Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MC-SERVERIAI.LT - Minecraft Serverių Topas, Kas mėnesį 20 balsų nemokamai !


Andrius P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

baneris.gif


 


Mūsų projektas, sukurtas tam, kad MineCraft serverių savininkai kuo lengviau galėtų reklamuoti savo serverį. Pas mus galite rasti funkcijų, kurių nėra kituose topuose, apie tai žemiau.


 


Šio topo privalumai:


 


- Unikalus dizainas (Dėl spalvų dar nežinau, įvertinkite.)


- Votifier palaikymas (Sujungimas su MC serveriu, taip už balsavimą atsilyginant žaidėjams daiktais ar pinigais.)


- Automatizuotos paslaugos


- Įvairūs konkursai (Nemokami balsai, V.I.P serveriai)


- Lengvas serverio pridėjimas, valdymas


- Nusipirkus V.I.P paslaugą, ji liks visam laukui (Kiti topai už panašią kainą suteikia tik 30 dienų statusą.)


Ir daugybe kitų dalykų.


 


Projektas BETA stadijoje, tad laukiame klaidų ir kitų pastebėjimų, viską ištaisysime.


 


Laukiami MC serverių savininkai, kurie norėtų pridėti savo serverį !.


 


Pridėjus 30 pirmųjų serverių, 30 taškų bus padovanota vienam atsitiktiniam serveriui !


 


Http://Mc-Serveriai.LT


Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blmb ar man tik atrodo, ar čia ir prisijungimas ir registracija ir papildoma serverio informacija ir tasku pirkimas ripinta nuo mano tinklalapio http://mcserveriai.lt? :D Nu anyway GL.

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blmb ar man tik atrodo, ar čia ir prisijungimas ir registracija ir papildoma serverio informacija ir tasku pirkimas ripinta nuo mano tinklalapio http://mcserveriai.lt? :D Nu anyway GL.

Asmeniškai nežinau, aš to nedariau, bet ar taip gali būti ? :o Reiks paklausti programuotojo... Jei kas būtinai pakeisim. Pažadam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai nežinau, aš to nedariau, bet ar taip gali būti ? :o Reiks paklausti programuotojo... Jei kas būtinai pakeisim. Pažadam.

Nieko tokio, tūrėkit kaiptik atsirado laiko visvien reikia keisti to mctopo dizaina, nes mano topo dizainas atrodo , kad kokių 1995 dabar :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunu, bet gaila jog jog minecraft, galėjai daryti aplamai daug žaidimų serverius

Tai ateities planai, iš pradžių išvystysime šitą tinklapį, o tada pridėsime dar kelis papildomus projektus ir sujungsime į bendrą didelį TOP'ų projektą.

 

 

Nieko tokio, tūrėkit kaiptik atsirado laiko visvien reikia keisti to mctopo dizaina, nes mano topo dizainas atrodo , kad kokių 1995 dabar :D

Ačiū :) Šiaip jei atvirai, jūsų sistema labai buginta.

 

 

P.S: keisk tą trydo spalvą į kokią žalią, ar coral

Mes taipogi apie tai galvojom, bet laukiam jūsų nuomonės.

Nu sekmes tau, versla ikurei, į menesi po eura :D

Nepasakyčiau kad tai labai didelis verslas, tai galimybė sukurti labai didelį projektą, kuriam nereikia daug priežiūros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamiršai pasakyti, kad jūs kaip kiekviena tokio projekto auka renkate pinigus už balsus ;)

Tai nebūtina.. Kad ir kaip atrodytų, jei nori būti pirmas, susimokėk minimalią sumą. Tai skaitosi kaip šioks toks projekto "parėmimas" ir tuo pačiu nauda serverio savininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

tas kuris yra ne centų vergas, kad kauptu centukus už balselius, ir kai jo puslapyje abejoju ar kažkas išvis pirks juos ;)

Tai nėra būtina, faktas. Nepirks tegu neperka, tai tik galimybė viską daryti greičiau už kaip tu sakai už centus. Viskas.

Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...