Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pasiulykit zaidimu mano senukui


PHP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu bet tai pize kai tu nevirskini informacijos, nebutinai senesnis sudinesnis pas tave db 64 branduolai, o i3 tik 2 ar kiek ten nzn

kuo tau galingas? palyginam dawaj pigesni naudota senuka i5 kad ir 1 rusies pasikrautu tas i3 kokio brangumu ir naujomo butu gi ble

Turiu omeni kad pas jį geras perfomenso / kainos santykis. Nu bet jeigu pažaisi su Pentium 4 GTA V bent 440p tai tada žinok pasieksi pasaulio rekordą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu omeni kad pas jį geras perfomenso / kainos santykis. Nu bet jeigu pažaisi su Pentium 4 GTA V bent 440p tai tada žinok pasieksi pasaulio rekordą.

laisvai, https://m.youtube.com/watch?v=WL2CoYV4mG8

Ką tu čia nusipezi, eik prasiblaivyt, žmogau :funny:

ne nu kai nevirskinu as tokiu kaip tu, nesupranti ir aiskini ble specifikacijas apzek ar ka nzn dievulis proto neikrete ga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

laisvai,

ne nu kai nevirskinu as tokiu kaip tu, nesupranti ir aiskini ble specifikacijas apzek ar ka nzn dievulis proto neikrete ga?

Virškintojau tu :D. Paaiškink, kaip į tą nusenusį AMD galėjo tais laikais 64 branduolius sutalpint? Arba tu aklas, arba pričiuožęs nevaikiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

laisvai,

ne nu kai nevirskinu as tokiu kaip tu, nesupranti ir aiskini ble specifikacijas apzek ar ka nzn dievulis proto neikrete ga?

O užtat 720p vis vien nepatrauktu :) Ir šiaip, net šiuolaikiniai procesoriai neturi 64 branduolių tai iškur senas turės? Išsiblaivyk..

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Virškintojau tu :D. Paaiškink, kaip į tą nusenusį AMD galėjo tais laikais 64 branduolius sutalpint? Arba tu aklas, arba pričiuožęs nevaikiškai.

tu ble issiblaivyk zmogau :D gaila man taves :D

turiu ta pentium 4 iki siol ir ahujenas procas 4ghz overclockas ne taip kaip jusu i5 kurie vos 3ghz sieka

post-31489-0-02496900-1450022612_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu ble issiblaivyk zmogau :D gaila man taves :D

turiu ta pentium 4 iki siol ir ahujenas procas 4ghz overclockas ne taip kaip jusu i5 kurie vos 3ghz sieka

attachicon.gif34_intel_cpu-z.png

Bet įdomu ar tas Pentium 4 siektu tokį perfomance kaip pas autorių i3 kai pas tavę tik vienas branduolys ir tai netoks galingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O užtat 720p vis vien nepatrauktu :) Ir šiaip, net šiuolaikiniai procesoriai neturi 64 branduolių tai iškur senas turės? Išsiblaivyk..

pzdc ko tu nori is to pentiumo, idetum geresne gpu ir eitu geriau uz tavo seniena, ispradziu sakei neviltu 400p dbr jau 720 gal ble 8k nori pazaist? kazin ar tavo seniena vilktu bent 4k be lagu ant max

Bet įdomu ar tas Pentium 4 siektu tokį perfomance kaip pas autorių i3 kai pas tavę tik vienas branduolys ir tai netoks galingas.

tu pazek pas ji tik 3.7 pas mane 4.2ir galiu drasiai 6ghz det

o jis tegu *Myliu SuperGames.lt* ciulpia su i3 nes jis locked :P

as negalvojau kad jusu tokie aciuozia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu ble issiblaivyk zmogau :D gaila man taves :D

turiu ta pentium 4 iki siol ir ahujenas procas 4ghz overclockas ne taip kaip jusu i5 kurie vos 3ghz sieka

attachicon.gif34_intel_cpu-z.png

Kai įrodysi, jog tas AMD turi tiek brranduolių, tada bus kita šneka, dabar tai tik pezi (arba troll'ini) ir atrodai tikrai bukai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai įrodysi, jog tas AMD turi tiek brranduolių, tada bus kita šneka, dabar tai tik pezi (arba troll'ini) ir atrodai tikrai bukai.

