Peršokti į turinį

Kaip sužinoti savo kompiuterio modelį?[Paaiškinta kas vyko]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na ok, turiu bšk problemu su policija, ir kai nuvarysiu ten, pasakys iš kurio kompiuterio yra padarytas vienas dalykas. Bet kiek žinau jie pasakyk modelį kompiuterio, o pas mane tai buildas, nežinau kaip sužinoti koks mano modelis yra. Tai kaip sužinoti?

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Nu kažkaip keistai skamba. Aš visad siunčiuosi piratinius žaidimus kiek metų, bet policija dėl šito dar neprisipiso :D

 

Taip nutiko, kažkokiais hujovais budais sužinojo. Galėjau tą savo laime pakliūti policijai panaudoti ant bilieto...

 

Taprasme dezes modeli?

P.S

Placiau gal pasidalinsi kaip ir kas buvo? Is kur siuntiesi?

https://www.supergames.lt/topic/258207-bauda-u%C5%BE-nelegali%C5%B3-%C5%BEaidim%C5%B3-siuntimasi-%C4%AFmanoma/

 

Taip, norėčiau sužinoti dėžės modelį

http://imgur.com/6UkJRwi

Ne tas kompas, bet vistiek nieko nerodo.

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

What? Ar tu isitikines kad ten tikrai policininkai buvo, o ne aferistai?

Ateme PC del piratavimo.. tu gal piratinius zaidimus pardavinejai? 

Taip, tai buvo tikri policininkai, reikėjo pasirodyti tam tikrame kabinete mano miesto policijos nuovadoi. Manau kad tu kašką sumaišei, mano kompo dar neatemė, tik manau kad jie turės tai padaryti tam kad įsitikintu ar tikrai neturėjau tam tikro žaidimo. Piratinių žaidimų nepardavinėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, tai buvo tikri policininkai, reikėjo pasirodyti tam tikrame kabinete mano miesto policijos nuovadoi. Manau kad tu kašką sumaišei, mano kompo dar neatemė, tik manau kad jie turės tai padaryti tam kad įsitikintu ar tikrai neturėjau tam tikro žaidimo. Piratinių žaidimų nepardavinėjau.

Tada dar didziausia nesamone, kompo dar neateme, o jau sako kad turi piratiniu zaidimu. :D Perinstaliuoji sau Windows'us, ir tu piratiniu zaidimu nei kvapo.. :D Isvis nieko cia nesuprantu.. 

Zdz, labai idomu butu isgirst istorijos tesini. Kai paims kompa, patikrins, butinai parasyk cia. Ka dare? Ka sake.. ziauriai idomu suzinot kas kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tada dar didziausia nesamone, kompo dar neateme, o jau sako kad turi piratiniu zaidimu. :D Perinstaliuoji sau Windows'us, ir tu piratiniu zaidimu nei kvapo.. :D Isvis nieko cia nesuprantu.. 

Zdz, labai idomu butu isgirst istorijos tesini. Kai paims kompa, patikrins, butinai parasyk cia. Ka dare? Ka sake.. ziauriai idomu suzinot kas kaip.

Būtinai parašysiu kas nutiko. Norėčiau pasakyti kad kai perinstaliuoji windowsus, žaidimai neišsitrina, jie laukia kada bus perrašyti kito failo. Tuos ištrintus failus lengva aptikti ir susigražinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtinai parašysiu kas nutiko. Norėčiau pasakyti kad kai perinstaliuoji windowsus, žaidimai neišsitrina, jie laukia kada bus perrašyti kito failo. Tuos ištrintus failus lengva aptikti ir susigražinti.

Kaip ir minėjau anksčiau, gali su tam tikra programine įranga sunaikinti failus be sugrąžinimo galimybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...