Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas is pirmuju SAMP tematikos dizainu


EK'ON

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dizainas tai tikrai tragiškas. Net su wordpress gali per pora valandų gražesnį padaryti. Geriau eik kopijuoti kitų dizainų, o kai jau pramoksi piešti įvairias detales, galėsi bandyti piešti kažką savo.

 

 

Per daug gini jį gal po padu jo sėdi ? Nes atrodai kaip papistas eisves meškiukas

Asmeniškai aš pats sutinku su Eisvet mintimis, nes jos turi logikos, o dabartiniams dizaineriams jos trūksta. Tuo labiau gerbiu jį už atliktus darbus neatsižvelgiant į jo charakterį.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas tai tikrai tragiškas. Net su wordpress gali per pora valandų gražesnį padaryti. Geriau eik kopijuoti kitų dizainų, o kai jau pramoksi piešti įvairias detales, galėsi bandyti piešti kažką savo.

 

 

Asmeniškai aš pats sutinku su Eisvet mintimis, nes jos turi logikos, o dabartiniams dizaineriams jos trūksta. Tuo labiau gerbiu jį už atliktus darbus neatsižvelgiant į jo charakterį.

Niekas jo darbų ir nekritikuoja jie ir man patinka bet tas jo charakteris tai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per daug gini jį gal po padu jo sėdi ? Nes atrodai kaip papistas eisves meškiukas

 

Manes niekas negina, nejaugi minciu pritruko, kad dar ir " Nardyma " meginsi itart, as maniau tokie isireiskimai pasiliko tarp samp ribu, bet matau jus ir kitose erdvese toki suda rasynejat, graudu skaityt, pasidomek kas yra bendravimas. 

 

 

Niekas jo darbų ir nekritikuoja jie ir man patinka bet tas jo charakteris tai..

 

Kritikuot gali tik tie, kas tame turi supratima.

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainas tai tikrai tragiškas. Net su wordpress gali per pora valandų gražesnį padaryti. Geriau eik kopijuoti kitų dizainų, o kai jau pramoksi piešti įvairias detales, galėsi bandyti piešti kažką savo.

 

 

Asmeniškai aš pats sutinku su Eisvet mintimis, nes jos turi logikos, o dabartiniams dizaineriams jos trūksta. Tuo labiau gerbiu jį už atliktus darbus neatsižvelgiant į jo charakterį.

Piesk jeigu nori su savo tuo wordpress, as piesiu su PS. :P

Ir dizainu nekopijuosiu. Tussen Takk! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nezinau, kokio jus stebuklo norit paprastam pagrindiniam puslapiui.

'' kai kurie protingi zmones SG'e sake ''   '' Tinklapis skirtas pasidalinti svarbia projekto informacija, jis neturi butu ten hujovas. Jis turi buti paprastas ir tvarkingas. ''  Zinau kad headeris yra medinis, bet ji sukodavus visada galima keisti, buciau dares paprasta headeri bet tam kuri rodziau buvo per mazai jame visko.

Zinau kad bijot jus cia visi konkurencijos ir nenorit kad kas prisidetu prie jusu kompanijos. Piktu comment nenoriu, aciu. :) Cia lygiavimo klaidas veliau sutvarkysiu, ir zinoma headeri.

 

Rakint tema galit.

Redaguota , nario EK'ON
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau, kokio jus stebuklo norit paprastam pagrindiniam puslapiui.

'' kai kurie protingi zmones SG'e sake ''   '' Tinklapis skirtas pasidalinti svarbia projekto informacija, jis neturi butu ten hujovas. Jis turi buti paprastas ir tvarkingas. ''  Zinau kad headeris yra medinis, bet ji sukodavus visada galima keisti, buciau dares paprasta headeri bet tam kuri rodziau buvo per mazai jame visko.

Zinau kad bijot jus cia visi konkurencijos ir nenorit kad kas prisidetu prie jusu kompanijos. Piktu comment nenoriu, aciu. :) Cia lygiavimo klaidas veliau sutvarkysiu, ir zinoma headeri.

 

Rakint tema galit.

Įdomu , kas bijo čia konkurencijos ? Ypač iš tokių kaip tavo dizainų/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau, kokio jus stebuklo norit paprastam pagrindiniam puslapiui.

'' kai kurie protingi zmones SG'e sake ''   '' Tinklapis skirtas pasidalinti svarbia projekto informacija, jis neturi butu ten hujovas. Jis turi buti paprastas ir tvarkingas. ''  Zinau kad headeris yra medinis, bet ji sukodavus visada galima keisti, buciau dares paprasta headeri bet tam kuri rodziau buvo per mazai jame visko.

