Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Apie vLRG.lt ir Zavaską!


rouD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

na tipiniai lietuviai. manau, kad reiktu atrasti ir gyvai pasneket, gal kita kalba atsirastu. uzjauciu labai tave, tikiuos pardavejui karma kuo didziausia atsieis gyvenime, o tau viskas pasislinks i geraja puse. :) sekmes!

 

Žinai, turėjau vaikystės svajonę, nuo kokių 12metų sukurti savo projektą, bet kažkaip nei įgūdžių, nei pinigų neturėjau. Dabar grįžau iš uk užsidirbau kažkiek pinigų ir va kas gavosi. 700eur ate ate

 

Daugiau gyvenime su žaidimais neužsiimsiu :)

  • Teigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai, turėjau vaikystės svajonę, nuo kokių 12metų sukurti savo projektą, bet kažkaip nei įgūdžių, nei pinigų neturėjau. Dabar grįžau iš uk užsidirbau kažkiek pinigų ir va kas gavosi. 700eur ate ate

 

Daugiau gyvenime su žaidimais neužsiimsiu :)

o jeigu i mentine nuejus ir parasius zajava su kuo detaliausiais irodymais? pavedimais ir tt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas užjaučiu tave iš ties, būkime atokesni nuo šių žmonių, stiprybės tau. :)

 

 

Nelinkėkit man stiprybes, juk ne koks žmogus mirė, tiesiog gal ir gaila pinigų, bet jau per vėlu mąstyti kažką ;)

o jeigu i mentine nuejus ir parasius zajava su kuo detaliausiais irodymais? pavedimais ir tt?

 

Negalėsiu įrodyti, kad pirkau projektą, nes ta suka protinga, neperašė ant mano vardo nieko, o aš kaip ir sakiau pirmą kartą samp'e :)

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Visokeriopos sėkmės būsimajam vlrg savininkui, pasistengsiu, kad viskas vyktų sklandžiai per jūsų startą ;)

 

Padėsiu ir aš jiem startuot sėkmingai ;)

 

P.S. Zavasko ir Divito visus duomenis surašyk. (FB, skype, email, banko sask nr, tel nr... Vienu žodžiu viską ką turi)

Redaguota , nario fOmeN
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

700 eurų ?? Jūs juokaujat :D Nepyk, bet ištiesų tokių žmonių reikia dar paieškoti, jog 300 sumokėjai scripteriui, neprašei jokių nuotraukų iš serverio (bent aš taip manau), nesiūlei idėjų serveriui ką turėtų daryti, gražiau sakant nepatestavai jo... APSURDAS, o dėl Mariaus aš nežinau kas čia per protas pas jo, pardavė projektą, bent su sąlygą jog jis ten bus kaip vienas iš administracijos narių, WAAAAT? Tai jis tiek primazins, kad jam dar iš serverio biudžeto (kiek uždirbs serveris) turės mokėti, nes jis juk "Administracijos narys" jam priklauso ALE dalis pelno, žinau aš Marių kaip nuluptą susuko varkes jis gerai čia ir dar suks toliau ir apipisinės tokius kaip jūs.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelinkėkit man stiprybes, juk ne koks žmogus mirė, tiesiog gal ir gaila pinigų, bet jau per vėlu mąstyti kažką ;)

 

Negalėsiu įrodyti, kad pirkau projektą, nes ta suka protinga, neperašė ant mano vardo nieko, o aš kaip ir sakiau pirmą kartą samp'e :)

o pavedimuose banko nurodei kad perki projekta tokiu ir tokiu vardu? ar kazka panasaus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

700 eurų ?? Jūs juokaujat :D Nepyk, bet ištiesų tokių žmonių reikia dar paieškoti, jog 300 sumokėjai scripteriui, neprašei jokių nuotraukų iš serverio (bent aš taip manau), nesiūlei idėjų serveriui ką turėtų daryti, gražiau sakant nepatestavai jo... APSURDAS, o dėl Mariaus aš nežinau kas čia per protas pas jo, pardavė projektą, bent su sąlygą jog jis ten bus kaip vienas iš administracijos narių, WAAAAT? Tai jis tiek primazins, kad jam dar iš serverio biudžeto (kiek uždirbs serveris) turės mokėti, nes jis juk "Administracijos narys" jam priklauso ALE dalis pelno, žinau aš Marių kaip nuluptą susuko varkes jis gerai čia ir dar suks toliau ir apipisinės tokius kaip jūs.

 

Divito man siunte nuotraukas, aš jam siūliau idėjas, jis viską darė, tik poto pasakė, kad nebegali pabaigt ir atsiuntė man šito šūdo gabalą :) 

 

Dėl mariaus, jis prašė 25proc nuo pelno, bet kam kalbėti apie tai, kai jis mane tiesiog išdūrė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip dar Divit0 priėmė į new-life (ne reklamą), stiprybės tau susirasi ateitį Zavaska.

 Neieškosiu aš jo, nes gaučiau nuo jo į galvą ;) tiesiog pasistengsiu, kad jiems daugiau gyvenime nepasisektų ;)

 

o pavedimuose banko nurodei kad perki projekta tokiu ir tokiu vardu? ar kazka panasaus?

Nenurodžiau, plius pavedimai vyko per transfergo, jei žinai

Jomajo, gi ne už du litus kažka pirkai, kad taip atlaidžiai į viska žiūri, ar pinigais gal tuo metu šikai, kad toks patiklumas tokiomis sumomis internetinėje erdvėje?

Kaip ir sakiau, pirmas kartas ir taip, pasitikėjimas, nes su juo bendravau ir planavau viską, atrodė normalus :) O dėl divito bus kita kalba, jis netoli manęs gyvena, viskas bus sutvarkyta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito man siunte nuotraukas, aš jam siūliau idėjas, jis viską darė, tik poto pasakė, kad nebegali pabaigt ir atsiuntė man šito šūdo gabalą :) 

 

Dėl mariaus, jis prašė 25proc nuo pelno, bet kam kalbėti apie tai, kai jis mane tiesiog išdūrė :)

Ir už ką jam tas 25procentai pelno??? Už sėdėjimą namuose ir bled pelės tampyma? MARIAU TU DEBILAS.

O tau stiprybės didžiausios bandyk kažką velt su scripterių rašyk zajava nenuleisk rankų, aš vietoj tavęs tikrai nepasiduočiau, ne vien dėl pinigų, bet labiau dėl sąžinės scripterio ir Mariaus įrodyt, kad apgailėtini yra abudu.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...