Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl ūgio


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nekompleksuok tu dėl to ūgio daug. Pradžioj mokyklos 1-7 kl. buvau aukščiausias. Dabar vos ne žemiauias ir visiškai į tai dėmesio nekreipiu, kaip jau auga taip tegul ir auga visi, ūgis paskutinėj vietoj man. Patariu ir tau tą patį. Nebent labai krepšiniu domiesi, tada ant skersinio pakabok, baseiną palankyk, paaugsi smarkiai. :)

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nekompleksuok tu dėl to ūgio daug. Pradžioj mokyklos 1-7 kl. buvau aukščiausias. Dabar vos ne žemiauias ir visiškai į tai dėmesio nekreipiu, kaip jau auga taip tegul ir auga visi, ūgis paskutinėj vietoj man. Patariu ir tau tą patį. Nebent labai krepšiniu domiesi, tada ant skersinio pakabok, baseiną palankyk, paaugsi smarkiai. :)

Kiek zinau ant turniko max 2 cm isitempt galima o kad daug nemanau. bet bandau kaip lauke nelyja tik daug iskabet neiseina, as pamenu uz visus maziausias buvau nuo 15  metu pradejau augt biski normaliau, o dbr truputi sustojau.

Redaguota , nario Tony_Whitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek zinau ant turniko max 2 cm isitempt galima o kad daug nemanau. bet bandau kaip lauke nelyja tik daug iskabet neiseina.

 

 

Taip. Turnikas + Baseinas. 8 metus baseiną lankiau, sakau iki 8 kl buvau aukščiausias, tempiausi kaip reikalas, baseiną mečiau, skersinį irgi... Dabar nebeaugu. Gal čia sutapimas, bet man su stuburu buvo problemų, tai kai ėjau pas gydytoją sakė, jog ir ūgio baseinas prideda, tik reikia lankyti ilgai labai ir įtemptai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip. Turnikas + Baseinas. 8 metus baseiną lankiau, sakau iki 8 kl buvau aukščiausias, tempiausi kaip reikalas, baseiną mečiau, skersinį irgi... Dabar nebeaugu. Gal čia sutapimas, bet man su stuburu buvo problemų, tai kai ėjau pas gydytoją sakė, jog ir ūgio baseinas prideda, tik reikia lankyti ilgai labai ir įtemptai.

o tas kabejimas smarkei padeda ar nelabai> ar tik kelis centimetrus isitempt galima?

Redaguota , nario Tony_Whitas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geri rūkai, tai ir greitai neaugsi. Koki tėvai toki ir vaikai.

*Myliu SuperGames.lt* siutas ima skaitant.. Rūkau ilgai dabar 18 tuoj ūgis 198cm.  O pradėjo augti kai pradėjau rūkyti , tai va galiu tą patį sakyt pradėjau rūkyt pradėjau augt. Čia pievos yra rūkysi ,gersi neaugsi. VIską tu augsi kiek tau reiks ,pagal genus ir nereikia čia visur kišt tų senų įsitikinimų *Myliu SuperGames.lt*..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* siutas ima skaitant.. Rūkau ilgai dabar 18 tuoj ūgis 198cm.  O pradėjo augti kai pradėjau rūkyti , tai va galiu tą patį sakyt pradėjau rūkyt pradėjau augt. Čia pievos yra rūkysi ,gersi neaugsi. VIską tu augsi kiek tau reiks ,pagal genus ir nereikia čia visur kišt tų senų įsitikinimų *Myliu SuperGames.lt*..

Tas rukymas kaikuriems pristabdo bet ne visiems atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...
(redaguota)

 

13 metų, kai pas daktarus buvau tai buvo 1.77m bet kai kurie galvoja kad ir iki 1.80m jau daaugau :D

 

as neprasiau girtis, prasiau patarimu normaliu. :) pasiskaityk kas parasyta rasydamas.

Man 20 ugis 1,75 anksčiau narvavausi dabar koks skirtumas

kiekvienam skirtingai.

Redaguota , nario Mariusltu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu eini i kluba, stangas kelnoji. Tai tau automatiskai, tu tiesiog nebeaugsi. Mano tevas buvo imtynininkas, ten jis daug sportuodavo, tai dabar mazas jis del stangu. Nera labai, bet as aukstesnis nors man 17.

 

P.S ant turniko ne kabet reikia, o daryt prisitraukimus. Nuo kabejimo nieko nebus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu eini i kluba, stangas kelnoji. Tai tau automatiskai, tu tiesiog nebeaugsi. Mano tevas buvo imtynininkas, ten jis daug sportuodavo, tai dabar mazas jis del stangu. Nera labai, bet as aukstesnis nors man 17.

 

P.S ant turniko ne kabet reikia, o daryt prisitraukimus. Nuo kabejimo nieko nebus. :D

Neinu as i tas kacialkes prisitraukimai ugiui nepadeda.  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...