Peršokti į turinį

Grand Theft Auto 5 - Gtx 970 Asus Strix Crashas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Viskas full stockas , motinine Viskas full stockas. Jokio overclocko nera. 

Detales -

(motinine) Gigabyte B85M D3H

 Intel i5 4690k 3.30Ghz

 Asus Strix OC Gtx 970 

 

 

Cia ne i tema aisku, bet noreciau pasakyt kad su motinine biski prasisoviai.

Procas atrakintas, bet motke nepalaiko OC. Ir vaizduske NVIDIA, bet motke palaiko tik Crossfire (AMD), o ne SLI (nu bet cia ateiciai gal prireiks) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia ne i tema aisku, bet noreciau pasakyt kad su motinine biski prasisoviai.

Procas atrakintas, bet motke nepalaiko OC. Ir vaizduske NVIDIA, bet motke palaiko tik Crossfire (AMD), o ne SLI (nu bet cia ateiciai gal prireiks) 

Vadila buciau dekingas jeigu galetum numesti kita motinine, nusipirksiu turiu uzlikusiu pinigu biudzetas 90 eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadila buciau dekingas jeigu galetum numesti kita motinine, nusipirksiu turiu uzlikusiu pinigu biudzetas 90 eur.

Pasakyk koks korpuso tipas (ATX ar mATX). Taip pat, pasakyk, koks PSU modelis arba jį nufotografuok. Supranti, jei PSU silpnas ir nekokybiškas, už'OC'inus normaliai su nauja motinine i5'is, tą motininę greit palaidosi :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Korpusas - MiniATX

PSU - CM silent pro hybrid 850W[/size]

Ne miniATX, o microATX. PSU tkrai neblogas. Štai motininė ir aušintuvas, tik įsitikink, ar toks aušintuvas tilps: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=MzIxMbCwMrQ2NLA0NTMBMgA%3D Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadila buciau dekingas jeigu galetum numesti kita motinine, nusipirksiu turiu uzlikusiu pinigu biudzetas 90 eur.

Su SLI:

http://www.skytech.lt/z97m-gaming-msi-z97m-gaming-z97-dualddr31600-sata3-raid-hdmi-matx-p-192857.html

http://www.skytech.lt/cw9060007ww-cpu-vandens-ausinimo-sistema-corsair-cooling-h60-p-137807.html

 

Be SLI:

http://www.1a.lt/gigabyte_gaz97mds3h

http://www.skytech.lt/cw9060007ww-cpu-vandens-ausinimo-sistema-corsair-cooling-h60-p-137807.html

 

Bent jau as taip imciau. Ausinimas skysciu, zymiai efektyvesnis ir padoresnis uz oro (tikiuosi i tavo korpusa tilps)

Jei gaila tiek pinigu, gali imt Tautedorus siulytus.

Ir jo, jam tinka ir Mini-ITX ir microATX.

 

P.S. Ech, tik db pamaciau kad biudzetas 90eur. Pamirsk ka cia rasiau.. :D

Redaguota , nario Vadila
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kaip suprantu ,kad 

GIGABYTE GA-Z97M-DS3H  

būtų geriausias variantas? Del coolingo dar šiektiek luktelsiu, vasarai darbo turiu, tai planai bus tik susidėti water/liquid coolinga ir viskas bus ore!

Nu šiaip vietoj tavęs geriau taupyčiau geresnem dėtalem o ne water cooling'ui :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Motherboardą vakar užsisakiau pirmadienį lėksiu atsiimt, o ko man dar reik? Sdd turiu, ramu turiu, coolingo turiu tik veliau imsu water/liquid.

SSD didesnes talpos galėtum pasiimti. O kuriam laikui užtektu ir paprasto radiatoriaus procesoriui ir tada paskui GTX 980 bent įsimeti ir paskui procesorių atsinaujini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

SSD didesnes talpos galėtum pasiimti. O kuriam laikui užtektu ir paprasto radiatoriaus procesoriui ir tada paskui GTX 980 bent įsimeti ir paskui procesorių atsinaujini.

 

GTX 980 žiauriai neapsimokėtų keisti iš GTX 970, geriau antrą GTX 970 pirkti arba laukti, kada išleis naujos "Pascal" architektūros GPU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTX 980 žiauriai neapsimokėtų keisti iš GTX 970, geriau antrą GTX 970 pirkti arba laukti, kada išleis naujos "Pascal" architektūros GPU.

Įdomu kodėl neapsimokėtu?

gtx 980 cia tolimi planai bus, man uztenka ir mano 970 kad dabartinius zaidimus ant high/ultra pazaist :)

Na aišku užtenka jeigu žaidi 1080p bet jeigu kada užsimanysi ten pavyzdžiui nusipirkt ten didesnės rezoliucijos monitorių 1440p ar tai 4K netgi tai gali ir jau nebeužtekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu lygink GPU intesnive games o ne CPU. Tokiuose aišku labai didelio skirtumo nebus.

Parodyk, kurie AAA nereikalauja gero CPU. Mano nurodyti, kaip sakei CPU-Intensive žaidimai, bet jie iš GPU reikalauja ne ką mažiau. O jeigu jau yra linkstama ties High-End komponentų, tai tikrai bus lošiami AAA, o ne Terraria.

Geriausia yra laukti "Pascal" architektūros GPU. Aišku galima dar imti GTX 980Ti arba GTX 970 SLI.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau uztenka 120gb vietos ssd?

Cia gi gaunasi 2/3 AAA zaidimai.

Užtenka, pas mane mainly Gta 5, Arma 3 ir dar keli mažesnės apimties žaidimukai

 

 

Parodyk, kurie AAA nereikalauja gero CPU. Mano nurodyti, kaip sakei CPU-Intensive žaidimai, bet jie iš GPU reikalauja ne ką mažiau. O jeigu jau yra linkstama ties High-End komponentų, tai tikrai bus lošiami AAA, o ne Terraria.

Geriausia yra laukti "Pascal" architektūros GPU. Aišku galima dar imti GTX 980Ti arba GTX 970 SLI.

Dėl SLI žiūrėjau benchmarkus kaikuriuose grajuose net 980ti ir Titan X aplenkia Gtx 970 SLI ir didesnėse rezoliucijose, bet čia tik ateičiai reikėtų man žiūrėt, dabar užtenka ir dabartinio setupo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užtenka, pas mane mainly Gta 5, Arma 3 ir dar keli mažesnės apimties žaidimukai

 

 

Dėl SLI žiūrėjau benchmarkus kaikuriuose grajuose net 980ti ir Titan X aplenkia Gtx 970 SLI ir didesnėse rezoliucijose, bet čia tik ateičiai reikėtų man žiūrėt, dabar užtenka ir dabartinio setupo.

Tai Titan X prastesnis už GTX 980 Ti kiek žinau tai dėl to čia nėra ko stebėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...