Peršokti į turinį

Reikia kelių tikrai gerų žaidimų. Už tikrai gerus pasiūlymus atsiskaitau f.eurais.


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal žinote tokius žaidimus?


 


Tipas : Survival


 


Panašiai kaip Minecraft : Pocket Edition kad eitu ten statyt, griaut ir panašiai arba kaip koks DayZ ten, Rust. Esu išbandęs tokius kaip Expermient Z bet tikrai neužkabino ir dar bugų turi.


 


Tipas : Racing


 


Na geriausia būtų kad ten nebūtų įvairiausio fuel ir normalios costumization (blogai parašiau žinau) galimybės be įvairiausių ten point rinkimo kaip ant NFS: NL.


 


Už tikrai gera pasiūlymą duosiu po 30 f. eurų.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasiūlyti Racing Tipo žaidimų kaip:
Flatout 2 - Tiesiog į YouTube Įvesk šį pavadinimą ir prirašyk GamePlay, pats pastebėsi koks gerulis žaidimukas. :P
Live For Speed - Gali žaisti ir Internetu, įeina geros mašinos, gali driftinti, žaidimas lietuvių kalbą ir panašiai. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Galiu pasiūlyti Racing Tipo žaidimų kaip:

Flatout 2 - Tiesiog į YouTube Įvesk šį pavadinimą ir prirašyk GamePlay, pats pastebėsi koks gerulis žaidimukas. :P

Live For Speed - Gali žaisti ir Internetu, įeina geros mašinos, gali driftinti, žaidimas lietuvių kalbą ir panašiai. :)

 

 

 

Na ne tai, kad racing, bet SpinTires pabandyk man tai tikrai toks idomokas žaidimas ;) Arba ETS 2

 

NasCar kažkas.

 Chebra, jūs skiltį matėt?  :blink:

Growtopia bandei?Čia ant tel teisingai?

Aha, na teko matyt kaip Growtopia lošia kažkaip nelabai patiko bet reiks gal pačiam pasibandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Racing Tipo Žaidimai:
Asphalt 8,
Real Racing 3,
Drift Racing,
CarX Drift Racing,
Racing Rivals.

Strategų Tipo Žaidimai:
Heroes of Order,
Clash of Kings,
Crafting Guide for Minecraft,
Game of War Fire Age,
Vainglory,
Star Wars.

Redaguota , nario So Good√ιק
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Racing Tipo Žaidimai:

Asphalt 8,

Real Racing 3,

Drift Racing,

CarX Drift Racing,

Racing Rivals.

Strategų Tipo Žaidimai:

Heroes of Order,

Clash of Kings,

Crafting Guide for Minecraft,

Game of War Fire Age,

Vainglory,

Star Wars.

 

O prie ko čia strategai jai prašiau Survival ir Racing o ir Racing žaidimai reikalavimų neatitiko..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Racing turiU Asphalt 8 , GT RACING

Buvau paprašes ko man būtent reikia o jūs vis vien nesuprantat.. Šitie du žaidimai išvis jokių costumization galimybių neturi..

 

iš racing: asphalt 8...

nfs

 

 

survival:

growtopia

Growtopia bandžiau išvis nesupratau kaip jį ten žaist reikia.. O dėl tu racing žaidimų tai Asphalt neturi jokių costumization galimybių o apie NFS tai nieko geresnio negu Most Wanted 2013 ar 2012 neradau nes tas NFS NL nesamonė reikia degalus ten rinktis ir Visual Points rinktis kad costumization eitu daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.mobogenie.com/čia gali rasti nemokamai MC, tik nežinau, yra kas sakęs, jog čia yra virusų, bet klasiokas vis siunčiasi game'us bet kžn.

Turiu aš ta mc tik man tie kubeliai jau atsibosta :D Norisi kažko realistiškesnio kaip DayZ ar Rust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...