Zinau kad bijot jus cia visi konkurencijos ir nenorit kad kas prisidetu prie jusu kompanijos. Piktu comment nenoriu, aciu. :) Cia lygiavimo klaidas veliau sutvarkysiu, ir zinoma headeri.

 

Rakint tema galit.

O kam koduoti jei atrodo medinis. Normalus koduotojas pamates toki diza sakytu kad galva prasiplaut eitum.

Pasidalinti informacija tai OKAY bet tai kam dizainas tada jei gali vien teksta sudet ir parasyk cia svarbi info skaitykit krč.

Dizainas tam ir skirtas kad ilustruotu ir trauktu aki buti tinklapyje.

Ir tokio dalyko pries VELIAU jau demonstruojant savo dizaina neturėtu būt. Jeigu pateiki nebaigta produkta tai koks čia produktas.

Mažiau zysk ir nebūk sissy o tiesiog priimk kritika.

Dabar tik gaves jau kritikos nemažai iškart sakai rakint tema ir t.t

Žemas lygis.

Redaguota , nario Yung Lean
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau, kokio jus stebuklo norit paprastam pagrindiniam puslapiui.

'' kai kurie protingi zmones SG'e sake ''   '' Tinklapis skirtas pasidalinti svarbia projekto informacija, jis neturi butu ten hujovas. Jis turi buti paprastas ir tvarkingas. ''  Zinau kad headeris yra medinis, bet ji sukodavus visada galima keisti, buciau dares paprasta headeri bet tam kuri rodziau buvo per mazai jame visko.

Zinau kad bijot jus cia visi konkurencijos ir nenorit kad kas prisidetu prie jusu kompanijos. Piktu comment nenoriu, aciu. :) Cia lygiavimo klaidas veliau sutvarkysiu, ir zinoma headeri.

 

Rakint tema galit.

Nu tu cia vapse visus nuzudei su tokiu komentaru, zodziu jeigu jau turi toki dideli nora piest dizainus tai daryk tai tyliai, neviesink savo darbu, ir bus viskas ok, pataupyk jegas, patobulek ir tada tau joks dizaineris nesilygiuos i konkurentus.

Redaguota , nario Social Vaikų Direktorius
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam koduoti jei atrodo medinis. Normalus koduotojas pamates toki diza sakytu kad galva prasiplaut eitum.

Pasidalinti informacija tai OKAY bet tai kam dizainas tada jei gali vien teksta sudet ir parasyk cia svarbi info skaitykit krč.

Dizainas tam ir skirtas kad ilustruotu ir trauktu aki buti tinklapyje.

Ir tokio dalyko pries VELIAU jau demonstruojant savo dizaina neturėtu būt. Jeigu pateiki nebaigta produkta tai koks čia produktas.

Mažiau zysk ir nebūk sissy o tiesiog priimk kritika.

Dabar tik gaves jau kritikos nemažai iškart sakai rakint tema ir t.t

Žemas lygis.

Nu tai man gerai kad kritikuojat, as ir sutvarkiau tas klaidas. Bet jau nereikia cia man sakyt kad padaryciau viska su paint'u. Man isvis neidomu ka jus ten su tais pain'tais ar wordpress'ais darot. Kritikuoti niekas nedraudzia, tik ant tiek jau.. O tas zmogus irgi nesedes kiauras valandas ir neziures koks grazus dizainas, zinoma nesakau kad isvis reikia atmestinai daryt, bet ir nereikia ant tiek kad jau.. Ir del temos uzrakinimo, pasaket kas negerai. Pakeiciau, kodel iskart jau kritikos bijau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai man gerai kad kritikuojat, as ir sutvarkiau tas klaidas. Bet jau nereikia cia man sakyt kad padaryciau viska su paint'u. Man isvis neidomu ka jus ten su tais pain'tais ar wordpress'ais darot. Kritikuoti niekas nedraudzia, tik ant tiek jau.. O tas zmogus irgi nesedes kiauras valandas ir neziures koks grazus dizainas, zinoma nesakau kad isvis reikia atmestinai daryt, bet ir nereikia ant tiek kad jau.. Ir del temos uzrakinimo, pasaket kas negerai. Pakeiciau, kodel iskart jau kritikos bijau?

Tai jie tau bando iaiskinti jog dizainas yra negrazus.. Ant tiek geros nuomones esi apie savo darba. Idomu Ka tu gero patvarkei jei CIA viska reikia perpiest

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...