Peršokti į turinį

=DDD

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  737
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Forumo eurai

  75 +Pervesti

=DDD paskutinį kartą laimėjo Balandžio 27 2018

=DDD turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

154 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie =DDD

 • Nario rangas
  IPB dizainų kodavimas HTML+CSS

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

3.008 profilio peržiūros
 1. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Nuo pat pirmos dienos kai susikūrė efear'as žaidžiau bet paskui leavinau ir dabar specialiai atėjau čia parašyt, aišku?
 2. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Tai va, kad anksčiau. Pats esu ne vieną turnyrą organizavęs arba padėjęs organizuoti tose masofkėse, žinau kaip viskas buvo ir matau kaip dabar vyksta Žaisdavau, bet ne apie tai dabar kalbam?
 3. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Taip, tai yra gerai kad jei kažką bando daryti, bet tavo pasakymas prisiminti 2010 metus tam netinka.
 4. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Nejuokauk, 1.6 senai pamirštas, aš jo jau senai nebežaidžiu, bet sakau kaip yra ir ką esu girdėjas iš žaidėjų. Šito projekto praitas turnyras buvo gan geras, ten gal 30 eurų komandai banku buvo, aišku nedaug, bet dalyvavo tikrai labai stiprios komandos ir net buvo įdomu žiūrėti, bet čia nemanau ar pavyks jiems pakartot tą renginį. Tai tu ooo ar 666 komandoj? O šiaip nieko gero neparašei, paskaityk dar kartą ką aš parašęs.
 5. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Geresni žaidėjai dėl prizo ir žaidžia, būtų normalus prizas, tai ir pribėgtų iš fastcup'o ar mixų normalesnių. Nevyksta renginiai, nes seni 1.6 žaidėjai kurie žaidė tikruose turnyruose, cup'uose senai nebežaidžia, nes arba metę žaidimą arba fastcup'e sėdi. Bet ką tau aiškint, jeigu tu su tokia projekto reputacija, su tokiais prizais, faktais kad rimtų komandų nesurinksit, vistiek ginsi savo masofkę ir toliau žaisi joje. Kur tos dvi komandos užsiregistravusios, nematau nei vieno rimto žaidėjo kad būtų iš senų laikų, nors antroj komandoj yra ir geresnių žaidėjų, mixinių. O šiaip neverta su tavim čia daugiau diskutuot, jei dėl tokių prizų tu čia laužaisi ir gini savo mylimą serverį, tikiuosi, kad bent iš antros komandos esi.
 6. =DDD

  CS-BRIGADA.LT - 5x5 WINTER CUP

  Joks čia cup'as, 1 vietos nugalėtojai - laimės Counter-Strike Global Offensive STEAM paskyrą + visa komanda gaus SUPERIO privilegijas visuose mūsų serveriuose. Jūs galvojate su tokiais prizais (1 csgo accountu per 5 žmonių komandą) pritraukti daug gerų žaidėjų ir surengti "cupą", nors tam "cupe" žais tik masofkėse žaidžiantys 12-16metų vaikai ir jūsų serverio žaidėjai? " nes būtu šaunu prisiminti 2010 metus," -neįmanoma. +Projektas parduodamas, o budre nepasitikėčiau ir dėl to 1 acc
 7. pas ką pigiausi pubg cd key / gift? no acc

 8. =DDD

  Dalinuosi IPS Dizainu Demension

  Tam ir parašiau "ar kokį kitą tinklapį", paminėjau webflake nes šis tinklapis vienas iš populiariausių? tinklapių
 9. =DDD

  Dalinuosi IPS Dizainu Demension

  turbūt šitas Kiekvienas galėtų nueit į webflake ar kokį kitą tinklapį kad parsisiųstų, bet dar parašyt blogai pavadinimą..
 10. 10/10

  Prasivalyk až reikia vieno dalyko jei dar turi.

 11. =DDD

  Reikia Advanced Status updates plugino

  Gal kas dar turit? update meibi? ;D
 12. Paskaičius android user’ių komentarus, tai tas pats kaip naršyklės supergames. Tai jūs čia padarėt lyg kokį “shortcut’ą”, kad nereikėtų žmonėm eiti į naršyklę ir suvesti supergames.lt Na, žinant kad sg yra didžiausias (geimerių) forumas Lietuvoje, galėtumėt tikrai kažką geresnio padaryt, pasistengt. Anyways, sekmės
 13. =DDD

  SUPER-VASARA: Kasdien nemokami forumo eurai!

  Å aunu!
×
×
 • Sukurti naują...