Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Vilnius Racing“ kūrėjas - žaidimas artėja link finišo tiesiosios


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

As apie grafika. (Taip ir maniau kad bent vienam nedaeis..)

na aš manau, jei tu protingas būtum, ir pagalvotum, kad čia indie žaidimas tada nemanau ar lygintum žaidimą kur daro vienas žmogus su kitu žaidimu kurį daro ne vienas ir kai sukursi bent jau panašų į šį žaidimą tada šnekėk.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiauriai nepatinka jog mainstreamas atsirado, dar visai neseniai tebuvo tinklapis, ir savo youtube kanale platino kartą į du mėn, dabar atsirado dėmesio ir tikriausiai planuotas ilgalaikis startas atmestas, ir iškartgi beta startas pradėtas dar anksčiau, pradeda visur jį minėti rašinėti apie jį, jis dabar tik platina nuotraukas, t.y. įrodydamas jog dabar tik vien fotkės 0 darbo. my opinion

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš manau, jei tu protingas būtum, ir pagalvotum, kad čia indie žaidimas tada nemanau ar lygintum žaidimą kur daro vienas žmogus su kitu žaidimu kurį daro ne vienas ir kai sukursi bent jau panašų į šį žaidimą tada šnekėk.

Zinau kad Indie. 

Nesiruosiu kurt zaidimu, tiesiog kai matau suda ir sakau kad matau suda.

 

O man šitas žaidimas bus kaip Google Maps, važinėsiu visur, sužinosiu tokias vietas kurias nežinojau. :D

O kas sake jog ten visas miestas bus atkurtas? :D Mano nuomone bus vien trasos su pazystamom miesto aplionkom..

(Ir ne faktas kad ji isvis isleis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zinau kad Indie. 

Nesiruosiu kurt zaidimu, tiesiog kai matau suda ir sakau kad matau suda.

 

O kas sake jog ten visas miestas bus atkurtas? :D Mano nuomone bus vien trasos su pazystamom miesto aplionkom..

(Ir ne faktas kad ji isvis isleis)

Kodėl tau vis kažkas nepatinka? Išvis reikia džiaugtis kad lietuviai bent kažką daro ne tik šudą valgo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu jam nepatinka, tai kodėl jis negali savo nuomonės išreikšti?  :mucha:  :mucha:

Nes pagal jį yra viskas blogai, kartais manau netgi atsibosta ir kitiems jo tokius komentarus skaityt. Aišku, kartais kažką ir protingo pasako bet jo nuomonė galima sakyti visad neigiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nes pagal jį yra viskas blogai, kartais manau netgi atsibosta ir kitiems jo tokius komentarus skaityt. Aišku, kartais kažką ir protingo pasako bet jo nuomonė galima sakyti visad neigiama.

 

Isreiskiu savo nuomone, nejaugi man dabar pradet tik teigiamus komentarus rasyt?(Nemegstu meluot) :D

Ir tylet nenoriu, cia diskusiju forumas, o ne sudo-kureju gailejimo klubas. 

Pasaline kritika - sekmingo produkto pradzia, jeigu ka.. zinos kur tobulet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nes pagal jį yra viskas blogai, kartais manau netgi atsibosta ir kitiems jo tokius komentarus skaityt. Aišku, kartais kažką ir protingo pasako bet jo nuomonė galima sakyti visad neigiama.

 

O koks skirtumas jo nuomonė teigiama, ar neigiama? Bet kokiu atveju savo nuomonę išreiškti turi bet kas, nepriklausomai nuo kokia juo nuomonė yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...