nei vien kažkoks vienas žaidimas. Ir kelis kartus overwritinti visą hardą tuščiais atminties blokais tikrai apsimokėtų.

Nieko blogo nebus, gyvenu mažas miestelį, tas tyrėjas kuris mane apklausinės pirmą kartą turi tokią bylą. Beto, jei pasiėmia kompiuterį, jiems giliai *Myliu SuperGames.lt* ar ras kitokių piratinių žaidimų, jie ieško tiktais vieno, jeigu nori mane apkaltinti tų žaidimų piratavimu, tą prašymą turės pildyti pati žaidimų kompanija. Tai jie negali prirašyti daugiau baudų man. Beto, pasigooglinau visas lenku kompiuterinių žaidimų kompanijas ir jų žaidimus. Nei vieną iš jų aš esu žaidęs, tai manau kad viskas bus ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai hardą pasikeisk, ipą jai galimybę yra, ir nieko nebus, ir dar galėsi proto paknist mentam kad kabinėjas

Čia jau yra įkalčių naikinimas. Nesinori dar daugiau prisidirbti ;)

 

Nu tai nuvykau į policijos nuovadą. Viskas vyko kaip ir gerai, tyrėjas buvo malonus, suskėlė karts nuo karto bairį. Viską ką aš supratau yra tai kad gavau pareiškimą nuo kompanijos "PlayWay" dėl žaidimo "Car mechanic simulator 2015" nupiratuotos versijos atsisiuntimos. Paaiškinau tyrėjui kad aš to žaidimo nei matęs, nei girdėjęs esu(Kas yra tiesa). Kadangi jis pirmą kartą yra prie tokios bylos, nieko nežinojo ką daryti tai nutarėm nutraukti byla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau yra įkalčių naikinimas. Nesinori dar daugiau prisidirbti ;)

 

Nu tai nuvykau į policijos nuovadą. Viskas vyko kaip ir gerai, tyrėjas buvo malonus, suskėlė karts nuo karto bairį. Viską ką aš supratau yra tai kad gavau pareiškimą nuo kompanijos "PlayWay" dėl žaidimo "Car mechanic simulator 2015" nupiratuotos versijos atsisiuntimos. Paaiškinau tyrėjui kad aš to žaidimo nei matęs, nei girdėjęs esu(Kas yra tiesa). Kadangi jis pirmą kartą yra prie tokios bylos, nieko nežinojo ką daryti tai nutarėm nutraukti byla.

Įdomiai čia tau :D Aš žaidžiau piratinta Car Mechanic Simulator 2015 ir nieko man nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau yra įkalčių naikinimas. Nesinori dar daugiau prisidirbti ;)

 

Nu tai nuvykau į policijos nuovadą. Viskas vyko kaip ir gerai, tyrėjas buvo malonus, suskėlė karts nuo karto bairį. Viską ką aš supratau yra tai kad gavau pareiškimą nuo kompanijos "PlayWay" dėl žaidimo "Car mechanic simulator 2015" nupiratuotos versijos atsisiuntimos. Paaiškinau tyrėjui kad aš to žaidimo nei matęs, nei girdėjęs esu(Kas yra tiesa). Kadangi jis pirmą kartą yra prie tokios bylos, nieko nežinojo ką daryti tai nutarėm nutraukti byla.

Blogiausia yra ne tai, kad kaltina už piratinius žaidimus, o tai, kad kaltina neteisingai, ir per jų klaidas bet kam gali kilti rūpesčių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokį dar kompiuterio modelį.. ką tu čia iš viso skiedį :D Lietuvoje dar įstatymo nėra dėl to piratavimo, atsigauk. Aš domiuosi tais dalykais. Jei padarytų įstatymą, tai senai nebematytume torrent tinklapių, visur blockus uždėtų patys interneto tiekėjai, beto baudos butų tokios, kad patys žmones neturėtų minties kurti tų torrent tinklapių... Šiuo atveju gali pasiūsti toli tą tyrėją savo. O jei labiau prisipis eik pas teisininkus tai gal dar šaibų ištrauksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokį dar kompiuterio modelį.. ką tu čia iš viso skiedį :D Lietuvoje dar įstatymo nėra dėl to piratavimo, atsigauk. Aš domiuosi tais dalykais. Jei padarytų įstatymą, tai senai nebematytume torrent tinklapių, visur blockus uždėtų patys interneto tiekėjai, beto baudos butų tokios, kad patys žmones neturėtų minties kurti tų torrent tinklapių... Šiuo atveju gali pasiūsti toli tą tyrėją savo. O jei labiau prisipis eik pas teisininkus tai gal dar šaibų ištrauksi.

Kompiuterio modelis, kaip acer ar asus, bet pasirodo jie neturėjo informacijos apie kompiuterį. Lietuvoje tavo žiniai yra įstatymas "autoriaus teisės". Pasiskaityk. Kompanijoms visai *Myliu SuperGames.lt* kas platina tuos žaidimus, jie nori gauti daugiau pinigų, dėl to kaltina siuntėjus. Varke ant limono.

 

 

Idomu is kur butent jis siuntesi? Kad zinot per kur mazdaug jie tai aptinka..

Šeip gan lengva yra sužinoti kas seedina žaidimus, tesiog per torrent reikia kažką padaryti ir matysi visų seederiu IP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...