Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Susitvarkiau, dėkui kas bandėte padėti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, čia aš Drolas ir turiu problemą. Vakar žaidžiau CS:GO kuo puikiausiai, su 150-200fps, šiandien grįžęs iš mokyklos pasijungiu aim_botz mapą ir žiūriu kad pas mane 25fps, lagina belekaip. Tada sumąsčiau įsitikinti ar fps dropas real, ir pasijungiau faceit matchą, ačiū dievui jis neprasidėjo, bet ir ten buvo 40-60fps. Tai dabar man yra toks klausimas, kas gali būt atsitikę pc?

Laptopas.

Redaguota , nario Drolas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na šiaip su botų mapais dažnai būna, kad botai pasibugina ir jie kažkaip masiškai pradeda spawnintis, bent jau man taip būna ir nukrenta labai fps, poto gali būti, kad virusą esi pasigavęs kokį.

Netik su botais man tai atsitiko, įsiskaityk: Tada sumąsčiau įsitikinti ar fps dropas real, ir pasijungiau faceit matchą, ačiū dievui jis neprasidėjo, bet ir ten buvo 40-60fps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...