Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Minecraft legalių paskyrų parduotuvė [ 1.8€ Bankais/Paysera ] [ 4€ SMS/Papildymu ] ***


Erikosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Pasirinkite  

246 balsai

  1. 1. Ar dažnai lankotės legaliuose serveriuose?

    • Taip
      157
    • Ne
      101


Recommended Posts

Tai koks tikslas pirkt paskyra, jeigu vistiek zinosi, kad ji ne tavo? Garantuoju, kad tos paskyros gautos nelegaliai. Ir nera jokiu garantiju, kad tos paskyros galios. Tad jeigu nori tik legaliuose servuose pazaist, pasiimi alta ir uztenka. O jei nori legalios minecraft paskyros nepagailek 20 eur ir isigyk ja legaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai koks tikslas pirkt paskyra, jeigu vistiek zinosi, kad ji ne tavo? Garantuoju, kad tos paskyros gautos nelegaliai. Ir nera jokiu garantiju, kad tos paskyros galios. Tad jeigu nori tik legaliuose servuose pazaist, pasiimi alta ir uztenka. O jei nori legalios minecraft paskyros nepagailek 20 eur ir isigyk ja legaliai.

20eur mokėt? :D Mokėk prašom, bet negarantuosiu taip pat 100% kad niekada nedings nes nežinia kada pavogs. O su Altu negali nei skinu keistis nei nicko, nieko. Tarkim man irgi neįdomu su Altu žaist, geriau nusipirkt iš manęs su pilna prieiga ir ramiai sau žaisti su savo norimu nicku ir skinu, žinoma... kartais ir pasitaiko cardintos paskyros kuriuos dingsta pirkėjui BET suteikiu garantiją t.y jei tokiu atvėju dingsta duodu naują paskyrą. O tu gali toliau žaisti su savo alt'u.

 

Temoje prašau nebekomentuoti jeigu kas įdomu rašyk į PM arba skype, viskas  kas tave domins atsakysiu, čia temoje nereikia chatinti ir teršti.

 

Ir dar kartą pakartoju kuo skiriasi ALTAS NUO LEGALIOS PASKYROS. Iš esmės pasakiau beveik tą patį, BET jūsų vadinamas Altas neturi tokių galimybių kaip mano parduodamos paskyros, t.y:

 

1. Keisti nicką.

2. Keisti skina

3. Keisti visus duomenis ( el-paštas, slaptažodis, slapti klausimai )

4. Altuose dažniausiai būna banai serveriuose, čia jų nėra.

5. Altuose negalima prisijungti nei prie minecraft.net nei prie mojang.com ( reikalauja slaptų klausimų )

6. Aš suteikiu visus slaptus klausimus.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, kad as tersiu tema ir atbaidau pirkejus, bet pvz as perku zaidimus ne tam, kad galeciau skinus pasikeist, o tam, kad paremt kurejus uz ju sunku darba. Tik tu man paaiskink, kaip paskyra gali but legaliai cardinta? Cardinimas yra nelegalu, tos visos paskyros nelegalios. Is viso negalima net savo paskyros parduoti draugui ar panasiai. Visa tai yra nelegalu. O tu man cia bandai irodyt, kad tavo paskyros legalios. Legalios buna, tik kai perki oficialiai is mojang.com arba minecraft.net

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sorry, kad as tersiu tema ir atbaidau pirkejus, bet pvz as perku zaidimus ne tam, kad galeciau skinus pasikeist, o tam, kad paremt kurejus uz ju sunku darba. Tik tu man paaiskink, kaip paskyra gali but legaliai cardinta? Cardinimas yra nelegalu, tos visos paskyros nelegalios. Is viso negalima net savo paskyros parduoti draugui ar panasiai. Visa tai yra nelegalu. O tu man cia bandai irodyt, kad tavo paskyros legalios. Legalios buna, tik kai perki oficialiai is mojang.com arba minecraft.net

Zaidimus perki tam kad praleisti linksmai laika, koks tau skirtumas kaip as juos gaunu? Svarbu patikimai parduodu ir suteikiu garantija. Cia tu dabar bandai kazka primest bet is kitos puses juokingai atrodo, cia isivaizduok tu isibrauni i kokia kepyklele ir reki "kam man pirkt is jusu bandeles jeigu galiu pavalgyti restorane nes noriu paremti gamintojus o nepavalgyti!!!!!!!"

Tu jau geriau pirma kazka tikrai talkovo sugalvok ir tada eik ir komentuok.

Dar vienas faktas kodel as manau kad tau reikia pasirodyti protingu. ( Specialiai patikrinau tave ir paprasiau toliau rasyti man i skype) na neeee tau gi reikia pries visus cia pasirodyti :I

Idomu dabar ka atsakysi, bet speju vel prisikabinesi kad paskyros cardintos, ok vadink tu jas kaip nori :D kad ir perlauzytos man nera skirtumo.

