Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Toks išdėstymas, mano nuomone, plečia akiratį šiek tiek. Gal nesi žaidęs tam tikrų žaidimų ir net nežinai, kad tokių yra arba kodėl jie gali būti smagūs. Atėjęs į pagrindinį puslapį iš karto gali pamatyti kas įdomaus vyksta žaidimų pasaulyje ir šiaip, kas įdomiausia bendruomenei. Dėl to pagrindiniame puslapyje ir yra tiek daug įvairių temų.

 

O peržiūrint kažkokią specifinę skiltį, gi vos ne tas pats, kas ir šitame forume, tik kad nereikia spausti mygtuko "back" norint nueiti ir paržiūrėti kitą diskusijų skiltį.

 

Nuėjus į temą nereikia scrollinti iki pat galo, kad galėtum parašyti naują atsakymą į tą temą. Nereikia maigyti per puslapius, kad galėtum rasti ieškomą atsakymą. Kas labai naudinga tiems, kurie moka naudotis CTRL+F funkcija kompiuteryje :P

 

Aišku, yra dar kur tobulėt, bet tikrai nėra taip blogai, kaip dauguma sako ir galvoja. Tiesiog reikia priprasti prie tokio dizaino ir išmokti pilnai išnaudoti jo funkcijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man kaip tik dabartinis dizainas patogesnis, gal jis akiai iš pradžiu nekoks nes jūs neprate matyti tokio stiliaus webo, bet jis labai patogos tik man mobilus dizainas nelabai nes reik spaudinėti pastoviai ta keista dalyka kad nueitum į norima skilti, bet reziumi šis dizainas tikrai geras ir ji greit užkraus turintiems labai prasta interneta.. O apie foruma tai jis geras viskas ko reik yra o jei nerasit galit duot pasiūlima ir žiūrėkit jau atsiras ;d ir dar kas man labai patiko jok labai jis aiškus ir lengvai naudojamas bet viena yra didele problema tai AKTYVUMAS ir aš kalbu ne apie administracija o narius... Jei aktyvumas būtu 3-4kartus didesnis tai tektu ten ir apsistoti( ir galbūt ne aš vienas taip daryčiau), bet dabar dar dar nykoka ;) tai tiek šiandien.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes negalim priverst jūsų tiesiog būt aktyvesniais. Viskas priklauso nuo jūsų pačių. Mes kuriam platformą, ją tobulinam ir stengiamės, kad kuo daugiau žmonių apie bendruomenę sužinotų.

 

Tuos, kuriems aktyvumas yra problema, norėčiau paskatinti patiems daugiau prisidėti prie diskusijų. Jeigu visi galvos, kad geriau neiti, nes yra aktyvumo trūkumas, aktyvumo niekada ir nebus.

 

Prie to paties, galvojame kokių čia konkursų padarius, nes žaidimų atiduoti turime begalo daug, bet trūksta įdėjų, ką būtų įdomu daryti jums patiems. Tai jeigu kas turit pasiūlymų - visada prašom juos išsakyti labirinto forume ;)

Redaguota , nario TavoMama
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O galbūt yra LoL gerbėjų? Manai gali nuspėti mačų rezultatus?

 

Atspėk ir laimėk! http://SuperGames.lt/tema/17029-league-of-legends-konkursas-daug-prizu-garso-ir-sviesu


Konkursai tęsiasi! Tik šį kartą papraščiau sudalyvauti ;)

 

https://www.facebook.com/MazeLT-1427608720826778/?fref=nf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Labai jau prastai atrodai, kai lendi ten, kur tavęs niekas nepageidauja, norėdamas per prievarta kažką reklamuoti. Manyčiau tokių veiksmų ir pati tavo reklamuojamo forumo administracija nepalaiko, juk dar ir minėjo, jog iš čia atėjusi publika, praeityje jų visiškai netenkino. Manyčiau visi galime suprasti kodėl... Tad neverta vėl grįžti prie to pačio.

 

Džiugu iš šio forumo naujosios administracijos pusės matyti tolerantiškumą. Tema vis dar neištrinta ir visi joje dalyvavę nariai vis dar neužblokuoti  :nice:.

 

Manau būtų neblogai jei čia diskutuojantys "<kokio velnio tas žodis vis dar uždraustas???> aktyvistai" prisistatytų visiem žinomais slapyvardžiais. Gal aš ne taip suprantu situaciją? "Your mom" labai jau pažįstamai skamba... 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai jau prastai atrodai, kai lendi ten, kur tavęs niekas nepageidauja, norėdamas per prievarta kažką reklamuoti. Manyčiau tokių veiksmų ir pati tavo reklamuojamo forumo administracija nepalaiko, juk dar ir minėjo, jog iš čia atėjusi publika, praeityje jų visiškai netenkino. Manyčiau visi galime suprasti kodėl... Tad neverta vėl grįžti prie to pačio.

 

Džiugu iš šio forumo naujosios administracijos pusės matyti tolerantiškumą. Tema vis dar neištrinta ir visi joje dalyvavę nariai vis dar neužblokuoti  :nice:.

 

Manau būtų neblogai jei čia diskutuojantys "<kokio velnio tas žodis vis dar uždraustas???> aktyvistai" prisistatytų visiem žinomais slapyvardžiais. Gal aš ne taip suprantu situaciją? "Your mom" labai jau pažįstamai skamba... 

Aš tik stengiuos padėt nes man patinka tas forumas. Mačiau kad savininkai sakė kad nenori sg žmoniu bet juk lankomumas gerai. ar aš ne taip supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tik stengiuos padėt nes man patinka tas forumas. Mačiau kad savininkai sakė kad nenori sg žmoniu bet juk lankomumas gerai. ar aš ne taip supratau?

 

Tokios temos daugeliu atžvilgiu kenkia tiek m... reputacijai, tiek turiniui. Geriau mažas lankomumas, nei šusnis reklaminių temų, ar bereikšmių komentarų... Ar bent jau klausei administracijos, ar jiems tokia pagalba reikalinga? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokios temos daugeliu atžvilgiu kenkia tiek m... reputacijai, tiek turiniui. Geriau mažas lankomumas, nei šusnis reklaminių temų, ar bereikšmių komentarų... Ar bent jau klausei administracijos, ar jiems tokia pagalba reikalinga? 

Tai kai bus daug žmonių jie gales atsirinkti kuriuos palikt kurių ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konkursai vis dar vyksta!

 


LoL spėjimų konkursas su net 9 prizinėmis vietomis! https://SuperGames.lt/tema/17029-league-of-legends-konkursas-daug-prizu-garso-ir-sviesu

 

Facebook konkursas! https://www.facebook.com/MazeLT-1427608720826778/?fref=nf

 


Dar vienas atnaujinimas! https://SuperGames.lt/tema/17466-platformos-atnaujinimas-SuperGames.lt-202

 


Šiuo metu vyksta konkursas kurio metu bus išdalinti 9 žaidimai!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2430 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...