tai gi parasyta amd 64

tai gi parasyta amd 64

*Myliu SuperGames.lt* kai pavidzių temos autoriui turi 931gb ram, nu bet *Myliu SuperGames.lt* tiek kist butu uz ta kaina xeona pasuemes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu bet tai pize kai tu nevirskini informacijos, nebutinai senesnis sudinesnis pas tave db 64 branduolai, o i3 tik 2 ar kiek ten nzn

kuo tau galingas? palyginam dawaj pigesni naudota senuka i5 kad ir 1 rusies pasikrautu tas i3 kokio brangumu ir naujomo butu gi ble

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-4360-vs-AMD-Athlon-64-X2-5000

 

ir beto man įdomu, kaip 2005 metais galėjo sukurti procesorių su 64 branduoliais, kai čia yra pirmasis AMD procesorius su 2 branduoliais ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eik tu sau, tu man akis atvėrei :o. Mano Pentium G3220, turi 3220 brnaduolius, o jie dar po 3GHz!

ten G3220 tai 3220 gb gaunasi tai tik 3.2gb turi kai ..:D

Eik tu sau, tu man akis atvėrei :o. Mano Pentium G3220, turi 3220 brnaduolius, o jie dar po 3GHz!

nesvaik ner tiek branduoliu zemes kompam neuztektu cia ne kvantinis pc

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-4360-vs-AMD-Athlon-64-X2-5000

 

ir beto man įdomu, kaip 2005 metais galėjo sukurti procesorių su 64 branduoliais, kai čia yra pirmasis AMD procesorius su 2 branduoliais ?

oj sorry nepamaciau 64 x2 parasyta tai iseina 64x2=128 branduoliai, kur pirkai tokia zveri?

Kai įrodysi, jog tas AMD turi tiek brranduolių, tada bus kita šneka, dabar tai tik pezi (arba troll'ini) ir atrodai tikrai bukai.

o kam man tau irodit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ten G3220 tai 3220 gb gaunasi tai tik 3.2gb turi kai .. :D

nesvaik ner tiek branduoliu zemes kompam neuztektu cia ne kvantinis pc

oj sorry nepamaciau 64 x2 parasyta tai iseina 64x2=128 branduoliai, kur pirkai tokia zveri?

o kam man tau irodit

iš kur dar gb ištraukei čia? ir paaiškink kaip 2005 metais tavo logika galima buvo gauti 128 branduolius, kai tais laikais 2 tik buvo išradimas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iš kur dar gb ištraukei čia? ir paaiškink kaip 2005 metais tavo logika galima buvo gauti 128 branduolius, kai tais laikais 2 tik buvo išradimas ?

Troll'ina paprasčiausiai, nes tokie buki užsiregistruoti negalėtų. Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pzdc ko tu nori is to pentiumo, idetum geresne gpu ir eitu geriau uz tavo seniena, ispradziu sakei neviltu 400p dbr jau 720 gal ble 8k nori pazaist? kazin ar tavo seniena vilktu bent 4k be lagu ant max

tu pazek pas ji tik 3.7 pas mane 4.2ir galiu drasiai 6ghz det

o jis tegu *Myliu SuperGames.lt* ciulpia su i3 nes jis locked :P

as negalvojau kad jusu tokie aciuozia

Ir tu galvoji jis visus žaidimus trauks 4K? Geresne GPU niekuo nepadės o tiesiog procas užluš ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu bet tai pize kai tu nevirskini informacijos, nebutinai senesnis sudinesnis pas tave db 64 branduolai, o i3 tik 2 ar kiek ten nzn

kuo tau galingas? palyginam dawaj pigesni naudota senuka i5 kad ir 1 rusies pasikrautu tas i3 kokio brangumu ir naujomo butu gi ble

ne nu bet tai kai atsilupęs :) iš kur pas seną amd bus 64 branduoliai? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...