Svarbu tai kad jos ( 96% ) galiu garantuoti kad niekada nedings, kadangi daugybe paskyru yra seniai nenaudojamu arba legaliai isigytos ir nebereikalingos.

Taciau dar nezinau kelinta karta kartoju DUODU GARANTIJA visam LAIKUI.

Ir nereikia lygint saves su kitais jeigu tu megsti leisti pinigus ant to pacio ka gali isigyt pigiau nereiskia kad ir visi taip daro.

Asmeniskai as is vis zaidimu beveik nezaidziu tuo labiau neperku, nes man jau senai neidomus tos nesamones, vieninteli zaidima kuri zaidziu tai sampas ir tai jau pabosta.. ir reetkatciais csgo ir ji taip pat isigijau ( tavo logika nelegaliai ) ir veikia puikiai iki siol. O pirkau uz 3e.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Skubiai parduodu premium paskyrą už 2.5€, pirmam parašiusiam parduosiu. Skype: erikas_kirov skubiai reikia kelių €.

 

Rašau iš pažįstamo paskyros kadangi manoji laikinai užblokuota.

Dėl patikslinimo ar nemeluoju galit sutikrinti skype kurį nurodžiau šitam poste ir temos poste taip pat mano profilyje Maquex

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šiaip nepatarčiau iš jo pirkt, jei pvž nebuni namie ir kažkas pakeičia gmaila tai iškarto apkaltina tave. Tai atsarginio acc net nesitikėkite

Tiesiog tada reikėjo video daryti kaip iš pradžių bandai prisijungti ir tau nepavyksta. O šiuo atveju tu tiesiog bandei apgauti, manai aš meluoju? Visų pirmą prieš atsiųsdamas tau paskyrą patikrinau ar veikia, atsiunčiau. Kai jau tu man rašei kad nebeina prisijungt e-mailas buvo pakeistas į tavo ar kitą, aš nežinau kieno, bet e-mailas jau buvo ne pradinis. 

[14/02/2016 2:53:13 PM] ErIKaS™: [email protected] password: sympatico14
[14/02/2016 2:53:19 PM] ErIKaS™: 

Emailo keitimas: Uždedi slaptus klausimus > Change email adress > Request new email > Įrašai savo.
[16/02/2016 2:04:28 PM] Dėrikas: Sveikas, grizau namo bet netinka gal gali paziuret gal klaida kur padarei?
[16/02/2016 2:07:12 PM] ErIKaS™: tuoj
[16/02/2016 2:07:46 PM] ErIKaS™: tai dabar jau neina
[16/02/2016 2:07:58 PM] ErIKaS™: prieš duodamas tikrinau viskas veikė, dabar jau pakeistas e-mailas
[16/02/2016 2:12:00 PM] Dėrikas: Tai nespėjau..
[16/02/2016 2:13:08 PM] ErIKaS™: nežinau nieko
[16/02/2016 2:13:16 PM] ErIKaS™: nereikia čia apgaudinėt manęs
[16/02/2016 2:14:00 PM] Dėrikas: Tau gal nebedašviečia jei norėčiau apgauti tai bučiau sakęs gražink o dbr atvažiavau ir kad netinka tai bbž kas pakeitė gal net pats pakeitei. 

 Net neprašei kad pakeisčiau ir išmetei iš Skype.

 

 

O šiaip jeigu dingsta paskyra visada pakeičiu į šviežią, tik būtina pasikeisti el.paštą į savo.

 

Taip pat prašau neteršti temos o rašyti tiesiai į Skype jei turi įrodymus kokius nors o ne tokius kad neina prisijungti, aš taip pat moku pasikeisti duomenis ir sakyti jog likau apgautas pakeisk acc.

Redaguota , nario Septintas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Nedidelis atnaujinimas !

 

Partnerystė 

 

 

 

 

Norite gauti nemokamai paskyrą arba nuolaidą? - Ne problema !

 

- Norint gauti 50% nuolaida Jums reikia rasti 2 pirkėjus.

 

- Norint gauti paskyrą nemokamai Jums reikia rasti 3 pirkėjus.

 

 

Taipogi už 5-6 rastus pirkėjus kurie pirko Paysera arba Banku Jums galėsiu išmokėti 1.5 €, pinigai ne dideli bet jau galėsit nusipirkti puse pakelio Kento, tai neblogai visai.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Chebra pirkot kas? Dingo account'ai ar ne? Nes man čia kažkaip į scam'ą panašu kad 20 eurų vertės account'us po 2-4 eurus stumdyt.

 

Tam ir yra garantija jeigu dingsta duodu kitą, aišku ne geriausias varijantas bet už tat galėsi žaisti savo norimuose legaliose serveriuose su savo norimu nicku bei skinu, žinoma būna tokių accountų kurie nedingsta, čia jau laimės reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...