Peršokti į turinį

LeveL.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3090 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena supergames nariai.

 

Taigi nepasitikėkit šiuo

dalbajobu atsiprašant paviešinsiu viska ką tik žinosiu.

V_P: Darius Jakunauskas

skype:

luksiukas52

IP: 89.117.254.111

 

 

Iš esmės nieko nepradadau tačiau daviau skype, fb puslapį bet visvien nepaėjo nieko jam su jais padaryt (neesu jau toks ir durnas) :D

o kai paprašiau jog parašytu į až čia ir block į skype parėjo. :D

 

mano manymu vartotojas bus šis:

https://www.supergames.lt/user/45816-qantiumas/

 

nes tuo pačiu metu kada jis man atsiuntė sms ir apsilankė jo profili.

 

nes pirkaus VPS ir sakė dabar yra balanse 9€ todėl nes nupirko VPS o esmė tame jog pagal viska turėjau ta VPS nupirkt bet pasiūlė visa acc o pagal jo parašytus pranešimus matau:

 

http://prntscr.com/94gzet

 

P.S viska susigražinau :)

 

Manau administracija į tai atsižvelgs ir užblokuos info pateikiau manau turėtu tikrai pakakt jog surast kas per asmuo šiame forume vien ip užtenka.

Redaguota , nario LeveL.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai taip, nepasitikėkit juo. Bandė ir mane apscamint, bet nepaėjo. Norėjo, kad eičiau pirmas, nors pas mane reputacijos pakankamai, neigiamų atsiliepimų nėra, tikrai nescaminu. O jis sako eik pirmas, tada duosiu pinigus. Pirmas nėjau, išmetė iš draugų.

 

SKYPE:

luksiukas52​

Nick: Cαstello™ıllıılı

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai taip, nepasitikėkit juo. Bandė ir mane apscamint, bet nepaėjo. Norėjo, kad eičiau pirmas, nors pas mane reputacijos pakankamai, neigiamų atsiliepimų nėra, tikrai nescaminu. O jis sako eik pirmas, tada duosiu pinigus. Pirmas nėjau, išmetė iš draugų.

 

SKYPE:

luksiukas52​

Nick: Cαstello™ıllıılı

 

man irgi kai gavo skype ir fb puslapį ta patį pareiškė jog pirmas neibeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jus ir avinai jumis apipisineja kitas žmogus gi skype skiriasi ip skiriasi.... Kad jau tokie durni esat tai nžn gi reikėjo paprašyti kad kažka papostintu forume.... juokingi esat ;D

 

juokingas manau esi tu, rašiau aiškiai jog viska susigražinau.  o kad ip skirias man visiškai vienodai jei kintantis ip nieko nepakeisi visados keisis protinguoli tu. ir mažiau freepostink.

 

nebesvaik tu freeposteri

 

 

;)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3090 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...