Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Minecraft legalių paskyrų parduotuvė [ 1.8€ Bankais/Paysera ] [ 4€ SMS/Papildymu ] ***


Erikosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Pasirinkite  

246 balsai

  1. 1. Ar dažnai lankotės legaliuose serveriuose?

    • Taip
      157
    • Ne
      101


Recommended Posts

Haris pateikė įrodymus kad dingo, jam bučiau grąžinęs paskyrą, o tau ne, nes įrodymų neparodai

Kaip man pateikt įrodymus ? Dingsta paskyra, be jokios žinios.

Lauk -2 atsiliepimų, man kantrybė dingo. Susigražini paskyrą ir sėdi laimingas.

+ Bugintos paskyros, neina pasikeisti klausimų atsakymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip man pateikt įrodymus ? Dingsta paskyra, be jokios žinios.

Lauk -2 atsiliepimų, man kantrybė dingo. Susigražini paskyrą ir sėdi laimingas.

+ Bugintos paskyros, neina pasikeisti klausimų atsakymų.

Bugintų paskyrų nebūna, nebent pats mojangas buginasi, o įrodymus pateikt lengva, tiesiog kai dingsta paskyra ateina į paštą laiškas kad pasikeitė emailas, o tau jis neatėjo, o atėjo laiškas su užklausa kur pats parodei, tu pats tiesiog priemiai užklausą ir kažkam arba pardavei arba atidavei acc, o mane kaltini.

 

Paskyros NIEKADA nebuvau susigrąžinęs sau, jeigu ji dingo - reiškias paskyra cardinta ri atsiemė savininkas, BET DAR KARTĄ KARTOJU, jeigu jis atsiema  į jūsų paštą ateina LAIŠKAS su avadinimu " An email was changed back" atsiųnčiate man jį, ir duodu kitą !!!

 

Jeigu norit galit pirkti iš Mojango banku, bet ir tai jums negalėčiau duoti garantijos kad ji nedings, nes nežinia kada pavogs ją iš jūsų

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bugintų paskyrų nebūna, nebent pats mojangas buginasi, o įrodymus pateikt lengva, tiesiog kai dingsta paskyra ateina į paštą laiškas kad pasikeitė emailas, o tau jis neatėjo, o atėjo laiškas su užklausa kur pats parodei, tu pats tiesiog priemiai užklausą ir kažkam arba pardavei arba atidavei acc, o mane kaltini

Oi tik nemeluok, nes jeigu susigražini su tuo "slaptu" klausimu, nieko nerodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Oi tik nemeluok, nes jeigu susigražini su tuo "slaptu" klausimu, nieko nerodo.

visada viską rodo, nereikia čia kabint mokoronų, kartais iš karto atsiunčia, kartais šiek tiek vėliua

 

beto nepagavau prikolo nes jeigu susigražini su tuo "slaptu" klausimu, nieko nerodo

 

kaip galima susigrąžint su slaptu klausimu? Nes tikrąsis savininkas jei paskyra cardinta tiesiog turi paspaust Dispose o ne atsigrąžinėti su slaptais klausimais

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O ko jus norit perkant už tokia kaina? kokia kaina toks ir acc :D

Jei ir is Mojango pirktu zmogus, as jam begarantuociau 100% kad paskyra nedings kadangi nezinia kada ja pavogs.

 

 

 

Parduotuvė laikinai užšaldyta [ 2015-12-26 ]

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Gauta 7 paskyros

Parduotuvę trumpam atšaldysiu kol turėsiu paskyras šitas.

 

 

Susisiekimas:

 

Skype: erikas_kirov

 

 

Kainos:

 

SMS: 4.34 

Banku: 2

Paysera: 2.24

 

 

 

Dabar paskyrų yra: 7

 

 

Atnaujinta - 2016-01-02 16:13

Po apmokėjimo paskyrą gausite 1 valandos bėgyje arba anksčiau.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Nusipirkau legala viskas gerai buvo 10 dienu, dabar pasieme legala... nepatikimas

Tai iki šiol ir nenumetei įrodymų kaip jis tau dingo :? Jeigu aš ar kitkas atsiimtų paskyrą ateitų tau į paštą štai toks laiškas: 

http://www.part.lt/img/bf6c3b3aacbabb8ea690457fefbddd0d261.png

 

Tu man jo neparodei, tad nesiruošiu dalint paskyras nemokamai tiem kurie nori apgaut.

 

Ir temoje prašyčiau nekomentuot be reikalo, jei nori toliau į PM arba skypei pašnekėt.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kam jus mokat pinigus uz altus? Ju pilna internete, tiesiog paieskot reikia. Uz tokius pinigus legaliu paskyru niekas neparduotu


pateikiu pavyzdziu 

 

[email protected]:lokitos33
[email protected]:Spencer01
[email protected]:S1mba2oi4
[email protected]:ps696969
[email protected]:Lindeza2001

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kam jus mokat pinigus uz altus? Ju pilna internete, tiesiog paieskot reikia. Uz tokius pinigus legaliu paskyru niekas neparduotu

Altas? Arba informacijos neskaitei arba neskiri alto nuo normalaus, rask bent vieną tokią paskyrą kurią aš parduočiau, duosiu 10€ swedbanku.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...