Peršokti į turinį

Grand Theft Auto 5 - Gtx 970 Asus Strix Crashas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip jus nusisnekat, baisu net klausytis. Kam ta motinine nauja pirkt reikejo? Tipo crashus sutvarkys? Tas crashas yra del softo. Pabandyk directx, driverius perinstaliuot ir turetu veikt. Is tos motinines jokios naudos. Gamyklinis clock ir taip palyginus aukstas. Be naujo ausintuvo nieko daugiau neisspausi. O kad ir uzoverclockinsi iki 4.5Ghz, skirtumo praktiskai nepajusi. Nu gal koks 1 fps ir bus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jus nusisnekat, baisu net klausytis. Kam ta motinine nauja pirkt reikejo? Tipo crashus sutvarkys? Tas crashas yra del softo. Pabandyk directx, driverius perinstaliuot ir turetu veikt. Is tos motinines jokios naudos. Gamyklinis clock ir taip palyginus aukstas. Be naujo ausintuvo nieko daugiau neisspausi. O kad ir uzoverclockinsi iki 4.5Ghz, skirtumo praktiskai nepajusi. Nu gal koks 1 fps ir bus.

Aš ir nemanau kad jo moitininė ir 4.5GHz galėtu išspaust :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jus nusisnekat, baisu net klausytis. Kam ta motinine nauja pirkt reikejo? Tipo crashus sutvarkys? Tas crashas yra del softo. Pabandyk directx, driverius perinstaliuot ir turetu veikt. Is tos motinines jokios naudos. Gamyklinis clock ir taip palyginus aukstas. Be naujo ausintuvo nieko daugiau neisspausi. O kad ir uzoverclockinsi iki 4.5Ghz, skirtumo praktiskai nepajusi. Nu gal koks 1 fps ir bus.

Nieks jam ir nesake jog pakeitus motinine, crash'ai dings. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai pats kaltas, jei ne taip galvoja  :lol:. Aiškiai gi parašė, apie crash'us net neužsiminė:

Cia ne i tema aisku, bet noreciau pasakyt kad su motinine biski prasisoviai.

Procas atrakintas, bet motke nepalaiko OC. Ir vaizduske NVIDIA, bet motke palaiko tik Crossfire (AMD), o ne SLI (nu bet cia ateiciai gal prireiks) 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia taip buna, kai "ekpertas" ateina, perskaito pirma posta ir paskutini.. :D

ne tame esme. Pries rasydamas perskaityk temos pavadinima. Zmogos prase kaip sutvarkyt crashus, o tu siulai jam uzoverclockint procesoriu. Galetum topocentre dirbt ir ikisinet pasenusias dalis. Net is su b85 imanoma uzoverclockint. Bet kam gadint kompiuterio komponentus, jeigu ir taip to procesoriaus clock aukstas. Kad tau butu lengviau suprast sukursiu dialoga. Ateina zmogus i parduotuve:

-turiu tokia viena problemele, zaidimai crashina.

-nezinau, gal pabandyk motinine nauja nusipirkt. draugelis meistru dirba, tai visada motinine pirma pakeicia.

-o kas jeigu nepades?

-tai nauja ausintuva isidek, uzoverclockinsi procesoriu ir zaidimai eis kaip per sviesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne tame esme. Pries rasydamas perskaityk temos pavadinima. Zmogos prase kaip sutvarkyt crashus, o tu siulai jam uzoverclockint procesoriu. Galetum topocentre dirbt ir ikisinet pasenusias dalis. Net is su b85 imanoma uzoverclockint. Bet kam gadint kompiuterio komponentus, jeigu ir taip to procesoriaus clock aukstas. Kad tau butu lengviau suprast sukursiu dialoga. Ateina zmogus i parduotuve:

-turiu tokia viena problemele, zaidimai crashina.

-nezinau, gal pabandyk motinine nauja nusipirkt. draugelis meistru dirba, tai visada motinine pirma pakeicia.

-o kas jeigu nepades?

-tai nauja ausintuva isidek, uzoverclockinsi procesoriu ir zaidimai eis kaip per sviesta.

 

As tau dar karta kartoju meistre :D

Tai pats kaltas, jei ne taip galvoja  :lol:. Aiškiai gi parašė, apie crash'us net neužsiminė:

 

 

Cia ne i tema aisku, bet noreciau pasakyt kad su motinine biski prasisoviai.

Procas atrakintas, bet motke nepalaiko OC. Ir vaizduske NVIDIA, bet motke palaiko tik Crossfire (AMD), o ne SLI (nu bet cia ateiciai gal prireiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pasakė "Vadila" Kad mano motininė nepalaiko OC, o aš kaiptik norėjau šioki tokį oc pasidaryt, tai ir užsisakiau kita motininę o sena pridaviau neesmė ,kad pinigus atgavau. O crashas susitvarkė kaip ištryniau GeForce Experience ir isirašiau normalų naujausia update. Nesu dar toks kvailas,kad pagalvočiau jog motininė sufixins crasha. Svarbu ,kad beveik man nieko nekainavo pridavus sena motininę ir pasiemus nauja su 20eur priemoka.

Redaguota , nario Ch0ky
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakė "Vadila" Kad mano motininė nepalaiko OC, o aš kaiptik norėjau šioki tokį oc pasidaryt, tai ir užsisakiau kita motininę o sena pridaviau neesmė ,kad pinigus atgavau. O crashas susitvarkė kaip ištryniau GeForce Experience ir isirašiau normalų naujausia update. Nesu dar toks kvailas,kad pagalvočiau jog motininė sufixins crasha. Svarbu ,kad beveik man nieko nekainavo pridavus sena motininę ir pasiemus nauja su 20eur priemoka.

Nu va, problemos išspręstos ir visi laimingi! Temą galima rakinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kokioj cia parduotuvej taip lengvai priima naudotas dalis? Kiek esu girdejes tai reik kryziaus kelius nueit, norint grazint.

Bet uz 20 euru tai tikrai apsimokejo pakeist ta motinine

Skyteche, pasakiau , kad man netinka sita ir i kita pakeisti noriu tai sumokejau 19.29 ir man dave nauja neispakuota, o sena visa atdaviau su visa dezute nu vienuzodziu viska ka buvau gaves atfaviau ir pasiemiai nauja

Brolio draugas dirba klaipedos skyteche tai greit jos man ten sutvarke

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...