Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keisiu GPU


manTT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Autoriaus vietoj duočiau šansą AMD ir imčiau šita http://www.skelbiu.lt/skelbimai/gigabyte-r9-270x-oc-windforce-3x-2gb-gddr5-23036609.htmlkadangi jį galingesnė už GTX 750 Ti.

Man NVidia labiau prie širdies nes ten man kažkaip lengvesni nustatymai ;D

Praktiškai parduosiu savo 2 senas GPU

GT 210

GT 610

Ir tada nusipirksiu naują.

Tai kad žaidimuose nustatymai bus vienodi.. O jeigu kalbi apie overclock tai gali naudoti viena programa - MSI Afterburner ir ant abieju nustatymai tai pat vienodi bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš omeny apie NVidia control panel ir t.t. + ShadowPlay vienintelis recorderis kuris nemuša FPS

Tai kad yra tokie recorderiai kaip Dxtory, OBS, Mirliss Action tiesiog reikia mokėt nustatymus nustatyt ir nenumuš to FPS.. O ir su R9 270X tu išgautum gal 20fps daugiau negu su GTX 750 Ti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...